32

 

دکتر کریم زارع رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی با مهندس مسرور دیدار کرده و در خصوص راهکارهای همکاریهای دو جانبه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این دیدار مهندس مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، آمادگی سازمان متبوع خود را برای همکاری در زمینه تأسیس شهر دانایی در این منطقه اعلام کرد و اظهار داشت: از اجرای چنین طرحی در سطح منطقه و بعد از ارائه طرح توجیهی و مشخص شدن میزان حمایت و نقش سازمان منطقه آزاد انزلی در احداث شهر دانایی استقبال می کنیم.
مدیرعامل سازمان ازبرنامه های مختلف سازمان برای حمایت ازشرکت های دانش بنیان و تجاری سازی ایده ها و حمایت از سرمایه گذاران طرح های فناور در جهت عملیاتی سازی سیاستهای اقتصاد مقاومتی دراین منطقه خبر داد و افزود : منطقه آزاد انزلی در هفته دولت میزبان نمایشگاه فن بازار کشور است که از ۳ الی ۵ شهریور ماه با شرکت بیش از ۹۶ دانشگاه ،موسسات پژوهشی ،پارک های علم و فن آوری و مراکزرشد کشور و موسسات مالی و اعتباری برگزار میشود.
دکتر کریم زارع رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در این دیدار با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی و استان گیلان از ظرفیت های علمی بالایی برخوردار است پیشنهاد تأسیس شهر بین المللی دانایی را در این منطقه مطرح نمود و خواستار همکاری دو جانبه در زمینه هایی همچون برگزاری دوره های خارجی دانشگاه های بین المللی، بهره گیری از ظرفیتهای باشگاه برای انجام طرح های تحقیقاتی و پژوهشی در منطقه آزاد انزلی شد.
وی از اقدامات سازمان منطقه آزاد انزلی که منجر به تحولات مناسبی در توسعه شاخص های علمی در منطقه شده است قدردانی کرد و گفت: می توان با استفاده مزایا و ظرفیت های منطقه آزاد انزلی و توانمندیهای شرکت های دانش بنیان و پتانسیل های دانشجویان باشگاه پژوهشگران جوان اقدامات خوبی را در راستای ارتقاء علمی و صنعتی کشور انجام داد .
گفتنی است در این دیدار معاونین باشگاه پژوهشگران جوان ونخبگان،رییس و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر انزلی، اعضای شورای اسلامی شهر بندر انزلی و تعدادی از مدیران باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان استان گیلان بهمراه معاونین و مدیران این سازمان حضور داشتند.

 

روابط عمومی منطقه آزاد انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *