نائب رئیس شورای شهر از تامین اعتبار و مذاکره با صدا و سیمای مرکز استان گیلان برای پخش بازی های تیم فوتبال ملوان بندرانزلی خبر داد.
شعبان جعفری در گفتگو با خبرنگار سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب با اشاره به شرایط حساس تیم ملوان گفت: یکی از دغدغه های هواداران ملوان عدم پخش منظم بازی های خانگی تیمشان بود که با تامین اعتبار و رایزنی های صورت گرفته تا پایان فصل جاری این مشکل را بر طرف کردیم.
نائب رئیس شورای شهر بندرانزلی در خصوص اینکه آیا شورای شهر نماینده ای در هیئت مدیره ملوان خواهد داشت، یادآور شد: نباید وعده های انتخاباتی خود را فراموش کنیم، ما همواره معتقد بودیم ملوان باید از سیاست جدا شود و با وجود اینکه تمام توان خود را برای موفقیت این تیم به کار می گیریم اما به مجموعه مدیریتی باشگاه ورود نخواهیم کرد تا باشگاه توسط اهالی ورزش اداره شود و مسئولین نیز هر کدام با هر خط فکری به سهم خودشان می توانند به این تیم ریشه دار کمک کنند.
وی جایگاه تیم ملوان در جدول را موقت دانست و افزود: جایگاه واقعی نام بزرگ ملوان سطح اول فوتبال ایران است، این تیم ریشه دار نباید قربانی کشمکش و اختلافات سیاسی شود و برای بازگشت به روزهای پر غرور قوی سپید انزلی همه باید متحد شویم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *