ab0

انزلی کلاب- تصویری که مشاهده می‌کنید مربوط به خیابان نواب است و آبی که یک ماه است هدر می‌رود.

در حالی که مسئولین مدام شعار صرفه جویی در مصرف آب می‌دهند و مکررا نسبت به قطع و جیره بندی آب هشدار می‌دهند.

شما همراهان انزلی کلاب می‌توانید تصاویر خود را از طریق آدرس ایمیل: info@anzaliclub.ir و anzaliclub.ir@gmail.com برای درج در سایت ارسال کنید.

عکس از: علیرضا اسدی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محمد میرزایی

۱۸ بهمن ۱۳۹۳

با تشکر از آقای اسدی که اینقدر به شهرمون اهمیت میدن. همین اشکالات کوچیک وقتی جمع میشن در نتیجه انزلی میشه همین خرابه ای که داریم می بینیم.

پاسخ

guilak

گیلک

۱۸ بهمن ۱۳۹۳

اگر شعارها و عملکرد مسئولان یکی بود این شهر که نه بلکه کشور ما گلستان می شد.سال گذشته یک گزارش از تلویزیون گیلان پخش شد در ابتدای خروجی رشت به تهران که بر اثر ترکیدگی لوله آب زیادی در کنار جاده جاری بود.وقتی از مردم سئوال شد گفتند حدود سه سال است که وضع چنین است.

پاسخ

علیرضا اسدی پاسخ در تاريخ بهمن ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۱۳:

چند وقت پیش از طریق کامنت شاهین عزیز با سایت دیار میرزا آشنا شدم نوشته بود یکی از اعضای قبلی شورای شهر رشت بنام م. ق که اتفاقا چهره خیلی خیلی بچه مسجدی هم داشت حدود ۹۰۰ میلیون اختلاس کرد بعد محکوم شد حالا خوردند اما خداییش کار هم کردند در چند سال اخیر رشت از این رو به اون رو شده . جمعه رفته بودم دانشکده علوم پایه بعد پیاده از سمت منظریه اومدم. پارک بانوانی ساخته بودند به چه قشنگی . حالا از چندین پل رو گذرشون چیزی نمیگم
و هیچ نتیجه ای هم از این صحبتهام نمی گیرم نتیجه گیری با شما…!

محراب

محراب

۱۸ بهمن ۱۳۹۳

مرسی بابت ریزبینی قابل تقدیرتون آقای اسدی

پاسخ

انزلیچی

انزلیچی

۱۸ بهمن ۱۳۹۳

ممنون از آقای اسدی .خط کشی خیابون تکاوران (محدوده دادگستری)هم به کل محو شده ،محدوده عبور و مرور ماشین ها اصلا مشخص نیست.

پاسخ

۱۸ بهمن ۱۳۹۳

با سلام
با توجه به اینکه در وبسایت زیست محیطی http://www.yarabumco.ir یکصد راه صرفه جویی در مصرف آب قید شده از شما دعوت می شود از این سایت دیدن نمایید

پاسخ