شروعی دوباره

  • 5 سال پیش
  • ۴ ديدگاه

acanzaliclub2

انزلیچی های عزیز، سلامی دوباره…

چند روزی به دلیل تجهیز سخت افزاری و انتقال اطلاعات بر روی هاست جدید نتوانستیم آن خدمتگذار همیشگی همشهریانمان باشیم اما این بار قدرتمند تر از قبل آمده ایم تا صدای شما عزیزان باشیم.

در این چند روز چیزی که باعث دلگرمی ما شد ثابت ماندن بازدیدهای شما بود و با توجه به فعال نبودن بخش خبری همچنان انزلی کلاب را مورد لطف خود قرار دادید.

ضمن اینکه شما عزیزان از این پس می توانید از آدرسهای Anzaliclub.info  ,  Anzaliclub.net نیز برای ورود به سایت انزلی کلاب دسترسی داشته باشید.

از شما کاربران عزیز تقاضا داریم نظرتان را در مورد ظاهر جدید سایت عنوان کنید. با توجه به افزایش سرعت به روز رسانی سایت قصد داریم تا با قالبی سبک دسترسی عزیزان را به سایت و مطالعه مطالب آن سهولت بخشیم.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۵ بهمن ۱۳۹۱

ظاهر سایت یخورده ساده ست

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ بهمن ۵ام, ۱۳۹۱ ۱۸:۲۷:

کالاگان عزیز در حال کار بر روی قالب هستیم. با توجه به سرعت به روز رسانی سایت فکر میکنم قالب سنگین مشکل ساز باشه.

carisma

۵ بهمن ۱۳۹۱

سلام بر دوستان عزیز و پر تلاش انزلی کلاب
سایت فوق العاده سبک شده و فکر می کنم سبب بیشتر شدن تعداد بازدید کننده بشه ، از دیدگاه من هم کمی شبیه به وبلاگ شده تا سایت ، فکر می کنم یه کم احتیاج به تغییرات گرافیکی داره

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ بهمن ۶ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳:

کاریزما عزیز حق با شماست، با توجه به اینکه تلاش ما رفع مشکل رسانه ای شهر انزلیست، قالب سنگین موجب رانده شدن مخاطب از مطالعه همه مطالب میشد. هنوز قالب کار داره، اما فکر میکنم با توجه به اینکه نفس فعالیت سایت خبری، تحلیلی بحساب میاد اینکه ظاهر سایت بیشتر شبیه به یک لاگ باشه بهتره. در آینده میشه قسمت خبری رو از صفحه اصلی جدا کرد.