cccc-shahrdar-e-bandar-e-anzali-600x303

شهردار بندرانزلی گفت: شرکت آب و فاضلاب باید برای دفع مناسب فاضلاب های خانگی به معابر، کانال های دفع آب های سطحی و دریا چاره ای بیاندیشد 

سید تقی موسویان عصر روز یکشنبه در مصاحبه با ایرنا اظهار کرد : با توجه به عدم تکمیل شبکه فاضلاب، عده زیادی هنوز فاضلاب خانه هایشان را به کانال های جمع اوری آب های سطحی و یا کوچه و خیابان وصل کرده اند .
وی خاطرنشان کرد : وظیفه شهرداری جمع آوری و هدایت آب های سطحی است نه فاضلاب ولی در برخی نقاط شهری برای رفع مشکل مجبور به انجام اقدامات مقطعی برای رفع مشکل شده ایم .
شهردار انزلی ادامه داد: دفع نامناسب فاضلاب علاوه بر مشکلات بهداشتی ، بوی بد و بیماری زا بودن و آلوده کردن محیط شهری و طبیعی، موجب زشتی منظر شهری می شود .
موسویان در ادامه به اقدامات عمرانی انجام شده در شهر از ابتدای امسال تاکنون اشاره و اضافه کرد : از ابتدای امسال بالغ بر ۳۱ طرح عمران شهری شامل ۱۴ طرح عمرانی در غازیان و ۱۷ طرح در انزلی از جمله جدول گذاری ، موزاییک کاری ، ادامه لوله گذاری ، نصب یادمان و ساخت میدان انجام دادیم .
وی خاطرنشان کرد : در چند نقطه حادثه خیز شهری میدان احداث کردیم که از آن جمله می توان به میدان ولایت در بلوار امام رضا اشاره کرد .
وی تصریح کرد : هم اکنون در حال ساخت میدان شهید گل آور در تقاطع خیابان معلم ، شهید اخترکاویان و شهید آلوچه چی هستیم .
شهردار بندرانزلی افزود : بعد از این میدان در انتهای خیابان معلم تقاطع بلوار اطباء نیز میدانی ساخته خواهد شد.
موسویان گفت: بخش اصلی نماد دروازه ماهی نصب شده و کارهای تکمیلی نظیر نصب موج و خورشید ، رنگ آمیزی ، نورپردازی و محوطه سازی باقی مانده است .
وی با اشاره به انتقاد برخی از نصب دروازه ماهی در نقطه فعلی گفت : نصب دروازه به معنی ورودی شهر نیست بلکه ورودی شهر را طرح تفصیلی مشخص می کند.
وی در مورد نیمه کاره ماندن بلوار شهید اخترکاویان بیان داشت: تاکنون یک کیلومتر لوله گذاری کرده ایم و در حال ماسه ریختن هستیم و بعد از آن پیست دوچرخه سواری و پارک کودک احداث خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محمد رضایی

محمد رضایی

۶ مرداد ۱۳۹۲

تقاضایی که من از مدیران انزلی کلاب دارم اینه که پیگیر پروژه های عمرانی که تو شهر انجام میشه باشن چون بعضی وقت ها سرعت پیشروی این پروژه ها لاکپشتی میشه و بعضا شاهد توقف این پروژه ها هستیم.
چون فعلا یکی از بهترین بانک های اطلاع رسانی و یا پل ارتباطی مردم با مسوولین انزلی کلاب هست،من این تقاضا رو از مدیران داشتم.ممنون

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۶ مرداد ۱۳۹۲

وقتی وامی که بانک جهانی داد رو معلوم نشد باهاش چه غلطی کردن دیگه این حرفها هم بهتره مطرح نشه. متاسفانه وقتی مسئولین تعهدی ندارن و پیگیری مناسبی نشه همین میشه.

پاسخ