13920625000190_PhotoA

خداداد قنبرزاده شب گذشته در جمع شهرداران گیلان با اشاره به اینکه منطقه آزاد انزلی فرصت مناسبی برای شهرداری‌ها محسوب می‌شود، اظهار کرد: ماشین‌آلات سنگین و سبک مورد نیاز شهرداری‌ها را می‌توان از طریق منطقه آزاد انزلی وارد استان کرد.

وی به معافیت‌های مالیاتی ورود ماشین‌آلات از منطقه آزاد انزلی اشاره کرد و افزود: ماشین‌آلات مورد نیاز شهرداری‌های گیلان را می‌توان با محوریت سازمان همیاری شهرداری‌ها تامین کرد.

قنبرزاده با بیان اینکه انتخاب شهرداران از طرف شوراهای شهر انجام می‌شود، تصریح کرد: شهرداران نیازمند حمایت حاکمیتی هستند.

شهردار رودسر با پیشنهاد احداث مجتمع رفاهی برای کارکنان شهرداری‌های کشور در ساحل دریای خزر بیان کرد: احداث مجتمع مذکور در موقعیت خوب اقلیمی و ساحل زیبای گیلان امکانپذیر است.

قنبرزاده با تاکید بر تجمیع کارگاه‌های مزاحم و نیمه‌‌مزاحم در ورودی و خروجی شهرها اظهار کرد: وجود کارگاه‌های مزاحم زیبایی شهرهای گردشگری را زیر سئوال می‌برد.

قنبرزاده خواستار قانونمند شدن استخدام کارکنان در شهرداری‌ها شد و تصریح کرد: قوانین و وظایف سازمانی در شهرداری‌ها با همدیگر همخوانی ندارد و تصویب آیین‌نامه استخدامی در این زمینه حائز اهمیت است./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

MAJID

۲۵ آبان ۱۳۹۳

.دست از خاک انزلی بکشین با.ضمناً مگه رودسر هم جزو شعاع تردد ماشین های منطقه ازاد شده؟خوبه دیگه فردا بعد رودسر و رودبار شهردار رامسر هم مدعی میشه؟
چهار تا دایی خاخورزا ها انزلی رو کردن حیاط خلوت سرویس دهی به محلاتشون

پاسخ

انزلیچی

انزلیچی

۲۵ آبان ۱۳۹۳

انزلی رنگ این ماشین آلات روندیده حالا شما ادعا دارید هروقت انزلی از این امکانات استفاده کرد شما بیا ادعا کن.

پاسخ