IMG_9311

امام جمعه بندرانزلی در خطبه های سیاسی عبادی این هفته نماز جمعه با ابراز تاسف فراوان در خصوص غرق شدن دختر جوان قایقران در تالاب انزلی، برای خانواده او آرزوی صبر کرد و از مسئولان خواست ضمن پی گیری در خصوص علت بروز این فاجعه، تمام تلاش خود را برای یافتن جسد این ورزشکار به کار گیرند.
حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شمس الدین در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به نامه اوباما به رهبری خاطر نشان کرد: تبلیغات رسانه های خارجی در خصوص نامه اوباما به مقام معظم رهبری، فضاسازی برای ترمیم خلاء های سیاسی خودشان است.
وی افزود: معمولا امریکایی ها وقتی در بن بست بین المللی گیر می کنند، دست به دامن جمهوری اسلامی می شوند و آنقدر جسور هستند که در اظهارات خود اولین قدم را از سوی جمهوری اسلامی می خواهند.
خطیب جمعه انزلی همچنین با اشاره به آغاز هفته حمایت از بیماران کلیوی بر لزوم اطلاع رسانی و آموزش برای پیشگیری از بیماری ها توسط شبکه بهداشت و درمان و همچنین کمک به تامین هزینه های بالای درمان این بیماران تاکید کرد.
امام جمعه انزلی در ادامه خطبه های این هفته نماز جمعه با تسلیت ۲۴ آبان سالروز ارتحال علامه طباطبایی از ایشان بعنوان یکی از شخصیت های برجسته جهان تشیع یاد و اظهار کرد: علاوه بر تفسیر جامع قرآن، پرورش شخصیت هایی وارسته و برجسته که هرکدام مشعل دار نشر معارف اسلامی و انسانی هستند، از شاخصه های این عالم جلیل القدر است.
سید جواد شمس الدین در خاتمه ۲۶ آبان روز آزادسازی سوسنگرد را از وقایع مهم دفاع مقدس عنوان و خاطرنشان کرد: آگاهی رسانی به مردم در خصوص اهمیت این وقایع سرنوشت ساز تاریخی برای جامعه ضروری است.

ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *