SHEYSz

چند روز پیش اخبار و شایعاتی مبنی بر پیوستن شیث رضایی  در رسانه های محلی منتشر شد اما هیچکدام از سران باشگاه این خبر را تایید نکردند، عصر امروز سایت گل مصاحبه ای را از شیث رضایی منتشر کرد که این بازیکن با اشاره به پیشنهاد باشگاه ملوان این پیشنهاد را در دست بررسی دانست و گفت باید فکر کنم و بهترین تصمیم را بگیرم.

شیث در این مصاحبه می گوید به او هزار بار پیشنهاد تبانی شده است!!!

در ادامه مصاحبه سایت گل با این بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس را مطالعه خواهید نمود.

اوضاع و احوالت چطور است؟

هر روز دارم تنها تمرین می‌کنم. تنها تمرین کردن سخت است و برای همین اعصابم به هم ریخته است، من باید سخت تمرین کنم و بتوانم به اوج برگردم چرا که باید خرج خانواده ام را بدهم و این بزرگترین انگیزه برای من است.وقتی پسری باشی که خرج خانواده‌ات را بدهی باید بجنگی و کم نیاوری تا پیروز بشوی. خانواده‌ام همیشه جلوی چشمهایم هستند و دوست دارم آنها در رفاه باشند. به آنها افتخار می کنم و سخت تمرین می‌کنم و سخت تلاش می کنم.
با اقای کاشانی در ارتباطی ؟

با حبیب کاشانی هم در ارتباط هستم و نکات اخلاقی یاد می‌گیرم می‌خواهم برگردم و تغییرم فاحش باشد چون قول داده ام برگشتم هیچ مشکلی نداشته باشم.من این قول را به یک معلم اخلاق داده ام و تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم به کمال برسم.

پیشنهاد برای بازی هم داری؟

ملوان و یکی، دو تیم هستم اما فعلا نمی‌توانم اسمی ببرم … ملوان هم چون در روزنامه‌ها مطرح شده اسمش را می برم.البته فعلاً صبر می‌کنم تا نیم فصل بهترین تصمیم را بگیرم.می خواهم با قدرت برگردم و با قدرت ادامه دهم.

بحث روز تبانی است آیا به تو هم از این پیشنهادات شده؟

هزار بار به من پیشنهاد داده بودند،زمانی که در پرسپولیس بودم یکی از دوستانم کسی را به من معرفی کر د وبه من گفت اگر دوست داری پولدار بشوی می‌توانی از این راه به پول زیادی برسی.گفتم چطوری می شود به پول زیادی رسید… گفت مثلاً در بازی اخراج بشوی، گل به خودی بزنی با داور درگیر بشوی و کارت بگیری یا بازیکن حریف رابزنی اما من در ان مقطع بازیکن پرسپولیس بودم و به تیمم عشق داشتم.برای همین نگذاشتم حرفهایش را ادامه دهد و گفتم من هیچ وقت این کار را نمی کنم.

به نظر تو چه کاری می توان انجام داد تا این قصیه را ریشه‌ کن کنند؟

باید دانه درشت‌ها را جدا کنند و آنها را به اشد مجازات برسانند تا حساب کار دست بقیه هم بیاید.

در دعوای مایلی کهن و دایی حق را به چه کسی می دهی؟

قطعاً حق را به محمد مایلی کهن می‌دهم به خاطر اینکه آدمی است که همیشه حق را می‌گوید.ایرانی اصیل است. در شرط‌بندی‌ها شرکت ندارد از همه مهمتر دو ملیتی نیست…

منظورت از دو ملیتی چیست؟

یعنی ایرانی و آمریکایی نیست.من خورده برده‌ای با کسی ندارد او آدم پاکی است و من یک روز افتخار می‌کنم شاگرد ایشان باشم.

حرفهای بو داری می زنی آیا این به خاطر گذشته ات با علی دایی است؟

من مشکلی با علی دایی ندارم و با او دعوا هم ندارم، پشت سرش هم حرف نمی زنم که نتواند جوابی بدهد رو در رویش حرفهایم را می‌زنم.

خیلی ها اعتقاد دارند لیست اعلام شده تیم ملی و کی روش پر از ایراد است تو نظرت چیست؟

سرمربی تیم ملی جوابگوی برد و باخت‌ها است پس باید احترام بگذاریم، من معتقد هستم باید دست کی روش را باز بگذاریم تا هر انتخابی دوست دارد انجام دهد چون قطعاً او می خواهد پاسخگو باشد نه کس دیگری…در یک مقطع هم من با اینکه در اوج بودم و بهترین دفاع راست ایران بودم به تیم ملی دعوت نمی شدم.فیروز کریمی که یکی از فنی ترین مربیان تاریخ است در آن مقطع با اینکه استقلال بود انتقاد کرد که چرا من دعوت نمی شوم اما علی دایی مرا دعوت نمی کرد من هم حرفی نزدم و اعتراضی نداشتم اما خب این را هم بگویم که در همان برهه که او سرمربی تیم ملی بود بعد از آن در صبا آنقدر خوب بازی کردم که علی دایی مجبور شد من را به تیم ملی دعوت کند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

۱۹ مهر ۱۳۹۲

بازار گرمی هم میکنه باشگاه دسته یکی هم تو رو نمیگیره تنها مدیران ملوان که هدفشون رسما از بین بردن ملوانه دنبال امثال تو میان.

پاسخ

majid-sh پاسخ در تاريخ مهر ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰:

شاهین آبای من موندم انزلی با این همه داش آقا و وطن پرست چجوری به این روز افتاده که یکی مث درودگر هر غلطی دلش بخاد داره میکنه؟

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸:

درودگر مقصر نیست خودفروخته های به اصطلاح انزلی چی که به تاریخ فوتبال این شهر خیانت میکنن و برای منافع شخصیشون به این آدم کمک میکنن مقصرن آبای.

مژگان

mojshekan

۱۹ مهر ۱۳۹۲

همینمون کم مونده بود که شیث بیاد ملوان

پاسخ

السا

۱۹ مهر ۱۳۹۲

شیث عمرا ملوان نمیاد! به اندازه کافی باهوش هست و میدونه تو همیچین موقعیتی نباید به یه تیمی بره که خودش غرق در حاشیه است.

پاسخ