داربی گیلان بین تیم های داماش و ملوان با تساوی بدون گل به پایان رسید اما حواشی زیادی در پی داشت.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه گیلان، این دیدار حساس در جریان رقابتهای هفته هفتم لیگ برتر فوتبال در رشت با تساوی بدون گل خاتمه یافت. داماش گیلان و ملوان برای اعاده حیثیت در این بازی قدیمی و بهبود وضعیت خود در جدول به مصاف هم رفته بودند که دو تیم در نهایت امتیازها را تقسیم کردند. ملوان ۱۲ امتیازی شد و به رده چهارم آمد، داماش هم با ۹ امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت.

 

این داربی مانند همیشه حواشی خاص خودش را داشت بطوری که طرفداران تیم داماش در این بازی به هیچ وجه توصیه مسئولان و مربیان وبازیکنان تیمشان را قبول نکردند و از ساعتها قبل از بازی تا پایان بازی تراژدی تلخی را رقم زدند.

 

سراوانی مدیر رسانه‌ای تیم داماش در کنفرانس بعد از بازی به این موضوع اعتراف کرد و گفت که تمامی جریمه ها ومحرومیتهایی که از طرف فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی برای تیم داماش در نظر گرفته می شود را بدون هیچگونه اعتراض قبول می‌کنیم.

 

وی افزود: جمعیتی که در ورزشگاه بودند هواداران داماش نبودند، چرا که اینها فقط برای فحاشی به ورزشگاه آمده بودند. از جوی که در ورزشگاه رشت پیش آمده شرمنده ایم. ما عده ای که می شناختیم و از آنها خواهش کرده بودیم تا جو روی سکو ها را کنترل کنند که متاسفانه آنها هم فحاشی کردند.

 

 

عابدینی مدیر عامل باشگاه داماش چند بار خواست که ورزشگاه را ترک کند و در آخر بازی حاضر به مصاحبه نشد.

 

 

هواداران ملوان به ۲۰۰۰ نفر می رسیدند و لیدر های این تیم توانستند آنها را کنترل کنند، بطوری که در هنگام توهین مستقیم هواداران داماش آنها از خود عکس العمل خاصی نشان نمی دادند و به دست زدن می پرداختند.

 

نکته تاریک این داربی این بود که اتوبوس تیم ملوان در مسیر برگشت به انزلی با وجود اسکورت نیروی انتظامی مورد سنگ پراکنی طرفداران رشتی قرار گرفت و به شیشه های این اتوبوس خساراتی وارد شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۰ شهریور ۱۳۹۱

وقتی خودشون هم قبول دارن که هواداراشون یه مشت بی خانواده هستن باید این باشگاه غربتی با طرفدارای بی فرهنگش دیپورت بشن پیش سپیدرود جایگاه واقعی فوتبال رشت.

پاسخ

۱۰ شهریور ۱۳۹۱

آقا شاهین سپید رود رو با اینا مقایسه نکن
اینا لیاقت جایگاه سپید رود رو هم ندارن
حیف از اون همه امکاناتی که در اختیارشون قرار میگیره

پاسخ