13930711000155_PhotoA[1]

سرمربی اسبق تیم ملوان از این باشگاه به خاطر صدور بیانیه‌ای که آن را اهانت‌آمیز به دختران ایران می‌داند، شکایت می‌کند.
شب گذشته باشگاه ملوان در بیانیه‌ای اعلام کرد دلیل انحلال تیم فوتبال بانوان ملوان قابل بیان نیست. با انتشار این بیانیه برخی از پیشکسوتان باشگاه ملوان به‌شدت از مدیران این باشگاه گلایه‌مند شدند. یکی از آنها نصرت ایراندوست است که دخترش سرمربیگری تیم فوتبال ملوان را هم در مقطعی برعهده داشت. ایراندوست قصد دارد از باشگاه ملوان و مدیرانش که چنین بیانیه‌ای را صادر کنند، به قوه قضائیه شکایت کند.

نصرت ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با تأیید این خبر گفت: بیانیه باشگاه ملوان توهین و اهانت به تمام دختران ایران زمین بود و من برای دفاع از پاکدامنی بانوان ایرانی به دادگاه شکایت می‌کنم تا مدیران باشگاه ملوان در دادگاه پاسخگو باشند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

سروش ملت پرست

۱۰ مرداد ۱۳۹۵

عمو نصرت!روح خانم خدابیامرزت قرین آزادی و آرامش………………………………..این ملوان مقدس این بزرگ موندنی//این طلایه دار روز…..هر چه که هست مولود تلاشهای بی حد وحصر و از جان مایه گذاشتن های شماها نسل اولی های ملوانه…………….اما واقعیت تلخ تر از تلخ اینه که وقتی کانون تصمیم گیری وشریان حیات حداقل مادی ملوان در دست یکسری ادمهای مسئولیت ناشناس و موج سوار وفرصت طلب قرار گرفته باشه که بیگانگیشون با ملوان و با مردم زبانزد خاص و عامه …همچین مواردی دور از انتظار نیست…. و هر چند ما خودمون بودیم که از بدو کشیده شدن ملوان به //روسپی خانه/// سیاست وسیاسی شدن ملوان ……تفرقه هامون بیشتر شد و ……………….نمی دونید وقتی تو همین دفتر فعلی ملوان شاهد این بودم که تویه نصرت ایراندوست در وضعیت قهر ///نه صلح – نه جنگ با یار قدیمیت یعنی منوچهر درجزی که همون چند متریت نشسته به سر می بری چه حرصی می خوردم ……………………..سخن پایانی اینکه عمو نصرت !مطمئنا می تونیم//و بای د دستامونو و مهمتر دلامونو به هم در وسعت بیکرانی از عشق به ملوان //که چیزی نیست جز همان عشق به وطن و آب و خاک اجدادی و مهر پدران و مادران مان////////گره بزنیم و حق ملوانو پس بگیریم…………………………………………………………………..چرا تردید؟ چرا ملوان باید اینقدر کوچک بشه که بزرگانی چون عزیز اسپندار و حمید محمدیان و نادر عزت اللهی و جواد گروهی و منوچهر ناوران و علی نیاکانی و………….تو خونه خودشون غریبه باشن و اونوقت غیر ملوانی ها /موج سوار ها و فرصت طلبهایی چون:درودگر و استیلی و قلعه نوعی و ایمان عالمی و مایلی بشن عزیز دردونه……………………………………………….. از یاد نبریم:..تا استثمار پذیری نباشد استثمار گری نخواهد بود

پاسخ