IMG4736

به گزارش سامانه تحلیلی خبری انزلی کلاب، شهردار انزلی در اولین همایش ایمنی راه ها در شهرهای ساحلی، هدف از برگزاری همایش را نگاه فرا شهرستانی خود دانست و خاطر نشان کرد: نام مقدس انزلی خیلی فراتر از این است که ما فقط محدود به یک ناحیه و منطقه بدانیم و به هیچ وجه نباید این گونه باشد و امتیازاتی چون دریا، بندر و توریستی بودن آن و همچنین نقطه طلاقی مسیر پایتخت و مرکز استان با کشورهای تجاری دریای خزر است و ما نیز متناسب با این نام باید برای آینده شهر برنامه ریزی کنیم.

 
رضا پور شعبان با بیان اینکه انزلی فقط مختص به خودش نیست افزود: ما به عنوان مسئول شهری اگر می خواهیم مشکلات ترافیکی را حل کنیم نباید جمعیت شهر را همان ۱۴۰ هزار نفر در نظر بگیریم و باید در نظر گرفت وقتی ۵ میلیون نفر مسافر به انزلی می آید شهر با چه مشکلاتی روبرو خواهد شد.

 
وی که از تخصیص بودجه به انزلی گلایه داشت تاکید کرد: به هیچ وجه نباید شهر انزلی را یک شهر ۱۴۰ هزار نفری دید و فقط با توجه به این موضوع بوجه ای مشخص را اختصاص داد و به همین دلیل است در بعضی موارد با کمبود بودجه روبرو می شویم که شهرداری نیز مجبور خواهد شد از منابع داخلی خود استفاده کند که برای رفع نیازهای و انتطارات مردم انزلی کافی نیست.

 
شهردارانزلی در ادامه اضافه کرد: با توجه به این موضوعات تاکید ما بر اجرایی شدن این همایش در قالب کشوری بود تا بتوانیم از اعتبارات و نگاه های مسئولان کشوری استفاده کنیم.

 
رضا پور شعبان با اشاره به مزایای منطقه آزاد انزلی نیز خاطر نشان کرد: منطقه آزاد انزلی در محدوده انزلی قرار دارد، نام انزلی را به یدک می کشد و نام منطقه آزاد انزلی « انزلی» بوده و برای سالیان سال خواهد ماند و آقایان هوس نکنند اسمی دیگر بر روی آن بگذارند و ما و مردم انزلی نیز باید از وجود این سازمان برای شهر انزلی استفاده کنیم.

 
وی که به استفاده از ادارات کل در شهرستان انزلی برای رفع مشکلات شهری تاکید داشت افزود: در کدام شهرستان کشور سراغ دارید که ۵ ادراه کل را در خود جای دهد و این همه مشکل داشته باشد؟ اینها همه به نوبه خود خوب است اما هر کدام به تنهایی برای شهر انزلی تردد ماشین های گذری را به دنبال دارد مردم را با مشکلات ترافیکی روبرو می کند.

 
شهردارانزلی با تشکر از سعید آفتابی (دبیر همایش) در خصوص برنامه ریزی و نام گذاری برای این همایش تصریح کرد: با کمک هایی که او در زمینه اجرای این همایش داشت توانستیم در کوتاه ترین زمان برای اجرایی شدن آن گام برداریم و برای رفع درد مشترک تمامی شهر های شمالی کشور بود که نام همایش با مضمون «نخستین همایش ارتقاء ایمنی راه در شهرهای ساحلی شمال کشور» انتخاب شد.

 
رضا پورشعبان با بیان اینکه ما در انزلی نیازمند یک طرح جامع ترافیکی هستیم تاکید کرد: طرح جامع ترافیکی مهمترین و اساسی ترین طرح برای مشکل ترافیکی انزلی است زیرا واقعا بعد از احداث پل ولایت ۲ باید با حجم ترافیک چکار کنیم؟ و این موضوعی نیست که شهرداری به تنهایی به آن بپردازد و توجه شهری و کشوری را می طلبد.

 
وی همچین در پایان از افتتاح دبیر خانه این همایش در شهر انزلی خبر داد و اضافه کرد: با حضور موثر صاحب نظران و با ظرفیت علمی بسیار بالای دیگر عزیزان در تلاش هستیم شاهد حضور نماینده دائمی استان های همجوار نیز در این همایش باشیم و برای رفع دغدغه ملی کشور گامی موثر برداریم.

 
خبرنگار : علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

شهرمن انزلی

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

دست نوشته شهردارپیرامون حوادث اخیر
http://www.anzali.ir/DesktopModules/News/NewsView.aspx?TabID=1&Site=DouranPortal&Lang=fa-IR&ItemID=2201&mid=13881&wVersion=Staging

همشهری خوبم

حوادث اخیر پیرامون مدیریت شهری بندرانزلی “بار دیگر” نگاه ها را متوجه “توسعه پایدار شهری” و با لطبع آن ،مشکلات ومسائلی که در عدم این توسعه یافتگی نقش داشته اند، نمود.

جدای از بحث های طرفین اظهارنظر دوستان جوان واهل نظر درسایت ها وروزنامه ها جلوه ای خاص داشت ومرا درتصمیم خود مبنی بر ساختن شهری آبادتر برپایه “مشارکت مردم ” استوارتر ساخت.

حمایت های بی شائبه و باخلوص نیت شما همرا ه با نقدهای منصفانه ، بارمسئولیت اینجانب راسنگین تر کردو دریافتم که بیش از پیش نگاه تیزبین انزلی چی با مرام در پی مدیریت شهری است.

همراه و همشهری عزیزم،چه خوب دریافتی که باید ،ازپس سالها “درگیری وسیاسی کاری” که ثمره ای جز عقب ماندن ما از توسعه یافتگی عمیق وپایدار ، نداشت اینک زمان آن فرارسیده تا درسایه تعامل وهمراهی وتدبیر واندیشه “دست دردست هم “مسئولانه وپاسخگو ،فقط وفقط وفقط به اوج گرفتن شهرمان ،که خود ومردمش شایسته بهترین ها هستند اندیشید ،طرح وبرنامه ارایه داد وعملکرد تا دیگر شاهد آن نباشیم که افتخار شهر باران نصیب دیگر هموطنان شمال شود.

بفکر اختصاص نام تالاب انزلی برای شهر خودگردند ،منطقه آزاد مارا از ما دورکنند و بعد هم نوبت مناره باشد و برج حافظیه وموج شکن و…

نیک بیاندیشیم آنانیکه همیشه فریاد مردم خواهی ،حق طلبی ،توسعه یافتگی ،مردمی بودن و… را سرداده اند ،چقدر با برنامه حرف زدند راهکاری عملیاتی واجرایی ارایه کردند وعمل کردند همواره منتظر نماندند تا دیگران کار کنند وسپس “کارشناسانه ” به نقد وبررسی وحتی تخریب بپردازند .

دوست خوبم ،ما امروز نیازمند آنیم که حرف ها ودرددل ها مان را درقالب برنامه عملیاتی قابل اجرا ,با توجه به منابع وامکانات موجود به جامعه عرضه کنیم.

یکی از دردهای شهر ما این است که همواره درددل داریم وگلایه و…

باید ایده پردازی کرد ،طرح داد ،اجراکرد ودرجای خود با نقد های اصلاح گرایانه به طرح ها وایده ها مان عمق وغنای بیشتری ببخشیم.

مدیریت شهری بندرانزلی,دستان گرم وپرمحبت همه شما را درجهت توسعه پایدار شهری بگرمی می فشارد وافتخار همکاری شما ها رادراین میدان وعرصه سنگلاخی وپر فراز ونشیب را بفال نیک می گیرد.

پاسخ

علیرضا پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۳۳:

این خبرش کار شده بود شهر من انزلی عزیز
http://anzaliclub.ir/%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%A7-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%AF/

محمد ( فعال محیط زیست)

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

بسیار خوبه این نوع همایش ها بصورت مستمر برگزار بشه و از کارشناسان و متخصصان مستقل هم طی فراخوان عمومی دعوت بشه…
مشکل ترافیک این شهر از دیرباز از اساسی ترین معضلات و از دغدغه های اساسی شهروندان این شهر به حساب میاد. چه بسیار بیمارانی که بدلیل همین ترافیک جانشون رو از دست دادند…

پاسخ

محراب

محراب

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

مرسی شهردار.نمرت ۲۰٫اگه چند تا از مسول های شهر ما مثل ایشون بودن ما اینقدر خون دل نمی خوردیم

