IMG_6512

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، امام جمعه شهرستان بندرانزلی در نماز عبادی سیاسی جمعه با بیان اینکه ملوان توقعات را برآورده نکرده است تایید کرد: نیم فصل تمام شد اما تیم ملوان حرکت اصلاحی نداشته است و قطعا مردم بندرانزلی در رابطه با ملوان بندرانزلی توقعات به حقی دارند و این در حالی است که این تیم از جایگاه واقعی خودش تنزل پیدا کرده و باعث نگرانی مردم شهر شده است و ما از مسئولان میخواهیم این موضوع را بررسی و پیگیری نمایند.
سید عبدالجواد شمس الدین با اشاره به توقعاتی که مردم دارند و متقاضی این موضوع هستند که در نماز جمعه مسائل شهرستان مطرح شود افزود: خواسته ها به حق است و بنده نیز در جواب توقعات به حق مردم مسایل را با مسئولان مطرح می کنم ،اگر با تلاش مسوولین مشکلات حل شد که هیچ ، اما اگر حل نشد و عده ای تعلل کردند حتما در خطبه های نماز جمعه مطرح خواهم کرد.
وی در ادامه سخنانش اقدامات اخیر در خصوص نا بسامانی مزار شهدای گمنام و گلایه علنی از مسئولان شهری را شایسته ندانست و خاطر نشان کرد : حرم شهدای گمنام باید مکانی باشد که همچون نگینی بدرخشد و قطعا این اقدام تایید و نظارت نهاد های مختلفی را می طلبد و اکنون نیز دستگاهای مربوطه پیگیر این موضوع هستند .

شمس الدین با اشاره به راه حل مشکلات شهرستان تاکید کرد: راه حل مشکلات شهرستان دوستی و رفاقت است و با دعوا نمی شود مشکلات را حل کرد.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود با مروری بر حماسه هفتم آذر و عملیات مروارید، یاد و خاطره دریادار شهید همتی فرمانده ناوچه پیکان و تمام شهدای نیروی دریایی را گرامیداشت.
خطیب جمعه شهرستان انزلی در ادامه اظهار کرد: نیروی دریایی مقتدر و صلح طلب جمهوری اسلامی ایران امروز نه تنها از مرزهای آبی کشور تمام و کمال ، حفاظت می کند؛ بلکه آبراهه های اقتصادی را برای تردد کشتی های تجاری و نفت کش های ما و حتی سایر کشورها که از نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران کمک می خواهند ، امن می سازد.

IMG_9702

گفتی است فرمانده ناوگان شمال دریادار دوم عرشه ‘افشین رضایی حداد نیز بعد از دیدار پیش از نماز خود با امام جمعه شهرستان بندر انزلی بعنوان سخنران پیش از خطبه این هفته نماز جمعه ، به تشریح دستاوردهای نیروی راهبردی دریایی پرداخت.

IMG_9715

همچنین نمازگزاران جمعه بندرانزلی پس از اتمام نماز کاروان ۴۴ نفره ایثارگران این شهرستان را که با پای پیاده عازم تشرف به کربلای معلی هستند، بدرقه کردند.
خبرنگار : علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

majid

۸ آذر ۱۳۹۳

حاج آقا این یارو خیلی لاف زن و دروغگو هستش.داره ملوان رو نابود میکنه.ادعای خرج میلیاردی داره ولی ملوان رو در حد لیگ ۲ بسته خسیس.یه کاری بکن.کارت زردی.هشداری .اولتیماتومی.صحبت با مسئولین باشگاهی
۲-حاج آقا این پل ولایت ۲ کی میخاد تموم بشه آخه.شهردار فقط تظاهر و شلوغ بازی و مصاحبه بلده.خواهشاً یه ورود و اقدام جدی هم در این زمینه داشته باشید.

