DSC_0125

در چهارچوب رقابتهای لیگ برتر امیدهای کشور تیم فوتبال امید ملوان بندر انزلی موفق شد در تبریز تیم شهرداری این شهر را با یک گل شکست دهد و قهرمان نیم فصل اول رقابتهای لیگ برتر امیدها شود.

محمد قدیر بحری در رابطه با این بازی به انزلی کلاب گفت: بعد از بازی سپاهان من به شدت مبتلا به بیماری آنفولانزا شدم و از آن روز تاکنون در حال استراحت هستم. اما به وسیله تلفن دقیقه به دقیقه در جریان این بازی بودم و همکارانم در کادر فنی نیز به خوبی کارشان را انجام دادند و موفق به گرفتن این سه امتیاز حساس شدیم.

ما در این بازی فرصتهایی زیادی داشتیم و دو بار توسط شاهین ساقبی و محمد رضی پور توپ را به تیرک دروازه حریف زدیم  و یک بار هم بازیکنمان در مقابل دروازه خالی توپ را به بیرون زد، اما در دقیقه ۶۴ و روی پاس جواد حسینی، امین حسنی صفت دروازه شهرداری را گشود تا ملوان پیروز این بازی باشد.

قدیر بحری در ادامه افزود: تقریبا” همه نتایج به نفع ما بود و تیمهای مدعی هفته خوبی را پشت سر نگذاشتند، ذوب آهن ۲-۱ به برق شیراز باخت، فولاد ۲-۱ به داماش باخت، نفت اهواز و صبای قم ۱-۱ مساوی شدند و فجر سپاسی و نساجی نیز ۲-۲ مساوی شدند، از تیمهای بالای جدولی تنها سپاهان توانست ۲-۰ تیم ته جدولی دبیری را شکست دهد و در صورتی که ما بازی معوقه خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم با ۵ امتیاز اختلاف نسبت به این تیم صدر نشین خواهیم ماند.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۲۵ بهمن ۱۳۹۱

همه چیز آرومه !!!
حتما بخوانید

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۵ بهمن ۱۳۹۱

مطلب خوبی بود کاریزما و واقعا جای تاسف داره …

پاسخ