anzaliclub.ir (17)

رییس اداره ورزش و جوانان بندرانزلی گفت : شورای شهر انزلی کمک به ورزش این شهرستان را تصویب کرد .

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا: “صفر جعفر زاد”ˈ روز شنبه اظهار کرد: در جلسه هم اندیشی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و مسئولان شهرستان بندرانزلی مقرر شد شورای اسلامی نسبت به تصویب بودجه سالانه برای هیاتهای ورزشی شهرستان اقدام نماید .

وی همچنین از تشکیل شورای ورزش بندرانزلی به ریاست فرماندار و همچنین تشکیل کمیته خیرین ورزشی در انزلی به عنوان دو مصوبه دیگر این جلسه خبر داد .

جعفر زاد یادآور شد : انزلی با حدود ۱۳ هزار ورزشکار سازمان یافته در ۳۸ هیات ورزشی در رشته های مختلف مدالهای بین المللی ، جهانی و آسیایی دارد .

به گفته وی ورزشکاران انزلی سال ۹۱ ، با وجود تنگناها و محدودیت ها ۲۵ مدال از میادین ورزشی خارجی کسب کردند .

وی تعداد اماکن ورزشی دولتی انزلی را یک مجموعه ، هفت سالن و یک استخر عنوان و خاطرنشان کرد : با تخصصیص ۳۹۰ میلیون ریال اعتبار سالن تیراندازی انزلی نیز به زودی تجهیز و آماده بهره برداری می شود .

رییس اداره ورزش و جوانان انزلی با بیان این که ورزش جزء لاینفک زندگی مردم انزلی است خواستار توجه ویژه مسئولان به این امر مهم شد .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۳ اسفند ۱۳۹۱

واقعا انتظار از مسئولین بیشتر از اینهاست، مسئولینی که خودشون ۱۰ تا ۱۰ تا بعضی ها رو میبرن باید بیشتر از این ها به ورزش انزلی توجه داشته باشن. ورزش انزلی با این همه محدودیت از همچین جایگاهی برخورداره اگر یک دهم امکاناتی که در اختیار برخی شهرها و استانها بود برای شهر انزلی فراهم بود مطمئنا انزلی پایگاه قهرمانی کشور تبدیل خواهد شد.
جناب آقای استاندار سازمانهای دولتی موظفند ۱ درصد از بودجه خودشون رو صرف ورزش کارکنان کنن چرا این سرمایه با وجود این همه ورزشکار توی انزلی هدفمند تر به کار گرفته نمیشه در شهری که ارگانهای ثروتمندی داره ؟ اگر شبانه روز برای رفع مشکلات ورزش انزلی گام برداریم باز هم کم است خواهشمند است رسیدگی کنید.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۳ اسفند ۱۳۹۱

از مسئولینی که اسمشون توی هیات مدیره باشگاه ملوانه خواهشمندیم یه جلسه هم با مالکان باشگاه جهت بررسی تعهداتشون برگزار کنن و ببینن موانع چیه که اون همه وعده عملی نشده و کمک رسان ملوان باشن.

پاسخ

a.n.z

۱۳ اسفند ۱۳۹۱

ورزش انزلی باید حرف ای بشه ولی متاسفانه امکانات بسیار ضعبفه و فرسوده است
کمپ ملوان :-D
استادیوم ملوان :-D
سالن تیر اندازی :-D
پیست قایقرانی :-D
… :-D

پاسخ