شهرداری بندرانزلی پنج دستگاه ماشین آلات مکانیزه راهسازی و حمل بهداشتی زباله را خریداری و وارد سیستم بهره برداری کرد.

شهردار بندرانزلی عصر پنجشنبه در مراسم آغاز بهره برداری از این ماشین آلات گفت: برای خرید این ماشین آلات ۹ میلیارد و ۳۳۶ میلیون ریال از محل تسهیلات بانک شهر هزینه شده است.

ˈ سید تقی موسویانˈ اظهار کرد: این ماشین آلات شامل دو دستگاه سیمی تریلر مخصوص حمل زباله با ظرفیت ۶۰ متر مکعب به مبلغ یک میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال ، یک دستگاه کشنده ۱۰ چرخ به مبلغ یک میلیارد و ۸۳۶ میلیون ریال ، یک دستگاه بیل مکانیکی به مبلغ سه میلیارد و ۱۱۳ میلیون ریال ، یک دستگاه غلطک ویبره به مبلغ یک میلیارد و ۵۸۵ میلیون ریال و یک دستگاه غلطک دو چرخ به مبلغ ۶۰۹ میلیون ریال است .

وی خاطرنشان کرد: سیمی تریلر که کار چهار ماشین ۱۰ تن را انجام می دهد و دارای مخزن شیرابه زباله است برای اولین بار در گیلان برای حمل زباله مورد استفاده قرار می گیرد.

فرماندار انزلی نیز در این مراسم با اشاره به قدمت شهر انزلی و تاسیس اولین شهرداری کشور در این شهر بندری گفت : بهسازی ، توسعه و عمران شهری در دستور کار مسوولان قرار دارد.

ˈ سعادتمند داوودی ˈ ابراز امیدواری کرد: با تلاش های دولت، انزلی به جایگاه واقعی خود به عنوان یک بندر تجاری و یک شهر گردشگری برسد.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۳ فروردین ۱۳۹۲

خیلی خوب، انشاا… شاهد پیشرفت و تجهیز بیشتر شهرداری انزلی باشیم و برای شهر انزلی دارای سند چشم انداز توسعه بشه.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۳ فروردین ۱۳۹۲

با حضور معاون اول رییس‌جمهور ۱۰ هزار واحد مسکن مهر بطور همزمان در سطح استان گیلان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

محمدرضا رحیمی در ادامه سفر خود به استان گیلان با حضور در شهرستان صومعه‌سرا، ضمن افتتاح ۳۵۰ واحد مسکن مهر این شهرستان، در مجموع ۱۰ هزار واحد مسکن مهر را با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان در سطح استان افتتاح کرد. رحیمی همچنین از برخی واحدهای مسکونی این شهرستان بازدید و به شکل نمادین کلید این واحدها را به متقاضیان واگذار کرد.

بر اساس این گزارش، از این تعداد، ۷۰۰۰ واحد مربوط به شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر در آستارا، آستانه اشرفیه، بندرانزلی، تالش، رشت، رودسر، صومعه‌سرا، فومن، لاهیجان، ۲۵۰۰ واحد در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و ۵۰۰ واحد نیز مربوط به نوسازی بافت‌های فرسوده است.

پاسخ

carisma

۲۳ فروردین ۱۳۹۲

لطفا گزارشی از میزان رضایت مندی بنده های خدایی که این ساختمان ها به آنها تحویل داده شده تهیه کنید !!!

پاسخ