به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از ساعت ۱۴ ظهر امروز(شنبه) در تبریز میهمان تیم شهرداری این شهر بود که در نهایت موفق شد با یک گل برابر رقیب خود به برتری دست یابد و نیم فصل اول لیگ آزادگان را با کسب ۳ امتیاز کامل این دیدار به پایان برساند.

تک گل ملوان را در این دیدار را بابک مرادی در دقیقه هشتم بازی به ثمر رساند ملوان با این پیروزی ۲۵ امتیازی شد و در رده ششم جدول جای گرفت.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

احسان

۱۸ آذر ۱۳۹۶

مردم انزلی لازم است در این شرایط تنگنای مالی باشگاه ملوان ، بگونه ای شایسته از ملوان و ملوانان اعم از بومی و غیربومی و سرباز یا غیرسرباز تقدیر نموده و حمایت نمایند . و بخشی از دین خود را به ملوانی که در طول نیم قرن برغم کاستی ها و سختی های بسیار برای انزلی و شمال ایران افتخارآفرینی نموده و گرمی بخش دلهای هواداران ملوان بوده اند ادا نمایند. روزهای سختی بر ملوان می گذرد و نیاز به شارژ روحی، معنوی و صد البته حمایت مالی دارد . باید همه همت کنیم و قوی سپید شکسته بال را در پرواز دوباره اش یاری نماییم. نگاه کنید که مردم شهرهای دیگر که از نظر اعتبار و افتخار ورزشی به گرد ملوان نمی رسند، چگونه از نماینده فوتبال شهرشان حمایت می کنند. سایت وزین انزلی کلاب همت کند و با هماهنگی های لازم فراخوانی برای برگزاری همایشی جهت حمایت از ملوان که بخشی از هویت شهررا تشکیل می دهد ، به یاری ملوان و ملوانان بشتابد که سخت به یاری و شارژ روحی نیازمندند…. با تشکر

پاسخ