شهردار بندرانزلی گفت: فضای سبز این شهر در سال جاری پنج هکتار افزایش یافته که با ۴۵ هکتار کنونی به ۵۰ هکتار می رسد.

“سیدتقی موسویان” روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: علاوه بر این امسال آماده سازی پارک جنگلی ۱۵ هکتاری مقابل پمپ بنزین راحتی را در حال اجرا است. وی، توسعه فضای سبز از رستوران مالاتا، تا بی بی حوریه ( مسیر شمالی ) و بشمن رویه روی بیمارستان تا شهید گل آور و شهدای کریم بخش را از جمله مناطق فعلی در برنامه عنوان کرد. ادامه مطلب …

موسویان همچنین خاطرنشان کرد: برای زمین ۱۷ هکتاری مقابل بی بی حوریه نیز در نظر داریم با جلب سرمایه گذار فضای سبز مناسب ، شهربازی و بخشهای دیگر احداث کنیم . وی گفت: در صورت عدم استقبال سرمایه گذاران خودمان به صورت مرحله به مرحله و بخشی کار را شروع می کنیم .

شهردار بندرانزلی افزود: بخش فضای سبز شهرداری اهم تولیدات گیاهان فصلی را خود انجام می دهد که این برای شهرداری سودآور است .

شهردار بندرانزلی با اشاره به این که سرانه فضای سبز شهری ۷/۲ است، اظهار کرد: گرچه استاندارد فضای سبز هفت متر است ولی هیچ شهری در کشور به این استاندارد نرسیده است.

موسویان علت فاصله موجود را محدودیت زمین و تراکم بالای ساختمانی عنوان کرد و از مردم خواست تا در حفظ فضای سبز و جلوگیری از آسیب برای زیبا نگهداشتن شهر به شهرداری کمک کنند.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

m.d

۱۸ مرداد ۱۳۹۱

رنگ جدول های خیابون رو هم به همون
ابی سفید برگردونن لطفا”

پاسخ

Mory-best پاسخ در تاريخ مرداد ۱۹ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳:

مگه چه رنگیش کردن ؟

Mojshekan پاسخ در تاريخ مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۱ ۲۱:۳۶:

جدول های خیابون رو زرد و سیاه کردن ( زنبوری )
اما بلوار همچنان آبی سفیده،امیدوارم به اونا رحم کنن! والا با این سلیقه شون!