شتاب در بازسازی مزار شهدای انزلی

  • 6 سال پیش
  • بدون ديدگاه

AC-Logo-Ostandar

بندرانزلی – استاندار گیلان با حضور بر مزار شهدای انزلی، قرائت فاتحه و گفتگو با نماینده خانواده های شهدای شهرستان، دستور پیگیری و تکمیل سریع پروژه بازسازی این مزار را صادر کرد.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا، نماینده خانواده های شهدای بندرانزلی در دیدار استاندار گفت: بازسازی مزار که پس از برف سال ۸۶ سقف آن فروریخت، هنوز کامل نشده و این مساله موجب ناراحتی خانواده های شهدا را فراهم کرده است .

وی از استاندار گیلان خواست که هرچه سریعتر پروژه بازسازی مزار شهدا کامل شود تا پدران و مادران شهدا که اغلب سالخورده هستند، به راحتی بر مزار فرزندانشان حاضر شوند.

استاندار گیلان نیز دستور برگزاری جلسه ای فوق العاده با حضور معاون عمرانی استانداری، مدیرکل بنیاد شهید، فرماندار انزلی و مدیرکل راه و شهرسازی برای شتاب بخشی در اتمام پروژه را صادر کرد .

رییس بنیاد شهید بندرانزلی گفت : پروژه بازسازی مزار تاکنون حدود ۶۵ درصد پیشرفت دارد و ۱۵ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است .

‘سیروس اخلاقی’ اظهار کرد : سقف مزار که دارای پایه فلزی با قاب های فضایی است، کامل شده ولی کف سازی ، ساخت آب روها و ۲۵ درصد سنگ قبرها باقی مانده است.

استاندار گیلان همچنین با حضور در منزل شهید خدادادی از نزدیک با خانواده این شهید و همسر جانباز ایشان دیدار کرد.

پروژه بازسازی مزار شهدای انزلی در سه ‌هزار متر مربع برای ‎۲۵۹ مزار شامل ‎ ۲۳۹مزار شهدا و بقیه خانواده شهداست.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *