DSC_0394

شایان کارگر بازیکن متعصب و پرتلاش تیم امیدهای ملوان که از یازده سالگی در تمام رده های سنی تیم ملوان حضور داشته است مهمان انزلی کلاب بود تا در مورد اتفاقات تلخ عصر امروز که در ورزشگاه عضدی رشت رقم خورد با او گفتگو کنیم.

انزلی کلاب: در مورد بازی امروز بگویید؟

در نیمه اول اصلا” خوب نبودیم و حساسیت این بازی روی بچه ها تاثیر گذاشته بود اما در نیمه دوم بسیار عالی ظاهر شدیم و نتیجه مساوی می توانست برای این بازی عادلانه باشد. ما در ۱۰ دقیقه پایانی فرصتهای بسیار خوبی داشتیم که یکی پس از دیگری از دست رفتند.

انزلی کلاب: در ورزشگاه عضدی باز هم یک بازیکن مورد فحاشی قرار گرفت و این بار در لیگ برتر امیدها و شایان کارگر، در این مورد توضیح دهید؟

شما خودتان مشاهده کردید و دوربین های صدا و سیما هم شاهد این رفتارها بودند که از دقیقه اول بازی تماشاگران رشتی به بازیکنان و مربیان و همچنین مردم شهر انزلی فحاشی می کردند و با شروع نیمه دوم از آنجایی که من در سمت چپ بازی می کنم به تماشاگران داماش نزدیک شدم و آنها نیز بدون هیچ دلیلی و فقط به خاطر کاپیتان بودنم با بدترین الفاظ خانواده مرا مورد فحاشی قرار دادند، امروز یکی از بدترین روزهای زندگی من بود، مگر من چه گناهی کرده ام که باید به ناموسم توهین شود؟

انزلی کلاب: یکی از اعضای کادر فنی می گفت هر بازیکنی به جای شما بود زیر این فشار اخراج می شد، چگونه توانستید خودتان را کنترل کنید؟

ما در سنی هستیم که شنیدن اینگونه فحاشیها روی ما تاثیر زیادی دارد، لیگ برتر امیدها آنقدر حرفه ای نشده است که بازیکن بتواند این همه فحاشی را تحمل کند، حتی در لیگ برتر بزرگسالان بازیکن با تجربه یک تیم با حرکت ناشایست دستش به فحاشی تماشاگران حریف پاسخ می دهد، اما من در آن شرایط فقط به موفقیت تیمم فکر می کردم و با وجود اینکه بسیار ناراحت بودم سعی می کردم تمرکز خود را از دست ندهم، در مکتب ملوان چیزهایی آموخته ایم که باید به آنها جامه عمل بپوشانیم و اگر من اخراج می شدم تماشاگران حریف به هدف خود می رسیدند و ملوان متضرر می شد اما خدا را شکر که این اتفاق رخ نداد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۳ اسفند ۱۳۹۱

جای تاسف است

پاسخ

abays

۳ اسفند ۱۳۹۱

متاسفم واسه اون دسته از رشتیها که هرچی لایق خانوادشون بود و به بچه های ما گفتن !

پاسخ

مژگان

mojshekan

۳ اسفند ۱۳۹۱

فقط به خاطر اینکه کاپیتان امید بوده اینطور مورد فحاشی قرار گرفته … هیچ کس پیگیر نیست؟ هیچ کس جوابگو نیست؟ …

پاسخ

hossien az englis

۳ اسفند ۱۳۹۱

شایان جان دستت درد نکنه زنده باد ملوان و ملوانی

پاسخ