پاسخ

javad

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

ei kash namaiane va digar masoline shahr ham mesle shoma be fekre shahremon bodan va kami az haghe shahremon defa mikardan, movafagho piroz bashi shahrdare aziz

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

ممنون از شهردار که حرف دل مردم میزنه و حق انزلیچیهارو مطالبه میکنه.نماینده که نداریم.همینطور شجاعانه و مدبرانه پیش بروید تا به نتیجه خوب و مطلوب و درخور انزلی و انزلیچی برسید.و از هیچ کس نترسید.از کارتهای زرد آقایون هم نترسید.
انزلی دروازه اروپا

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲:

:yes:

نعیم پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۲۲:

:yes: :yes: :yes:

انزلی دروازه اروپا

حمید

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

با تشکر از آقای پورشعبان که داره مهمترین مسائل رو مورد بررسی قرار میده.امیدوارم با اجرایی شدن این حرف ها شاهد پیشرفت شهر باشیم.شهری مثل انزلی به افرادی مانند شما نیازمنده

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

شاید به این مطلب ربطی نداشته باشه اما کسی که لقب شهر مارو دزدید رو ببینید:

http://guilanian.ir/%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%82%D8%B1%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%DB%8C%D8%A7-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%A8%D9%86%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%9F/#comment-3738

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵:

دادا دمت گرم این سند ثابت میکنه این دزدی لقب هیچ ریشه تاریخی نداره و کار این مردک بیسواده. استاد خوشدل پنجاه سال پیش شعر ملوان شهر باران رو اجرا کرده اون زمان این مردک معلوم نیست چند سالش بوده.

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶:

اینقدر بیسواده که به باران ریزه یا خاکه باران میگه باران خاکی بر وزن خر خاکی :D

sinaclub

sinaclub پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳:

:yes:

مریم2

مریم2 پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰:

این لقب رو ایشون گذاشته؟ من میبینم تو برنامه های ماه رمضون که مجریش بود خیلی علاقه داشت اعلام کنه اذان مغرب به افق شهر زیبای بارانهای نقره ای رشت!!!
یادمه یه بار یه مهمون انزلیچی داشت بعد اومد ز انزلی تعریف کنه با یه حالت تمسخری گفت بله شهر باکلاس انزلی دروازه اروپا!!
چقدر خدا این جماعت رو حسود و کم بین خلق کرده آخه

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۱۲:

ایشون چیه مریم خانم مگه دارید راجع به یک انسان صحبت میکنید، بفرمائید مردک دزد که در شانش باشه :D .

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۴۹:

بله. دم همه شما گرم. اینم اعتراف خود شونه که تازه این اسم رو واسه خودشون گذاشتن. با شاهین عزیز موافقم بگید مرتیکه به جای ایشون!!

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۰۵:

وقتی شبکه ناودان در اختیار اوناست همین میشه دیگه.
تریبونی برای جعل لقب و برای تبلیغات خودشون و …

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۰۹:

کاش مسئولین فکری به حال راه اندازی شبکه منطقه آزاد انزلی کنند که بهترین و ساده ترین راه برای تبلیغ منطقه ازاد انزلی نیز میباشد.

sinaclub

sinaclub پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۱۳:

باهات موافقم شاهین جان.

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۲۰:

:yes: دقیقا شاهین جان :yes:

احسان

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

شاهین جان شنیدم که مسرورپیگیری شبکه اختصاصی برای منطقه ازاد بوده ولی گویا جواب منفی دادند.

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۱۵:

معلومه که جواب منفی میدن احسان جان، اما اینکار هیچ هزینه ای برای منطقه نداره، چون به خواست خدا تاسیسات صدا و سیما بغل گوش منطقه ازاده. اگه مردمی درخواست کنیم و چهارتا طومار مردمی به این درخواست مسرور ضمیمه کنیم هیچ کاری نشد نداره وقتی تو ابادان شده تو انزلی هم میشه. یه همت جمعی میخواد. من به آینده امیدوارم و بیش از اون به لطف پروردگار …

sari

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

شبکه استانی بخاطر همین کم بین هایش ضربه زیادی به شهرهای استان زده بدبختی ما گیلانی ها چیه که اختیار استان افتاده تویه دست اینها.
. خدائی اگر اینها خیر استان گیلان را می خواهند از شهرهای اردبیل استارا انزلی وماسوله لاهیجان ووو تبلیغ می کردنند وروز شب از مسئولین ویا ورزشکاران ویا اساتید خودشان تبلیغ نمی کردند .همه چیز را برای خودشان می خواهند.
خدائی قبلا از شبکه رشت وبرنامه هایش در مازندران تبلیغ فراوانی می کردم ولی دیگر هرگز چنین کاری نخواهم کرد.
دوست عزیز ما نام خوبی برای این شبکه گذاشته که سعی می کنیم .اگرهینجوری پیش بروند وبرای شهر انزلی مشکل ساز گردند ما هم سعی میکنیم به خراب کردنشان بپردازیم مثل همین نام شبکه ناودان. ولی مدتی است که سعی می کنم .آن چه هستند همانگونه بیان کنم.
مدتی زمانی از منطقه آزادانزلی می گذرد وآنقدر آقای مسرور برای این منطقه تلاش کرده که به جای اینکه در روز چندین مرتبه از این منطقه تبلیغ کنند . تا این منطقه معروف گردد چون سر بلندی استان گیلا وحتی خودشان می باشد .و
ولی برعکس سالی یکبار از نام منطقه آزاد انزلی ویا نام آقای مسرور در صدای سیمای رشت مشاهده می نمائیم نمونه شب قبل زیرا مدتهاست که خبری از اقای مسرور ویا منطقه ازادخبری نیست .اگر مسئولین استانی ما قدر نعمت های استان گیلان را می دانستند ویا برای شهرها ویا بزرگان شهرهای استان گیلان ارزش قائل بودنند .استان ما العان بهشت بود . بخاطر همین کینه ورزسی ها . هم خودشان را نابود کردنند وهم شهر های استان گیلان را .ایکاش افرادی سالمی وخوبی که در داخل آنها هستند بتوانند روزی جای افراد کینه ای وعقده ای ها رابگیرند.

پاسخ

یک شهروند انزلیچی

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

اقای شهردار ازت متشکریم ولی ببخشید بودجه این همایش از کجا اومده ؟ از جیب اقای افتابی نرفته که ازش تشکر می کنین *** …

پاسخ

احسان

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

شاهین جان مدتی است از شبکه تهران تبلیغ شهر و منطقه ازاد انزلی را میکنند که فکر میکنم برای اولین بار از سوی مسرور برنامه ریزی شده این بخاطر اینست که صدا وسیما رشت به منطقه ازاد بی محلی کرده و گویا با دستورش با شبکه تهران همکاری میکنند

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۳۵:

شبکه باران از مالیات من و شما به کارمندانش حقوق میده احسان عزیز انزلی با درخواست مردمی و با وجود تاسیسات صدا و سیما در زیبا کنار منطقه ازاد انزلی باید صاحب رسانه بشه و این شدنیه فقط کمی همت میخواد. به زودی گزارشی از یکی از شیر بچه های همراه انزلی کلاب میریم که یه تنه با طومار به ملاقات خانم ابتکار رفت و شخصا برای مشکلات تالاب با ایشون همکلام شد. انزلی ۲۰ نفر عاشق واقعی داشت که یه جو از غیرت این شیرزن رو داشتن وضع شهرمون که تو موضع قدرته این نبود.

sinaclub

sinaclub پاسخ در تاريخ شهریور ۳۰ام, ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲:

دم این شیرزن گرررررررررررررررررررررمممممم
انزلی دروازه اروپا

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ شهریور ۳۰ام, ۱۳۹۳ ۰۶:۴۶:

:yes:

M

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

بودجه ارتقا پیدا کنه که طرحهای گلمنگلی آقای ن اجرا بشه ؟ غازیان زرد وسفید . بی بی حوریه سبز و سفید . بیرون شهر نارنجی و آلبالویی + حاجی فیروز . انزلی آبی و قرمز منگولسی . بلوار زعفرانی و ترش تره ای + پرنده های آهنی رنگی محصولی از ذهن برتر مسئول زیباسازیه شهر انزلی …
بزرگترین کارشون قبل این کشیدن ۴ تا اسب بوده که معلوم نیست دارن میان یا میرن اونم روی بوم ۴۰ در ۶۰
آخه ۲زار منظر شهری میخوندن این حال ما نبود . سنگفرش صورتی و شیری با گلهای بهاری و میوه های پاییزی …

پاسخ