پاسخ

sari

۸ آذر ۱۳۹۳

آفرین به امام جمعه ورزش دوست شهرمان بندر انزلی.
باشگاه ملوان …بعد از ۴۰ الی۵۰ سال دست پا زدنهاو باهمه گرفتاریها ی که از طرف افراد بی تجربه چه دانسته وچه ندانسته که در سد راه اش ایجاد نمودنند ولی با اتحاد عاشقان اش .تا امروز توانست از آبروی این شهر واین استان واین کشور واز نام مقدس دریا دلان دفاع نماید ولی بدترین ظلمی که به این باشگاه گردید در این ۴ الی ۵ سال اخیر بوده بخصوص همین یکسال واین فصل که به لبه پرتگاه این باشگاه بزرگ کشور وشهرمان بندر انزلی را کشانده اند. .
حال اگر هر چه سریعتر فکر چاره ای نباشیم نابودی باشگاه ملوان ۱۰۰ در ۱۰۰ می باشد.
یعنی هر ثانیه برای باشگاه ملوان طلا می باشد.
تنها راه نجات باشگاه ملوان واگذاری باشگاه به هواداران وعاشقان اصلی وپیشکسوتها وبازیکنان حال وقدیم ویا در کناریش نیروی دریایی ویا ارگانهای معتبر شهر مان در کنار هواداران وبا همکاری نظریه ها وایدهای مفید جمعی از هواداران وبزرگان شهر برای نجات باشگاه ملوان.
را ه ها های بسیاری برای نجات باشگاه ورساندن ملوان به جایگاه اصلی وهمچنین رساندین آرزوهای جوانان وهواداران وجود دارد ..
۱- سپردن به هواداران ..
۲-در صورت صداقت مالک .وروراست بودن مالک با هواداران وپیشکسوتها ویا همکاری نمودن با عاشقان باشگاه.باشگاه به سه قسمت تقسیم گردد وبه مالک =نیروی دریایی=هوادار واگذار شود.
۳-باشگاه هوادار ونیروی دریایی ویا بین ارگانهای بزرگ شهر مان مثل منطقه آزاد وگمرک وشیلات وووشهرداری واگذار گردد . زیرا حد اقل این ارگان تلاشی برای فرزندان این شهر وحتی برای فرزندان خودشان .کار مفیدی کار که نمی توانند برای جوانها ایجاد نمایند حداقل این باشگاه را که تنها دلخوشی جوانان وساکنین این شهر می باشد را حداقل کاری براین این باشگاه انجام دهند.
۴- کاملا با دادن وام این ارگانها به باشگاه وهیئت باشگاه برای خرید وتحویل دادن به هواداران …تا در آینده این عاشقان با تشکیل هیئت وبرنامه گذاری درست بتواند بدهی خود را به این ارگانها پرداخت نماید.
راه های زیادی برای نجات باشگاه ملوان وجود داردولی باید به همه نظرات احترام گذاشت تا بهترین را برای باشگاه ملوان وپیشرفت باشگاه بگار گیریم.
حتی با ایجاد بانکی بنام بانک ملوان در انزلی و استان ووایجاد نمود تا از این طریق وحتی از طریق پشت وانه هواداران بتوانیم با ایده های درست برای همیشه بیمه .یهنی اگر هر نفر مبلغی در این بانگها فعالیت نماید کارهای دیگر می توان برای باشگاه انجام داد
.اگر بتوانیم قهوه خرید اولیه را داشته باشیم. ومبلغ اولیه را برای خرید باشگاه فراهم نمائیم. دادن بدهی ها به این عزیزان وراه های پیشرفت باشگاه مثل آب خوردن می باشد.
این حرکت نیاز به همت همه ما بخصوص .پیشکسوتها وبزرگان شهر ووومثل آقای .دنیا مالی .اقای هدایتی آقای بهمن صالح نیا وآقای فرها د پور غلامی ومازیار ها وجلال ها ووبسیاری دیگر از عزیزان که آنقدر بزرگوار در این شهر داریم که نوشتن نام شان به روزها می کشد.
ولی آن چیزی که امروز باشگاه ملوان وشهرمان به آن نیاز دارد .
همت وقدم پیش گذاشتن می باشد نه اینکه بی تفاوت از دور مشاهده نمائیم تادیگران ما را از گرفتاریها نجات نمایند……… قربانتان ثاراله غریب زاد

پاسخ

جانم ملوان

۸ آذر ۱۳۹۳

حاجی از شما خواهش داریم به قضیه ملوان ورود کنید. این آقایون دارن با احساسات یک شهر بازی می کنن. اگه به مصاحبه های این آقایون از اول تاکنون توجه کنید می بینید که وعده های دروغینی داده شده که فقط احساسات مردم رو به بازی گرفته.
آقای شمس الدین خواهشن اقدامتون رو فراتر از تذکر دنبال کنید.

