002

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، امام جمعه انزلی در جلسه دیدار هواداران مستقل این تیم خاطر نشان کرد: مردم انزلی و تیم ملوان از بهترین جایگاه اخلاقی برخوردار بودند و در گذشته نیز جایگاه ملوان جایگاه والایی بود و اکنون نیز باید تیم ملوان به جایگاه اصلی خود بازگردد.

حجت السلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین با بیان اینکه آثار روحی روانی پیش آمده بر روی جامعه و مردم، تاثیر گذار در امور دیگر است، تاکید کرد: در خصوص وضعیت ملوان به شدت پیگیر هستم، از بعضی از ناحیه های ملوان سنگ اندازی می‌شود و اگر این سنگ اندازی ها ادامه پیدا کند و در امور اصلاحی ملوان خللی ایجاد شود فرد مذکور را به مردم معرفی خواهم کرد.

وی به لغو دیدار اخیر خود با بازیکنان ملوان قبل از بازی با پدیده نیز اشاره نمود و تصریح کرد: بنده کاملا برنامه ریزی کرده بودم که با بازیکنان قبل بازی صحبتی داشته باشم اما لغو جلسه مذکور با بهانه گیری های مختلف مانع این اقدام شد.

امام جمعه انزلی که بر تاسیس کانون هواداران مستقل تاکید داشت افزود: با کاری کارشناسانه باید کانون هواداران مستقل ثبت شود و جایگاه قانونی پیدا کند، البته نباید این کانون وارد امور سیاسی شده و به عبارتی سیاست زده شود.

شمس الدین همچنین خطاب به هوادران عنوان کرد: شما به عنوان هوادارن مستقل باید مراقب باشید و نباید در دام بعضی ها که قصد سو استفاده از نام و اعتبار ملوان را دارند بیفتید.

IMG_3400

وی در ادامه اذعان داشت: رفتار اخلاقی باید محور اصلی در هیئت مدیره، باشگاه، بازیکنان و هواداران قرار گیرد، این بی اخلاقی ها و هنجار شکنی ها در تیم بود که اوضاع تیم را به اینجا کشاند و در راس این موضوعات مالک نیز باید به وعده های خود عمل کند.

امام جمعه انزلی با اشاره به وضعیت موجود اضافه کرد: گلایه از وضعیت حال ملوان فایده ای ندارد و درست است که تیم روندی نزولی داشته اما باید هر چه سریع تر تکلیف این تیم مشخص شود.

شمس الدین همچنین گفت: باید برای هواداران کار فرهنگی انجام شود و باید فضای استادیوم اخلاقی گردد و این شایسته نیست که بعضی از افراد با فحش و ناسزا به دنبال هدف های خودشان باشند.

وی در پایان از اعضای کانون هوادارن مستقل تیم ملوان خواست: توقعاتی را که مردم در خصوص تغییر در هیئت مدیره، انتخاب مربی، مالک و بازیکن و حتی نام گذاری یک خیابان دارند را منعقد کنید و بنده نیز قول خواهم داد که پیگیر باشم، درست است تغییر کلی را نمی توان میسر دانست اما با همکاری مسئولان دیگر می‌شود در بلند مدت در راستای تحقق آنان گام برداشت.
خبرنگار:علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

majid

۱۶ آذر ۱۳۹۳

حاج اقا مگه اینکه شما کاری بکنید.تا قبل شروع نیم فصل دوم یه اقدام عملی انجام بدید.محجوب دور از جون آدم مالیخولیایی به نظر میاد .با تصمبمات غلط و بچه گانش ملوان رو داره نابود میکنه.اعصاب و روان مردم به هم ریخته.

