shahrdar

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، رضا پورشعبان شهردار بندرانزلی خبر انتقادش از فرماندار بندرانزلی را تکذیب کرد و گفت هیچگونه خصومتی با فرماندار بندرانزلی ندارم و از صحبت هایم اشتباه برداشت شده است.

وی در این باره اظهار کرد: تعامل خوبی میان شهرداری و فرمانداری بندرانزلی وجود دارد و همه در تلاش هستیم نقاط ضعف شهر را پوشش دهیم اما متاسفانه مصاحبه ای از جانب بنده منتشر شد که در آن مسبب اعتراض رانندگان تاکسی فرماندار معرفی شده بود که باید بگویم از صحبت هایم اشتباه برداشت شده است.

شهردار بندرانزلی افزود: مصوبه شورای شهر بندرانزلی به هیئت نظارت فرمانداری ارائه شد و آنها به دلیل اینکه می بایست نرخ کرایه با نرخ دولتی هماهنگ باشد آن را برگشت دادند و مقرر شد در اولین جلسه شورای شهر بندرانزلی این موضوع بررسی و وضعیت این مصوبه مشخص شود.

پورشعبان با اشاره به اینکه افزایش نرخ کرایه تاکسی یک موضوع مهم است خاطرنشان کرد: ما رانندگان را درک می کنیم و در تلاش هستیم این مشکل را حل کنیم اما از طرفی باید این کار را به دقت انجام دهیم چراکه در آن سو مردم هستند که باید کرایه پرداخت کنند و نرخ کرایه تاکسی می بایست به شکل متعادلی افزایش یابد.

شهردار در پایان یادآور شد: به رانندگان تاکسی اطمینان می دهم در چهارچوب قانون تمام تلاش خود را برای رفع این مشکلات به کار می گیریم و در اولین فرصت بعد از برگزاری جلسه تصمیمات اتخاذ شده را اطلاع رسانی خواهیم نمود.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جاوید

۲۳ تیر ۱۳۹۵

اخه این تاکسیهای پوسیده و خطرناک اضافه کردن کرایه هم داره؟؟؟؟؟ در قبال اضافه کردن کرایه ها رانندگاه تاکسی هم باید خدمات درست ارایه دهند که حداقل اون میتونه نگهداری درست از تاکسی توسط راننده اون باشه تا مردم تو خودرو راحت باشن تا شاهد مشکلاتی مثل صندلی شکسته و درب خراب و خوش اخلاقی راننده و….. در تاکسیها نباشیم.

پاسخ

جاوید پاسخ در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰:

اشتباه شد: بد اخلاقی راننده