پاسخ

جوون این شهر

۸ آذر ۱۳۹۳

درود بر امام جمعه محبوب و مردمی شهر انزلی . واقعا ممنون که به درخواست ها توجه میکنید . کاش همه ی مسئولان شهری مثل شما بودند و اندکی برای درخواست های مردم ارزش قائل می شدند
حاج آقا خود به شخصه به مسئله ملوان ورود کنید . با برگزاری یک جلسه با اعضای تیم ملوان و بازیکنان خوش غیرتمان ازشون توضیح بخواید که با چه اجازه ای این طور با احساسات مردم و هوادارن بازی می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چطور سابقه چندین و چند ساله این تیم پر طرافدار رو نادیده میگیرن و لگد مال می کنند؟
با چه اجازه ای در تیم، یک بازیکن حرف اول و آخر را میزند ؟؟؟؟؟؟؟؟
چطور آقایانی که فردی به اسم سیروس محجوب را آوردند حالا مشکلات را گردن کس دیگه ای می اندازند ؟؟؟؟؟؟؟
این ها و صد ها سوال دیگر سوالاتی است که اگر ما بپرسیم تماشاگر نما می شویم . شما به عنوان ولی و سرور ما این سوالات را از آقایان به اصلاح ملوانی و ملوان دوست بپرسید و پاسخ بخواهید

پاسخ

ایران ملوان

۸ آذر ۱۳۹۳

علت اصلی ناکامی ملوان از زبان غفور جهانی

پیشکسوت باشگاه ملوان می‌گوید ملوان باید با جذب بازیکنان خوب و تجدید نظر در کادر فنی به کسب نتایج ضعیف پایان دهد تا شانس حضور در لیگ برتر را در فصل آینده داشته باشد.
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1187947&title=%D8%B9%D9%84%D8%AA_%D8%A7%D8%B5%D9%84%D9%8A_%D9%86%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%8A_%D9%85%D9%84%D9%88%D8%A7%D9%86_%D8%A7%D8%B2_%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86_%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%D9%8A

پاسخ

ایران ملوان

۸ آذر ۱۳۹۳

حاج آقا خداقوت
قطعا ورود شما به مسئله ملوان میتونه موثر واقع بشه. یکی باید گوشزد و تذکر جدی بابت اینکه ملوان حرمت داره و این باید حفظ بشه و سایر مسائل که حضرتعالی بهتر میتونید به مجموعه تیم اعم از همه بازیکنان مثل رافخایی و کادر فنی و هیئت مدیره و در راس آنها سیروس محجوب بده. انشاءا… با کمک شما ملوان نیم فصل دوم نتایج خوب بگیره

پاسخ

sari

۸ آذر ۱۳۹۳

مشکل ملوان را همه می دانند جز آن کسی که باید بداند نمی داند.

پاسخ

آبای بندر

۸ آذر ۱۳۹۳

از شما تقاضا میکنیم برای حل مشکلات ملوان ورود کنید
این خواهش همه ی دوستداران ملوان است

پاسخ

حسین

۸ آذر ۱۳۹۳

احسنت به شما حاج آقا.تا دیر نشده به قضیه ورود کنید

پاسخ

حامد سمیعی

۸ آذر ۱۳۹۳

به نام ایزد یزدان

با سلام و احترام
برام سوالی پیش اومده که با اینکه انزلی کلاب تریبون صادق و قابل اعتمادی برای شهروندای انزلی و خیلی مواقع انتقادهای سازده و بحقی از برخی نهادها میکنه !
اما جای تعجب داره که درحالی که روز گذشته امام جمعه فرزانه و معزز شهرمون در خطبه های نماز جمعه از عملکرد مثبت و فعالیتهای مناسب فرهنگی شورای اسلامی شهر و شهرداری بندرانزلی تمجید کردند ، هیچ مطلبی در این خصوص درج نشد !!!

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ آذر ۸ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۰۱:

:eek:

۸ آذر ۱۳۹۳

امام جمعه محترم آیا واقعا شما با طومار و اعلامیه برای حرم شهدای گمنام موافق نبودید؟

پاسخ

علیرضا اسدی

۸ آذر ۱۳۹۳

با تشکر و سپاس فراوان از بیانات زیبای امام جمعه محترم و محبوب

پاسخ