malavan-perspolis (14)

به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب،تیم فوتبال صنعت ساری با پیروزی در ضربات پنالتی مقابل ملوان به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال ایران رسید.

این دیدار که از ساعت ۱۴:۳۰ در استادیوم شهر ساری برگزار شد تیم صنعت ساری با پیروزی در ضربات پنالتی به مرحله بعد صعود کرد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در ساری میهمان صنعت ساری بود که با تساوی بدون گل در ۱۲۰ دقیقه در ضربات پنالتی با نتیجه ۳-۲ از صنعت ساری شکست خورد .

در طول بازی عملکرد خوب دروازه بان صنعت ساری باعث شد تا چندین موقعیت خطرناک ملوانان هدر برود.همچنین دروازه بان تیم صنعت ساری از شش پنالتی که ملوانان زدند چهار ضربه را مهار کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

۲۵ مهر ۱۳۹۳

majid

۲۵ مهر ۱۳۹۳

از چى بگم…….!!!!!!؟؟؟؟

پاسخ

MAJID پاسخ در تاريخ مهر ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۲۰:

آقا مجید اسم کاربریتو بکن majid2 خواهشاً یا majid1.

وحید حسین زاده

وحید 1913

۲۵ مهر ۱۳۹۳

شاگردان ایراندوست نه مویسیلوویچ
علی قاردون سرمربی بود این فلاحتی و غلامینو معبودیو و اعتمادی رو نمیگرفت بعد اسسسسسستتتتتاد ایراندوست اینا رو به عنوان بازیکن میگیره
آخه ۴ تا پشت سر هم تو بزنی اوت؟
بیچاره صادقی بیچاره هواداران
توو لیگ بمونیم فقط این فصل شکری تموم شه

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۲۵ مهر ۱۳۹۳

به نظرم باید کمی صبر کرد ، ولی باید در نیم فصل خیلی زور بزنیم تا توی جدول جایگاه خوبی داشته باشیم ، ایکاش اقایون به اصطلاح مالک اوایل فصل تیم رو به امون خدا ول نمیکردند

پاسخ

هوادار مغموم

۲۵ مهر ۱۳۹۳

فقط میتونم بگم برای خودمون متاسفم وقتی بازیکن ۵و۱۰میلیونی میباره محجوب این میشه که اعتبار انزلی رو بربادمیدن

پاسخ

جلال مرادی

۲۵ مهر ۱۳۹۳

آقای مالک محترم این همه با شما مراعات کردیم
این همه رفتار غیر حرفه ای شما رو تحمل کردیم
مدام سعی کردیم ساکت باشیم که به شما برنخوره
به بچه های زحمت کش ملوان کلاب توهین کردی باز هم ساکت موندیم
میدونید چرا ؟
فقط میخواستیم ملوان آسیب نبینه. ولی آلان همه چیز رو از دست دادیم.

الآن تیم ته جدوله ، تو جام حذفی از تیم لیگ دویی میخوره

دیگه چیزی برای از دست دادن نداریم
آقای مالک محترم ملوان باید خرج کنی

پاسخ

nabid.port

نگار

۲۵ مهر ۱۳۹۳

?:-)

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۲۵ مهر ۱۳۹۳

آقای محجوب با هزینه نکردن و آقای ایراندوست برای… نمیدونم چی بگم والا آبروی ملوان و انزلی رو بردن.آقای ایراندوست که تو نقل و انتقالات می گفت تیم عالیه همه بازیکنای مد نطرمون رو گرفتیم.یادته مرد؟؟؟ولی همه هواداران و دوستداران ملوان این روزها رو میدیدند و هم به شما و هم به آقای محجوب می گفتند اما گوشی بدهکار نبود.به چه قیمتی؟زمانی که مالک نداشتیم یا نیروی دریایی بود وضع تیم اگه بهتر نبود بدتر از این هم نبود.تو نیم فصل باید چندتا بازیکن بگیریم.سربازها هم فکر نکنم به کارمون بیان.به بازیکنی مثل نذهتی نیاز داریم خوب میشه اگه نیم فصل بگیرنش.فصل پیش فشنگچی باعث شد جای خالی نذهتی احساس نشه ولی امسال کاملاً محسوسه.
بازیکنای ما یه فرش قرمز میخواستن تا جلوی دروازه براشون پهن کنی و مثل جنتلمنا و خیلی آروم برن سمت دروازه حریف.ای بابا
انزلی دروازه اروپا

پاسخ

ایران ملوان

۲۵ مهر ۱۳۹۳

کی پنالتی زن های تیم را تعین کرد؟؟!!!! سرمربی و مربی که جدید اومدن.
چرا بازیکن فسیل مثل غلامین؟
چرا عزیز معبودی بازیکنی که همه چی رو به مسخره میگیره و تو تمرینات دلغک بازی در می آره ؟
چرا مهیار زحمتکش که تو بازی هاش نشون داده خیلی کمتر از حد ملوانه؟
واقعا چرا؟
این سه تا با آبروی ملوان بازی کردن؟
آفای محجوب اگر واقعا مردی باید این سه تا را جریمه حسابی کنی؟ این سه تا در حد ملوان نیستند. نه به خاطر این بازی بلکه کلا به درد ملوان نمیخورند.
هی دل غافل ملوان راه خیلی خیلی خیلی راحتی تا نیمه نهایی داشت. :cry: :cry: :cry:

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۲۶ام, ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵:

آخرشم مثل اون سال که سرمونو جلو پرسپولیس بریدن بازم میخواستن حذفمون کنندیگه. بهتر زودتر حذف شدیم تا خیالمون راحت بشه!!
مسخره شو درآوردن.

علیرضا اسدی

۲۵ مهر ۱۳۹۳

عرض کرده بودم که… بازیکن ملوان بی خود نبود از تیم ساری تعریف میکرد که اگه باختند( که باختند) بگن ما که گفته بودیم قوی هستند!! ولی خداییش نباید اینطوری از جام حذفی تو این مرحله کنار میرفتیم حالا باید بچسبیم همون لیگ برتر رو تا ببینیم چی میشه

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۲۶ام, ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷:

:yes:
این ملوان باید حذف بشه و از یه تیم داغون هم باید شکست میخورد تا بازیکنا و مالک عیار خودشونو بدونن. ببینم مازیار اونجا قهر نکرد؟؟!!

جوانان متحد انزلی چی

افتضاح یکی پس از دیگری
آبرومون رفت
فقط خدا به داد این تیم باید برسه

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

بازیکنا و مالک رو باید اعدام کنن

پاسخ

majid

majid

۲۵ مهر ۱۳۹۳

بازیکنای سرباز انگیزه ندارن
باید تونیم فصل چنتا بازیکن خوب و اسمی بیارن.خصوصاً دفاع وسط و هافبک بازیساز

پاسخ

sari

۲۵ مهر ۱۳۹۳

آقای محجوب ملوان===از اوائل فصل در سایت های انزلی به دوبازیکن یکی در کنار جلال ویکی هافبک وتوپ پخش کن نیاز داشت که مشکل ملوان در این فصل رفع گردد ولی خرید این دو بازیکن همانند خرید باشگاه ملوان بود .که باعث گردید همه را هم نسبت خود وهم نسبت به پیشکسوتها وهم نسبت به بازیکنها وهم هموادارها دل چرکین نماید وباشگاه را به این وضع بکشد.آقای محجوب نیاز ملوان بیشتر به بازیکن بود نه مربی . آقای محجوب سن ما به ۵۰ سال می کشد ودر کنار بازیکنهای بزرگی بازی کردیم واین حرفها را الکی بیان نمی کنیم .آیا حدود ۲۰ الی سی سال پیش فوتبال روی سر مربی ها برنامه ریزی می شد .خیر زیرا اگر یک نفر هم در زمین بازی را مدیریت می کرد می توانست بازی را حدایت نماید. م.
اقای محجوب ما نمی گوئیم ما نیاز به مربی با تجربه خارجی نداشتیم. در کنار مربی های بومی باید یکی مربی با تجربه که بتواند تیم را تمرین درست وحسابی وتمرینهای به روز بدهد. ولی با آوردن این مربی نیاز اصلی بازیکن با تجربه ریز نقش در کنار جلال ویا بازیکنی که بتواند دفاع حریف را بهم بزند نیاز داشتیم. بچه های ما هنوز در پشت هیجده قدم نه شوت زدن را بلد هستند ویا جرا شوت زدن را ندارند. امروز ملوان بر پایه چهار الی پنج بازیکن می چرخد .مثل جلال مثل مازیار مثل یوسف زاده ویکی دوبازیکن دیگر. اگرملوان این فصل سه چهار بازیکن با تجربه جذب نکند به مشکل بر خواهد خورد.
زیرا این فصل ملوان به دو بازیکن نیاز داشت که شما نتوانستید تهیه نمائید .ولی این را بدانید که باشگاه های دیگر تلاش برای نیاز های فصل بعد خود می نمایند ولی شما باید تلاش برای هم فصل اول وهم فصل دوم بنماید

پاسخ

۲۵ مهر ۱۳۹۳

.حرامتان باد که به نیت نیل به اغراض ومطامع مادی خویش //ملوان مان را این حد کوچک ساختید و ان را دقیقا به اندازه موجودیت حقیر خویش تباه ساختید///حرامتان باد زر وزیوری که به بهای بیگانگی ملوان از اصالت و مجد و اقتدار وسلامت خویش فراهم ساختید//جهت اطلاع این اسکلت موجود واین سطح فکر و فهم و تکنیک و تاکتیک فوتبال که با بی شمار ترفند تحت عنوان ///ملوان//به خورد مردم می دهید//از بسیاری از تیمهای محلی ومحلات انزلی هم ضعیف تر وشککنده تر است … واینجاست که باید همه عاشقان ملوان در وصف این تیم مدیریتی شگفت و الگوهای کاری و عملکرد ماورالاطبیعه اش/////// یکصدا بگویند:::قرائ الله من فاتحه فاتحه فاتحه فاتحه مع الصلوات…..!!!!!فاتحه فاتحه فاتحه

پاسخ

nabid.port

نگار

۲۵ مهر ۱۳۹۳

چرا در مورد درگیری ساری ها با مازیار زارع به خاطر حرکت زشتش بعد پنالتی مطلب و عکسی نزاشتید؟

پاسخ