shabake baran

چرا امروزه ورزش در بسیاری از جوامع پیشرفته به صنعت تبدیل شده و بخش خصوصی در آن حضوری فعال ایفا میکند ؟ مهمترین مبحث مردمی بودن ورزشگاه و به واسطه آن رسانه ای شدن تبلیغات در ورزش است که هر چه تبلیغات مثمر ثمر تر واقع شود بخش خصوصی اقبال بیشتری برای حضور در آن عرصه از خود نشان خواهد داد.

متاسفانه با توجه به اینکه حق پخش تلویزیونی کماکان به کشمکشی میان صدا و سیما و مسئولین ورزش کشور بدل شده است چرا و چگونه یک شبکه استانی که از محدودیت های کمتری برای نمایش تبلیغات روبروست ( آن هم تبلیغ یک اسپانسر ورزشی که به سلامت جامعه کمک میکند) . برخوردی قهرآمیز با اسپانسرهای ورزشی در استان از خود بروز میدهد؟

بارها دیده شده است در شبکه باران برای تهیه گزارش از تیمهای ورزشی قسمتهایی که مربوط به اسپانسرها می شود را با تمام تلاش حذف می کنند تا مبادا اسپانسری که برای یک عده جوان ورزشکار هزینه کرده است ثانیه ای در این رسانه تبلیغ او دیده شود.

حتی در برنامه ای با عنوان با ورزش که جهت حمایت از ورزشکاران راه اندازی شده است چندین بار شاهد این بوده ایم که مجری این برنامه در هنگام تشکر از حامیان حرف را قطع کرده و اجازه حتی یک تشکر از حامیان ورزشی را نمی دهد.

برای مثال همین چند شب پیش رئیس هیئت بسکتبال استان مهمان این برنامه بود و در پایان وقتی از چند حامی این رشته ورزشی نام برد با مخالفت مجری این برنامه مواجه شد، حتی در موردی مشابه دو فصل ورزشی پیش وقتی محمد نیک سرمربی تیم لسمان از شخص آقای عطایی تشکر کرد مجری به سرعت کلام او را قطع کرد و اجازه صحبت به او نداد، در حالی که آقای عطایی صاحب یک فروشگاه میز ال سی دی در انزلی بود که در لیگ یک فوتبال ساحلی مبلغ یازده میلیون تومان برای ورزش این استان هزینه کرده و این تیم را قهرمان کرده بود، و جالب اینجاست که مجری این برنامه حتی اجازه تشکر از این شخص را به محمد نیک نداد.

در سال بعد نیز فروشگاه مبل پیمان(منطقه آزاد انزلی) اسپانسر تیم لسمان مروارید خزر شد و مقداری از هزینه های این تیم را به عهده گرفت اما در نهایت بی مهری در کل تصاویری که در آن فصل ورزشی از این تیم پخش شد حتی یک بار هم نام مبل پیمان بر روی لباس بازیکنان دیده نشد و در تمام مصاحبه هایی که از بازیکنان گرفته شد فقط گردن و صورت آنها قابل رویت بود.

اما نتیجه این رفتار مسئولین شبکه باران را در این فصل دیدیم و هیچ اسپانسری برای حمایت از این تیم پیدا نشد، همچنین تیم قوی سپید نیز با همین مشکل مواجه بود و هیچ حمایت کننده مالی برای حمایت از این تیم پیش قدم نشد

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۸ بهمن ۱۳۹۱

شبکه ناودان هم که مثل همیشه سرش رو میخوره :-D
متاسفم که یه حرکت مثبت ندیدم من از این شبکه و برنامه هاش
احتمالا فقط تو مواردی که مربوط به انزلی و ورزش انزلی میشه اینطوری هستن، قطعا!!!

پاسخ

carisma

۸ بهمن ۱۳۹۱

با سلام ، بسیار عالی گفتی ، باید موج جدیدی بر علیه شبکه ناودان به راه بیندازیم ، فقط منتظر عملکرد این شبکه صهیونستی در برابر داربی گیلان هستیم ، اگر دفاعی غیر حقیقی یا دشمنی با تیم مردمی ملوان نماید دیگر سکوت نخواهیم کرد.

پاسخ

carisma

۸ بهمن ۱۳۹۱

فقط دقت داشته باشیم ، همه با هم روز بازی ، بدون حاشیه فقط باید تیم خودمون رو تشویق کنیم ، ما به این پیروزی احتیاج داریم ، میتونه پایان مشکلات روحی بازیکنا و هوادارا باشه

پاسخ

علی نوروزی

علی نوروزی

۸ بهمن ۱۳۹۱

بی کلاس ترین شبکه، همین شبکه باران هست که خیری ازش ندیدیم

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۸ بهمن ۱۳۹۱

شبکه نیست که گاو دگفته بازاره

پاسخ