پاسخ

هییت همراه پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۳۱:

دقیقا درسته موافقم

۱۶ آذر ۱۳۹۳

……درود///تو خود حدیث مفصل بخوان زین مجمل:امام جمعه//امام جمعه //امام جمعه////تاکید دارد بر تاسیس کانون هوادان:{مستقل}مستقل مستقل مستقل…………………نگو تقوای ما تسلیم وایثاره///نگو تقدیر ما صد تا گره داره///به بیغام کلاغای سیاه شک کن///…که شب جز تیرگی چیزی نمیزاره………………….تا چندی دیگر مطالب مندرج درباره بندرانزلی و نیز ملوان را که حد فاصل /اولی از اوایل قرن کنونی و سال ۱۳۰۰ و دومی از اوایل دهه ۱۳۵۰ در روزنامه ها و نشریات قدیمی منتشر شده در همین جا باز نشر می کنم که در یابیم ///انزلی و ملوان و غازیانمان چه بود و چه شکوهی داشت …. و حال به کجا رسید……هیچ بحث منفی بافی و مثبت اندیشی در میان نیست….بحث ئ و درد اصلی این از خود بیگانگی هاست………انزلی !بی تو سعادت نشود حاصل من////و ملوان!با تو حکایتی دگر این دل ما به سر کند…..

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ آذر ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷:

:yes: :yes: :rose:

جوون این شهر

۱۶ آذر ۱۳۹۳

حاجی این مسئولان به اصطلاح مسئول هیچ کاری نمی تونن بکنن یا اینکه نمیخوان که بکنن . همه ی امید ما جوونا و دوستداری ملوان به شماست . خودتون آستین ها رو بالا بزنید و این تیم رو نجات بدید .
درود به غیرت بچه های این کانون . ای ول که فقط مثل بعضی ها حرف نزدید و عمل کردید.
آقا مهران ای ول داری داداش :yes: :yes: :yes: :yes:

پاسخ

علیرضا

علیرضا

۱۶ آذر ۱۳۹۳

اکنون نیز باید تیم ملوان به جایگاه اصلی خود بازگردد.
.
در خصوص وضعیت ملوان به شدت پیگیر هستم
.
از بعضی از ناحیه های ملوان سنگ اندازی می‌شود و اگر این سنگ اندازی ها ادامه پیدا کند و در امور اصلاحی ملوان خللی ایجاد شود فرد مذکور را به مردم معرفی خواهم کرد.
.
امام جمعه انزلی بر تاسیس کانون هواداران مستقل تاکید داشت
.
نباید در دام بعضی ها که قصد سو استفاده از نام و اعتبار ملوان را دارند بیفتید.
.
در راس این موضوعات مالک نیز باید به وعده های خود عمل کند.
.
گلایه از وضعیت حال ملوان فایده ای ندارد

پاسخ

۱۶ آذر ۱۳۹۳

از پیگیر امام جمعه محترم شهرستان سپاسگذاریم و باید انشاء ا.. ملوان به روزهای اوجش برگرده
ولی بزرگترین نیاز ملوان هم اکنون آرامش بخشی و روحیه دادن به بازیکنان تیم هست تا بچه ها با تعصب خاص فوتبال انزلی خودشون نتیجه بگیرند فقط بازیکنان اگر خودشون باشند و بی خیال مسائل حاشیه ای باشند و فقط به این فکر کنند که ما می توانیم و ناامید نباشند قعطا می توانند نتیجه بگیرند

پاسخ

آبای بندر

۱۶ آذر ۱۳۹۳

:yes: :yes: :yes:

“در خصوص وضعیت ملوان به شدت پیگیر هستم، از بعضی از ناحیه های ملوان سنگ اندازی می‌شود و اگر این سنگ اندازی ها ادامه پیدا کند و در امور اصلاحی ملوان خللی ایجاد شود فرد مذکور را به مردم معرفی خواهم کرد.”

لطفا این خائنان رو معرفی کنید حاج آقا

پاسخ

Shahin

۱۶ آذر ۱۳۹۳

جای تشکر داره توجه امام جمعه محترم به مشکلات ملوان، به کانون هواداران مستقل ملوان هم تبریک میگم برای حضور میدانی، کاش این کانون رو به یک NGO تبدیل کنن دوستان که دستشون برای فعالیت های مدنی باز تر باشه.

پاسخ

sinaclub

sinaclub پاسخ در تاريخ آذر ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۲۵:

شاهین جان شهر انزلى از نداشتن ngoهاى فعال داره ضربه میخوره، اگه ما تو همه زمینه ها ngo داشته باشیم خیلى به پیشرفت شهر و شهروندان کمک میکنه،
از امام جمعه محترم هم کمال تشکر را دارم،همچنین از دوستان هوادارى که رفتند،
ولى تو همه زمینه ها باید اینگونه حرکت کرد،در زمینه هاى حیاتى تر از ملوان، که اگه درست بشه همه این مشکلات درست برطرف میشه

leila پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳:

:yes: :yes: :yes:

امیر نوری

۱۶ آذر ۱۳۹۳

حاج آقا خدا حفظتون کنه ، یه جوری مثل حاج آقا موسوی گوش اینا بپیچید که دیگه جرات سنگ اندازی نداشته باشن ، بخدا اگر این نفراتی که مورد نظر شما هست الان اعلام بشن کی هستن خیلی بیشتر به ملوان کمک میکنه چون بعداَ که کار از کار گذشت میشه نوش دارو پس از مرگ سهراب .. بازم تشکر از شما و وجود شخصیت دوست داشتنی شما در شهر انزلی

پاسخ

۱۶ آذر ۱۳۹۳

تعبیر خواب خود را فهمیدم .
ولی چه فایده….
زمانی که محجوب بعد از خرید باشگاه قعر می کند وبه دلیل اینکه در خرید باشگاه سرش را مسئولین قبلی کلاه گذاشتند ..
عدهای از هواداران به این رفتن محجوب ناراحت شدنند . زیرا تازه دلشان خوش بود که مالیکی دلسوز در کنار باشگاه پیدا شده واز این بعضی از هواداران ناراحت بوددن که ناجی ملوان رفته وملوان در حاشیه فرو خواهد رفت.
جالب یکی ازای هوادارها خودم بود.
که بخاطر دوست داشتن باشگاه بزرگ قدیمی شهرمان که چرا برای اش هر ساله اینکه مشکلات ایجاد می نمایند ..
دراندیشه بویم.
که شبی خواب می بینم . وارد انزلی شده وتعدادی تابوت بر روی صندلی های داخل اتوبوس گذاشته اند یعنی بالای صندلی ها آن هم بر خلاف صندلی ها.یعنی بالای صندلی ها جالب است همه می گفتند کسی داخل آنها نیست وحتی تعدای نام برده شد که می گفتند .فلانی هم داخلش نیست.
جالب اینجاست .که مثل هر روز به سراغ سایت های شهرمان انزلی آمدم تا خبرهای جدید این این سایت ها بیابم که جدید باشد بخصوص در باره ملوان و اوضاع بد باشگاه ملوان ویا داستان رفتن محجوب چه خواهد شد.
.همین که به ایت ها داشتم نگاه می کردم .متوجه شد .مالک باشگاه قعر اش به پایان رسیده دوباره هدایت باشگاه را به عهده گرفته.
ما هم مثل بقیه هوادارها از آمدن اش خوشحال شدیم زیرا احساس کردیم آرامش به باشگاه بر گشته.
ولی فکر خواب از ذهنم خارج نمی شد وبرای ام دیدن چنین خوابی سئوال بر انگیز شد.ولی هرچه برنامه ها ویا صحبت ها ویا ایده ها ونظریه وبازی های ملوان را مشاهده می کردیم .احساس بدی به من دست می داد یعنی مرگ تدریجی قوی خزری شهرمان انزلی را احساس می نمودم.
یعنی رفتن درودگر اخراج مربی وجذب نکردن بازیکن حتی بعد از چند بازی که همه متوجه شده بودنند نیم کت بازیکنان خالی است حتی تعداد بازیکنان داخل زمین ما هم تکمیل نبود.
وحتی همه می دانستند که با جذب یک بازیکن خارجی در همان نیم فصل اول که باشگاه با آوردن اش متحول می شد .مالک باشگاه دست به چنین حرکتی نزد یعنی جذب یک بازیکن خوب خارجی برای حل مشکل ۱۰ در صدی ملوان و
آنقدر بی توجعی نمود که این مشکل ۱۰ در صدی را پیچیده تر نمود .
تنها کاری که تا به العان انجام دادند جذب مربی ارزان خارجی بوده.

حال با دیدن این خواب در نیم فصل خواب نابودی ملوان را با دستان این شخص دیدم.
خوابی که به من نشان داد که حتی شهدای شهر ما وحتی شهدای نیروی دریایی شهر ما وهمه دریا دلان با این باشگاه می باشد ولی کسی نمی تواند کاری برای این باشگاه انجام دهد.
باشگاهی همه تصمیم گیرنده اش یک نفر می باشد ومی خواهد یک باشگاه بزرگ را بدون توجه به هواداران وعاشقان وپیشکسوتهای اش .به تنهایی هدایت نماید .
.حال ماتوجه شدم خالی بودن اتوبوس بدون اینکه شهدای در آن باشد .خالی بودن نیمکت ذخیره ها که از نیم فصل با چند نفره که از ته دل صادقانه مث همان شهدا برای نام مقدس این باشگاه می جنگند .که خدائی دور از انصاف است که تلاش بعضی از بچه ها را در این نیم فصل نادیده بگیریم.
حتی گاهگاهی این مشکلات برای آنها تا حدی بود که بناچار رودر روی همدیگر قرار گرفتند.
مبارزه مبارزه است .حال عدهای برای کشور ونام عزیز مان ایران جنگیدند وحال عدهای برای نام مقدس ملوان نیروی دریایی کشورمان وملوان انزلی می جنگند.

من تا به اینجا به مشکل ملوان فکر می کنم .
مشکل اش را خالی بودن نیم کت ذخیره می بینم . نه مشل اصلی را در مربی ها.
زیرا امروز ۹۰ دقیقه بازیکنان با تجربه در داخل زمین مبارزه می نمایند .نه یک مربی .
واگر هم نیمه ای بنام نیمه مربی ها باشد .آن هم بستگی باز به جابجای همین بازیکنان دارد که بهترین را جایگرین بهترین ها نمائیم تا بتوانند کل بازی را مقاومت نمایند .تا گلی وارد دروازه ها نشود .یا بازنده زمین نباشیم..
برنده زمین ویابرنده داخل گود ۹۹ در ۱۰۰ همیشه کسانی هستند که با عشق وتعصب کاملا مبارزه نمایند.
و۱۰ در صد به کسانی دارد که از دور حمایت شان نمایند.

.

پاسخ

وحید

۱۶ آذر ۱۳۹۳

سلام.
لطفا یکی به آقای محجوب بگه که وقتی تیمی خرج بکنه ونتایج خوب کسب کنه به همون اندازهآخر فصل از طرف سازمان لیگ مبلغ قابل توجه ای دریافت خواهد کرد.اگر به بازیهای اسیایی صعود کند برای هر بازی بیرون خونه ۳۰ هزار و برای هر بازی داخل خونه ۱۵ هزار دلار دریافت میکنه اگه قهرمان باشگاه های جهان یا پایینتر بشه به همین مقدار کمتر پول دریافت میکنه.پس علاوه بر ایجاد شور و شعف داخل شهر و محبوبیت و اوردن اسپانسر های قوی تر باعث کسب درامد هم خواهد داشت.ولی هیچ کسب وکاری در سال اول سود ده نبوده و نیست .پس اقای محجوب حالا که به این عرصه وارد شده ای حرفهایت -قولهایت را فراموش نکن و همیشه به دنبال اوردن بهترین ها باش تا بهترین ها را کسب کنید.
قرار بود به تیمهای پایه اهمیت خاصی قایل شوید ایا واقعا اهمیت دادید همین بازیکنهای پایه محلی برای درامد باشگاه خواهند بود .
ایجاد فروشگاه های زنجیره ای در صورت محبوبیت تیم بسیار مثمر ثمر خواهندبود و باعث تمرگز و گرایش مردم به انها خواهد شد.
مردم این شهر بسیار مهربان و خونگرم هستند پس با مردم مهربان باش شما یکقدم بردار ببین مردم چه میکنند.
یا علی….

پاسخ

عباس

۱۶ آذر ۱۳۹۳

بچه های باغیرت انزلی-درود برشما-چرا این مطلب را کار نکردید.
http//www.homayegilan.com/?p=14505

http//tadbireshargh.ir/news/printNews/2510

http//sepidnews.com/index.php?option=com_content&view=article&id=27301:1393-09-15-14-02-47&catid=58:baztab&Itemid=273

هیات مدیره ی ملوان توان اصلاح وضعیت موجود را ندارد

پاسخ

هییت همراه

۱۶ آذر ۱۳۹۳

سالها دل طلب جام جم از ما میکرد وانچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد
به نظر من بخش بزرگی از مشگلات ملوان از ضعف عملکرد ما مخصوصا هوادارانه تیمه !!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