donyamali

 

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تیم فوتبال ملوان انزلی عصر امروز در چهارچوب  هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه غدیر اهواز میهمان فولاد خوزستان بود که با تک گل دقیقه ۴۳ امیر حسین فشنگچی مغلوب این تیم شد.

ملوان آخرین پیروزی خود در لیگ پانزدهم را مقابل همین تیم فولاد خوزستان در نیم فصل اول کسب کرده بود و با این شکست قوهای سپید شانزده بازی است که طعم پیروزی را نچشیده اند که این یک رکورد برای احمد دنیا مالی به حساب می آید که می تواند لکه سیاهی در کارنامه موفق وی باشد، به جرات می توان گفت این نتایج ضعیف ارتباط مستقیم با حمایت های عجیب و مغرورانه دنیامالی از استیلی دارد.
ملوان با این شکست ۲۳ امتیازی و در رده سیزدهم جدول باقی ماند و با توجه به تساوی تیمهای پایین جدولی اختلاف ملوان با منطقه سقوط کمتر شد تا هواداران این تیم ادامه رقابتهای این فصل را با استرس بیشتری دنبال نمایند.

اما از طرفی ملوانان استاد ماندن در لحظات آخر هستند و این یک قوت قلب برای هواداران این تیم به حساب می آید.

در ادامه رقابت های لیگ برتر روز جمعه ملوان در انزلی میزبان سایپا خواهد بود که حضور هواداران این تیم می تواند در نتیجه این بازی تاثیرگذار باشد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا اسدی

۲۸ فروردین ۱۳۹۵

یعنی دقیقا مثل یکی دوسال اخیر هواداران باید تا دقیقه آخر تحت استرس شدید باشند!

پاسخ

abai

۲۸ فروردین ۱۳۹۵

سلام آبایان
دوستان همش می گفتند نسبت به فصل قبل بهتر هستیم
جایگاه مون نسبت به فصل قبل بهتر است و …
حالا تحویل بگیرن
فصل قبل با ۳۰ امتیاز موندیم
اما الان ۲۳ امتیاز داریم
خدا بخیر کنه

پاسخ

محمد (هلند)

۲۸ فروردین ۱۳۹۵

در اواخر بازی که ضربه کاشته شده بود یکی از دوستان دعا میکرد که این توپ گل شه… بهش گفتم تو دعا بوکن که این توپ جداقل به چهار چوب دروازه برسه که بگیم لااقل یک موقعیت ایجاد کردیم..اما دریغ که همون توپ هم به دیوار دفاعی حریف خورد…
خدایش ملوان نه هافبک چپ داره نه هافبک راست نه هفبک وسط داره نه فوروارد داره . انگار با تعداد ۶ نفر یا ۷ نفره بازی میکنه .فقط یاد گرفتند توپ رو سانت بکنند رو سر حریف(البته اگه سانت خوبی باشه)…دریغ از یک پاسکاری درست و حسابی …
دل آدم برای هواداران این تیم میسوزه که باید از هر کس و ناکسی بخاطر این بازیکنان حرف بشنوند…

پاسخ

۲۸ فروردین ۱۳۹۵

ملوان عملا خط حمله ندارد وزحمات مازیار زارع وپژمان نوری وسایر بچه ها بی نتیجه می ماند

پاسخ

پویا

۲۸ فروردین ۱۳۹۵

بازی زیبا از ملوان و پاسکاری های منظم و هدفدار رو فقط زمان سرمربی گری پورغلامی دیدم و بس

پاسخ