80744056-4570039

شهردار بندرانزلی در جلسه شورای آموزش و پرورش، تامین هزینه خرید لباس فرم ۷۰ دانش آموز بی بضاعت شهرستان را به عهده گرفت.

ˈسید تقی موسویانˈ روز شنبه در این جلسه همچنین خواستار توجه و حمایت مسوولان از دانش آموزان انجمن اسلامی شد و آمادگی خود را برای همکاری و رفع مشکلات آنها بیان کرد.

رییس اداره آموزش و پرورش انزلی در ادامه این جلسه سیاست های آموزش و پرورش شهرستان را در سال جدید عدالت محوری در امر آموزش دانست و افزود: دبیرستان نمونه دولتی دختران، امسال در دبیرستان شرف با جذب ۹۰ نفر دانش آموز پایه اول فعالیت آموزشی خود را آغاز خواهد کرد.

ˈ فریدون طیوری ˈ افزود: توسعه کمی و کیفی رشته فنی و حرفه ای و کار و دانش از اولویت ها و هدف گذاری های آموزش و پرورش در سطح کشور است.

در ادامه این جلسه امام جمعه انزلی در خصوص سند دار کردن املاک اهدایی به آموزش و پرورش خواستار تشکیل کارگروه بین دستگاه های ذیربط شد.

سعادتمند داوودی ، فرماندار و رییس شورای آموزش وپرورش انزلی نیز با تبریک ماه مبارک رمضان خواستار تشکیل جلسات مشترک بین دستگاه های مربوط از جمله دادگستری ، ثبت اسناد، شهرداری و آموزش و پرورش برای هدایت هدفمند فرایند ثبت اسناد املاک اهدایی شد.

در ادامه این جلسه اسماعیل یگانه دوست ، مسوول اردوگاه دانش اموزی شهید گل آور به عنوان میهمان در خصوص عملکرد سه ساله خود گزارشی به حاضران ارائه داد.

رابط شورا در مورد پذیرش مسافران فرهنگی در ستاد اسکان فرهنگیان گفت : ۱۸مدرسه با ۱۲۳ کلاس برای اسکان فرهنگیان تجهیز شده که تا تاریخ ۲۶ تیر جمعا یک هزار و ۴۴۹ خانوار به تعداد ۱۵ هزار و ۱۶۵ نفرپذیرش شده اند .

ˈ میری سیاوزانی ˈ در ادامه افزود : کنکور۹۲ با شرکت دو هزار و ۷۳۶ نفر داوطلب ( یک هزار و ۸۱۰ نفر دختر و ۹۲۶ نفر پسر) برگزار شد.

شهرستان بندرانزلی حدود ۲۰ هزار نفر جمعیت دانش آموزی دارد.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *