shena

به گزارش انزلی کلاب؛ مسابقات شنای قهرمانی کشور در رده سنی (۱۴ سال و زیر ۱۴  سال) در شهر تبریز با شرکت ۱۸ استان برگزار شد و شنا گران انزلیچی در این مسابقات عناوینی را به دست آوردند.

در این دوره از مسابقات مهدی رمضانی از بندر انزلی موفق شد رکورد شنای ۱۰۰ متر پروانه را که پیش از این در دست روهام پیروانی بود  به نام خود ثبت کند.

آقای مشهور مربی شنای تیم بندرانزلی در رابطه با ثبت رکورد مهدی رمضانی گفت: مهدی رمضانی همچون سینا رجبی مقدم از استعداد بالایی برخوردار است و همچنان می تواند برای کشور و شهرمان افتخار آفرین باشد.

مهدی رمضانی در ۵۰ متر پروانه نیز بر سکوی دوم ایستاد.

سهند کاظم زاده نیز در ۵۰ متر و ۱۰۰ متر کرال سینه دوم شد و در ۵۰ متر و ۱۰۰ متر قورباغه به ترتیب ششم و هشتم شد، این شناگر انزلیچی در شنای ۱۰۰ متر مختلط نیز به عنوان چهارمی دست یافت.

در شنای ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی سهند کاظم زاده و مهدی رمضانی بر سکوی دوم ایستادند.

همچنین آریان خوش اخلاق  و آرمین اژدری در رده سنی خودشان بر سکوی دوم شنای تیمی آزاد ۴ در ۱۰۰ متر ایستادند.

موفقیتهای شناگران انزلیچی را به مربی خوب این تیم جناب آقای مشهور و همچنین هیئت شنای شهرستان بندرانزلی تبریک می گوییم و از مسئول روابط عمومی هیئت شنا به دلیل همکاری مسئولانه ایشان کمال تشکر را داریم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

armin

۲۰ شهریور ۱۳۹۲

tabrik migam.
b omid ghahremani dar jahan.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۰ شهریور ۱۳۹۲

تبریک میگم آقای رمضانی، انزلی در گذشته شناگران برجسته ای چون شنجانی رو داشته به امید روزی که دوباره شناگران انزلی جایگاه فراموش شده این شهر رو توی این رشته به دست بیارن.

پاسخ

مهسا

۲۰ شهریور ۱۳۹۲

به آقای رمضانی تبریک می گم. امیدوارم ایشون در تمام زمینه های زندگی موفق باشند. :-)

پاسخ