mahjobجناب آقای سیروس محجوب خاطرتان هست برایتان نوشتیم : محجوب، مردی که نمیخواهد محبوب باشد آن هم در تاریخ ۱۳۹۳/۰۲/۰۲، یعنی بیش از ۵ ماه پیش؟ خاطرتان هست که امروز را بخوبی برایتان به تصویر کشیدیم؟ جناب آقای محجوب، مالک محترم ملوان متاسفانه امروز مجبوریم به شما این نکته را یادآور شویم که شما تفاوت بین دوست و دشمنتان را در نیافتید و نه تنها شما بلکه همه کسانی که به شما برای در اختیار گذاشتن سکان هدایت ملوان اعتماد کردند، باختند.

سیاست انزلی کلاب، هرگز جو سازی پشت پرده و موج سواری بر افکار عمومی نبوده و نیست، که اگر بود زمان مطرح شدن اخراج دراگان اسکوچیچ در دوره مدیرعاملی صادق درودگر بر خلاف نظر اکثر هواداران و رسانه ها به حمایت از دراگان و نحوه تمریناتش نمی پرداختیم، تذکری که هفته ها قبل در خصوص نحوه تمرینات ملوان و نگرش نصرت ایراندوست تقدیم حضور کردیم که زمان را بیش از این نباید هدر داد.

صادق درودگر هم روزی در شرایطی سخت تر از شما به همین پله رسید، فشارها چنان بر وی زیاد شد که به دنبال مردی در این شهر میگشت تا ملوان را بسپارد و برود و در مصاحبه ای انزلی را قحط الرجال دانست.

شما به عنوان یک سرمایه دار و اقتصاد دان بازی از پیش برده را باختید جناب محجوب عزیز، وقتی که مشاورین رشتی شما که دشمنی دیرینه شان با ملوان اثبات شده است امین شما باشند، چنین روزهایی برای مدیریت شما دور از ذهن هم نبود. شما بارها و بارها از تصمیمات اشتباهتان گَزیده شدید، اما هنوز هم اصرار دارید تا قاشق را از پشت سر به دهان مبارک برسانید. به هر که اعتماد کردید در آستین ماری شد و به شما نیشی زد و شما هنوز مشغول اره کردن شاخه ای هستید که جماعتی هم روی آن نشسته اند و گویی هنوز صدای قرژ قوروژ شاخه را نمیشنوند که به زودی همه را با هم به زمین خواهد کوفت.

 شما تیم قهرمان نیم فصل لیگ گذشته را به سادگی آب خوردن  به باد فنا دادید، بدون آنکه به مشاوره ها در خصوص حفظ چند چهره شاخص لیگ قبل  کمی بیاندیشید!!! چهره هایی که قد و قواره شان با درآمدهای میلیاردی به مراتب از مربی کهنه کار و پیشکسوت ملوان بزرگ تر بود و مربی حتی در صورت ضعیف بازی کردن توان و یارای تعویضشان را نداشت. آن زمان به هر طریق با حفظ دراگان میتوانستید همه این بازیکنان را که چاپلوس نیستند و به ادعای خودشان عاشق ملوانند در مقابل هواداران قرار دهید تا ببینید چه ساده تمدید قرارداد خواهند کرد. کاش به جای زورآزمایی با هواداران کمی با آنها که نه، با خودتان بودید.

اگر صادق درودگر به جای شما بود در اخراج نصرت ایراندوست لحظه ای درنگ نمیکرد، چرا که او به خوبی میدانست که ملوان متعلق به هواداران است و بس و هر پیشکسوت و مو سپیدی که از مکتب ملوان باشد با شکایت از این باشگاه  باید مقابل خیل هواداران ملوان قرار بگیرد. اما ضعف مفرط مدیریت شما در تیم بدون مدیرعاملتان باعث میشود تا دست به دامان همان چند چهره شاخص شوید و اصول جدیدی را در باشگاه ریشه دار ملوان بنیان گذاری کنید که بازیکنان بدون هیچ واهمه ای و بدون در نظر گرفتن جایگاهشان در خصوص سرمربی و پیشکسوت ملوان ابراز عقیده کنند؟!! به راستی چرا ؟!!

به نظر میرسد پروژه فراهم ساختن زیر ساختها توسط شما با اشتباه های صورت گرفته، ملوان را به مرحله ای رسانده است که علنا شاهد بازیکن سالاری در باشگاهی هستیم که روزی اگرپول هم در بساط نداشت از کوبیدن پیراهن ملوان بر زمین کوتاه نمی آمد تا درس عبرتی شود برای سایرین. اتفاقات اخیر برای نگارنده آنقدر تلخ است که تا کنون تنها با رعایت حال ملوان در فصل جاری سکوت اختیار کرده، وگرنه روندی که این باشگاه در فصل جاری در پیش گرفته است نه تنها سقوط بلکه نابودی میراث گذشتگان ماست و حمله مستقیم به تاریخ باشگاه ملوان محسوب میشود.

هر چند پرداخت مطالبات نصرت ایراندوست را به خاطر اشتباه شما و هیات مدیره تان در انتخاب کادر فنی به حق میدانیم چرا که این مبلغ بسیار ناچیز است و اگر اشتباهی صورت گرفته نیز نباید فراموش کنید که خود شما نیز در آن سهم داشته اید اما به هر حال باید در نظر داشته باشید که از دست دادن بیشتر زمان بخاطر سوء مدیریت در باشگاه غیر قابل بخشیدن است و اگر واقعا پرداخت این مبلغ تا انتهای لیگ برای شما دشوار است بهتر است از عزیزانی که احترام موی سپید را نگاه نمیدارند و برای پول در ملوان حضور ندارند این مبلغ را کسر و بدهی نصرت ایراندوست را پرداخت کنید.

امروز شما هم در همان وضعیت صادق درودگر قرار گرفته اید، درودگر نیز بسان شما دل خوشی از نقدهای انزلی کلاب نداشت اما هم او که در باب شکایت و بستن سایت های ورزشی در این شهر بنیان گذار بود با گوشت تلخی هم که شده نقدهای به راه را به گوش جان خرید و در نهایت ایام خوشی را برای هواداران ملوان فراهم ساخت. بدون شک اگر وی میدانست که سال جاری درآمد جذب اسپانسر این چنین افزایش خواهد یافت با برنامه ریزی صعود به آسیا و پوشش بدهی ها با جایزه دریافتی از فدراسیون فوتبال تیم را برای حضور در آسیا بسته و رهسپار لیگ میکرد.

گفتید حق مالک است که خودش مدیرعامل انتخاب کند، پیشنهاد کردیم که پست دیگری برای صادق درودگر در باشگاه در نظر بگیرید و زمانی که دیدیم حتی توان نگاه داشتن بازیکن سربازهای ملوان را ندارید به سادگی چشم انداز اسفناک امروز را با مدیریت جنابعالی متصور شدیم.

جناب آقای سیروس محجوب امیدواریم این جملات حکایت میخ آهنین و سنگ نباشد و شما نیز بسان صادق درودگر با ۱۸۰ درجه تغییر وضعیت به بهترین مدیر تاریخ باشگاه ملوان تبدیل شوید!!! که البته با رویکرد حضرتعالی در خصوص برخورد با نظرات و اعتقادات هواداران ملوان و حتی اقدام به شکایت از رسانه ها، متاسفانه غیر ممکن مینماید پس برای آخرین بار خدمتتان عرض میکنیم که یک مدیر ضعیف و بدون اقتدار محکوم به شکست است و شعارهای پوشالی با گذر هر چه بیشتر زمان بیش از پیش نمایان و نخ نما میگردند.

سرمایه گذاری ۱۰۰۰ میلیارد ریالی طی هفت سال، راه اندازی سه مدرسه ی آکادمیک فوتبال در شهرستان های فومن ، انزلی و چابکسر با هدف استعدادیابی، احداث زیرساخت ها شامل کمپ بزرگ و جامع تیم‌های فوتبال در انزلی که قرار است همه ساله پذیرای اردوهای تیم ملی فوتبال و تیم‌های حرفه‌ ای فوتبال کشور باشد تنها بخشی از برنامه های شما برای مدیریت در فوتبالشهر انزلی بود که این چشم انداز با نا توانی اداره تیم در کوتاه مدت چشم اندازی واقعی نمی نماید. همیشه دوست آن نیست که به خاطر چسبیدن و منافع شخصی اش شما را بخنداند، که از قدیم نیز گفته اند دوست خوب انسان را به گریه خواهد انداخت.

به امید روزهای بهتر برای ملوان …

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

3eyedAli

۱۳ مهر ۱۳۹۳

چرا سایت چپ نویس شده

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ مهر ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۴۲:

سید جان باید از شما تقدیر ویژه کنیم، ما داشتیم اسلایدر سایت رو تغییر میدادیم و حدود ۳ دقیقه سایت چپ نویس شد.
به شما میگن پایه ثابت سایت…
در هر صورت برای به وجود اومدن این اختلال عذر خواهی میکنیم.

علیرضا

علیرضا

۱۳ مهر ۱۳۹۳

سیروس محجوب، مردی که انزلی و ملوان را نشناخت !!!

پاسخ

بهرام پاسخ در تاريخ مهر ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۳۰:

علیرضا جان من جمله شما را باین شکل اصلاح میکنم: انزلی شهر و مردمش کسانی کهسیروس محجوب را بدرستی نشناختند.
برادر جان برای آقای محجوب نه ملوان مهم است و نه شهر انزلی و مردمش ایشان فقط به فکر منافع مالی بوده و در صورتیکه از این تیم و شهر منتفع شوند کج دار و مریض بروش خود عمل میکند و درصورتیکه منافعش تامین نشود ملوان و انزلی را بحال خود وامیگذارد و براه خود میرود

sinaclub

sinaclub

۱۳ مهر ۱۳۹۳

محجوب باید بدونه که به ملوان خیلی بدهکاره.تا قبل از اینکه مالک ملوان بشه اسم محجوب رو تو اینترنت جستجو می کردیم فقط یه داستان خیالی از یه فرد *** میومد.اما الان با یه جستجوی کوچک کلی عکس و … ازش میاد.پس آقای محجوب بدون که ملوان و انزلی بهت *** شخصیت و اعتبار داده.همین الان وقتی بخوای یه کار اقتصادی بکنی همین که بدونن مالک یه تیم لیگ برتری اونم به نام ملوان هستی کلی اعتباره واست.حالا معافیتهای مالیاتی و دیگر امتیازات جای خودش.پس لطفاً به حرف هوادارا گوش کن.درودگرم مدیرعامل کن.چون برخلاف دیگران مدیریت بلد
انزلی دروازه اروپا

پاسخ

3eyedAli پاسخ در تاريخ مهر ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۱۸:

یه جایی که الان خاطرم نیست خوندم که معافیت های مالیاتی رو برداشتن

Shahin

۱۳ مهر ۱۳۹۳

متاسفانه محجوب سیاست و اقتدار لازم برای اداره باشگاه رو نداره و نتوانسته اونطور که باید و شاید از پس باشگاهداری بر بیاد اونهم باشگاه بزرگی چون ملوان بندرانزلی.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ مهر ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۴۴:

:yes:

یاشا

۱۳ مهر ۱۳۹۳

اقای محجوب حاج صادق درودگرو به عنوان میر عامل انتصاب کن , واسه فصل بعد هم دراگان دوست داشتنیو برگردون به ملوان .

پاسخ

majid

MAJID

۱۳ مهر ۱۳۹۳

درودگر و هدایتی دست از پا خطا میکردن تمام شهر و مسئولین بهشون میتوپیدن.ولی الان محجوب با افکار مبهمش داره بین ما میلوله و با خیال راحت ملوان رو نابود میکنه.ولی اقای بدیعی فر و خسته بند و پور شعبان که باعث اومدن محجوب به ملوان شدن هیچ اقدامی نمیکنن.
الان جوری شده رشتیا دارن به ما میخندن.ملوانی که حقش قهرمانی تو لیگه شده سوژه مسخره شدن انزلیچیا.ازون مهمتر داره دستی دستی توسط لجبازی مالکش این سیمرغ ۵۰ ساله شهرما نابود میشه و هیچ بزرگتری تو این شهر نیست که بیاد جلوی این مالک رو بگیره و تیم رو نجات بده.
رفتار دمدمی مجاز و قهر امیز این مالک تبعه بریتانیا ادم رو یاد تصمیمات و *** پادشاه هنری هشتم ،پادشاه بریتانیا در قرن ۱۶ میلادی میندازه که باعث نابودی تمام عزیزان و مشاوران خودش شد.
اقای ایراندوست *** تو وافعاً بعد این کارات میخای تو این شهر زندگی کنی؟؟

پاسخ

آبای بندر

۱۳ مهر ۱۳۹۳

محشر بود
… :yes: :yes: :yes: …

پاسخ

مهدی

۱۳ مهر ۱۳۹۳

برادر محجوب میدونم داری میخونی ، برای سال بعد دراگان و درودگر رو بیار از اون به بعد هرکی بهت حرف زد با من طرفه

پاسخ

نگار پاسخ در تاريخ مهر ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶:

دراگان هم به خیال خوش شما اومد، چه ساده ای برادر من :no:

۱۳ مهر ۱۳۹۳

سلام دوستان .
با اجازه شما این خبر در افق انزلی منتشر شد .

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴:

سید جان اختیار داری آبای.

nabid.port

نگار

۱۳ مهر ۱۳۹۳

محجوب عوض اینکه تو انگلیس یه باشگاه بخره مربی خوب بیاره واسه تیمش
هدفش فقط این بود که تو منطقه آزاد سرمایه گذاری کنه.
زمان نیرو دریایی ملوان، ملوان بود نه الان که همه….

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ مهر ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶:

تا حدودی با اشکان موافقم
.فک کنم محجوب میخاد ملوان رو نابود کنه چون تو رفتار های این چند وقتش کاملا حس لجبازی ،انتقام گیری ورفتار قهری تو تصمیماتش مشهود بوده. :yes:

اشكان

۱۳ مهر ۱۳۹۳

متن خوبى بود فقط در نهایت خوش خیالى نوشته شده،رفتار این اقا نشان میده نیت خیرى نداره و قصد نابودى تیم رو داره،یادمون نره که تا حالا از جیب خرجى نکرده و چند وقت پیش بخاطر فحاشیهایى که تو شبکه هاى اجتماعى بهش میشد شدیدآ عصبانى شده بود در حدى که یک مدت کلا قهر کرده بود،جالبه که بعد از اون دیگه هیچ عکس العملى به فحاشیهایى که بهش میشه نداره و حتى خیلى ریلکس تو استادیوم گوش میده،بوى انتقام شدیدا به مشام میرسه و جاى تعجب نداره که به زودى تیم رو به حالت بلاتکلیفى که کسى نتونه کارى کنه رها کنه و سر از تیم مرکز استان که قبل از ملوان دنبالش بود و اتفاقا دیر یا زود دنبال یک مالک هم هست در بیاره،با توجه به مشاورین رشتى که خودتون اشاره کردیدو اینکه ایشون در واقع سوغات مرکز استان هست امرى بسیار محتمل میباشد.(لطفا براى ثبت در تاریخ بدون سانسور تأیید کنید،ممنون)

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۰۵:۵۳:

یعنی واقعا یه همچین نظریه ای امکان پذیره ؟!!! دوست عزیز آقای محجوب مرکز استان که هیچ خارج از کشور هم که بره باید جوابگوی تصمیماتش برای ملوان باشه و به همین سادگی نمیتونه پشت نابود کردن تیم ریشه داری مثل ملوان پنهان بشه و اگر ۱ درصد چنین باشه نام ایشان رو با فضاحت کامل در تاریخ به گونه ای به ثبت خواهیم رساند تا نوادگان ایشان هم از خدماتشون با خبر بشن. شهر هرت که نیست

سالار آبکناری

۱۳ مهر ۱۳۹۳

آقا عالی بود. مالک محترمی که افتخارش بستن ارزانترین تیم لیگه ، باید فکر چنین روزی رو میکرد و اگه نمیخواست پول خرج کنه، پولش رو برای بازیکنانی که تو زمین قدم میزنن یا مثل لیگ محلات قهر میکنن و از زمین میان بیرون و تو چشم هوادار نگاه میکنن و بهش فحش *** میدن حروم نمی کرد. بازیکنانی که خودشون رو از ملوان بزرگتر و مهمتر میدونن و برای کل باشگاه بزرگتری میکنن و یادشون رفته که فقط به خاطر اسم ملوانه که دارن پولای یامفت میگیرن. مالک جان وقتی پول میلیاردیه سازمان لیگ رو بین سه تا بازیکن به اصطلاح ملوانی تقسیم میکنی ، معلومه که اوضاع این جوری میشه و بقیه اعضای تیم سرخورده میشن.

پاسخ

اشكان

۱۳ مهر ۱۳۹۳

تا حالا که شهر هرت بوده،کى کجا و چه وقت جوابگوى تصمیماتش بوده که این اقا دومیش باشه!؟!؟در ضمن این جماعت ترسى از این که من و شما چى در موردشون میگیم ندارند چه برسه به نوادگانشون،نهایتش میخوایم تو این سایت ها و دیدارهاى خصوصیمون کمى غر غر کنیم و همه چیز کم کم مشمول مرور زمان میشه.البته امیدوارم که اینطور نباشه ولى رفتارشناسى این اقا در مدت حضورش در ملوان مخصوصا مصاحبه هاش بعد از اون قهر چند هفته اى چیز دیگه اى رو نشون میده.

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۲۸:

اشکان جان مطمئن باش زمانش برسه به بهترین شکل ممکن ایشان رو مجبور به پاسخگویی میکنیم، دنبال تجمع و اعتراض این بچه بازیها که برخی دنبالش هستن هم نیستیم، طومار مردمی شهر انزلی رو به دست مسئولین میرسونیم و نامه بازخواست کتبی ایشان و مسئولین باشگاه رو به دستشون میرسونیم.

3eyedAli

۱۳ مهر ۱۳۹۳

محجوب ، مردی که اشتباه کردن را دوست دارد !

http://www.aparat.com/v/ZYIdK

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۲۹:

:yes:

اشكان

۱۳ مهر ۱۳۹۳

شاهین جان زمانش کى هست عزیز؟تیممون داره جلوى چشممون پر پر میشه و ما هنوز منتظر معجزه ایم،این تیم بره دسته یک برگشتنش با کرام الکاتبینه.

پاسخ

جلال مرادی

۱۳ مهر ۱۳۹۳

باید دید چه کسانی محجوب را آوردند و از او حمایت کردند.
آیا آنهایی که باعث فراری دادن سرمایه گذاران شدند مقصر نیستند؟

پاسخ

جلال مرادی

۱۳ مهر ۱۳۹۳

به نظر میرسه اونهایی که چشم دیدن یک ملوان بزرگ رو ندارن به هدفشون رسیدند
به احتمال زیاد با این روند یک پای سقوط هستیم
این همه از محجوب حمایت شد که شاید بتونه به وضعیت ملوان سر و سامانی بدهد ولی افسوس
آقای محجوب شما لایق حمایت نبودید
آقای محجوب وقتی اومدی گفتید که ملوان هزینه سفر به اهواز رو نداشت ولی در عوض در نیمه بالای جدول بودیم
آقای محجوب گفتی استادیم رو بازسازی میکنم ولی فقط سکوها رو رنگ کردی و چند تا صندلی عوض کردی
آقای محجوب گفتی به جای دراگان مربی درجه یک خارجی میارم ولی رفتی ….
آقای محجوب گفتید که شام دراگان با قلعه نوعی مشکوک بوده ولی خودت مشکوک بودی
آقای محجوب شما که پشیمان شده بودید، پس چرا برگشتید، ای کاش بر نمیگشتی
آقای محجوب گفتی آکادمی برای باشگاه میسازم ولی خبری نشد
آقای محجوب گفتی کمپ باشگاه میسازم ولی یادت رفت
اقای محجوب گفتی بزرگ شدن دراگان بخاطر یک شوی مطبوعاتی بوده ولی اشتباه کردی
آقای محجوب با ریسمون سیاسیئن اومدی برای بیرون انداختن مردی که جلوی اونها ایستاده بود، خیلی هم منزه نبود ولی ایستاده بود. چون میدونست این درخواست هواداران باشگاه است
آقای محجوب حالا که ملوان در سراشیبی سقوط کرده و شما هم تجربه لازم رو بدست اوردید بهتره تصمیم درستی بگیرید
یا با هواداران هم صدا شوید و از مافیای تو خالی فاصله بگیرید و یا بروید

شک نیست که محجوب هم برای خودش توضیحاتی دارد و مهمترین آن این است که در این فوتبالشهر نمیتوان به ملوان کمک کرد همانطور که منطقه آزاد و هدایتی نتوانستند، بروید مشکل شهرتان را جستجو کنید.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ

امیر حسین

۱۳ مهر ۱۳۹۳

آقای محجوب صبر ما بسر بیاد *** :pissedoff:

پاسخ

AmirDarya

۱۳ مهر ۱۳۹۳

به نام خدا
با درود به دوستان و عاشقان رشد و توسعه شهر انزلی مخصوصا ملوان کبیر
هزاران بار هم که شده باید مسائل و مشکلات ملوان را وا کاوی کرد و راهکار داد تا بالاخره یک تصمیم بزرگ ، مهم و همیشگی برای باشگاه گرفت. باید با احترام به مشکلات درونی باشگاه پرداخت و باشگاه از یک باشگاه سنتی و تیم داری به سمت باشگاه داری نوین و یک سازمان اقتصادی – ورزشی – توریسمی تبدیل شود.گریزی نیست و باید به بهترین ها رسید
با یک مثل آغاز می کنم : خانه از پای بست ویران است خواجه در بند نقش ایوان است
مصداق باشگاه ماست . یک تیم در حدود چهل و پنج سال پیش توسط افرادی با زحمات فراوان ، تشکیل شد و سپس با پیگیری زیر نظر نیروی دریایی ارتش رفت و آنها هم حمایت خود را بخوبی در حد توان انجام دادند ، اما در تغییر و پوست اندازی در مرحله حرفه ای شدن به مشکلات گوناگون برخورد کرد
یک عوامل مهم باعث شد تا مالکیت باشگاه بجای اینکه در دست بزرگان ملوان باشد از دستشان گرفته شود و افسوس از دست دادن به دل همگان بماند. عامل اتحاد ، هم دلی و نیز دانش روز و تجربه مدیریت ورزشی لازم بزرگان ملوان، می توانست سرنوشت باشگاه را در دستانشان قرار دهد. اما اختلافات و پشت هم نبودن باعث شد افراد دیگر برایش تصمیم و اختیار دارش بشوند. اگر از اوایل بحث لیگ برتر و دور اندیشی بزرگان ملوان برای گذر از این مرحله (با توجه به نبود زیر ساختهای لازم در کشور مانند:قانون حق کپی رایت،حمایت اسپانسرینگ،حق پخش تلویزیونی ، تبلیغات محیطی ،محصولات باشگاه ،مدیریت نوین ، مدیریت ارتباط با مشتری و ….) با برنامه و اهداف بلند مدت صورت می پذیرفت وضعیت باشگاه به روزمرگی و به چه کنیم چه کنیم نمی رسید
پیشکسوتان عزیز تاریخ انزلی از شما در تشکیل و موفقیت ملوان همیشه به خوبی یاد می کند، اما در جاهایی کوتاهی های بزرگی شد که زنگ خطر را برای شما به صدا در آورده است. اکنون شما عزیزان باید درست ترین تصمیم عمرتان را بگیرید و با هم متحد و همدل شود تا ملوان ،وارث شما و هویت مردم را به درستی و اصولی به آیندگان تحویل دهیم و دوباره تاریخ درباره شما به نیکی یاد نماید
شما بزرگان ملوان می توانستید با هم اندیشی ، اعتبار شخصی وارتباطتان برای ملوان حامی مالی فراهم می کردید و با اشخاص بادانش و با تجربه در زمینه مدیریت باشگاهداری نوین (چه در ایران و چه در خارج از ایران) ارتباط برقرار می کردید و با آنان قرارداد می بستید . شما بزرگ فکر نکردید و از دیدگاه و محدوده فکریتان بسیار کوچک و مغرضانه به مسائل ملوان نگاه کردید و این اختلافات باعث از دست دادن همه چیز شد
شما می توانستید به مانند باشگاه بایرن مونیخ و دیگر باشگاه های معتبر در سطوح مختلف مدیریت باشگاه داری و مدیریت های مربوطه ادامه تحصیل و یا دوره های خاص بگذرانید و در باشگاه و مکان های اجرایی تجربه کسب می کردید و سپس برای باشگاه خود خدمت نموده و تمام توان تان را برای توسعه پایدار می گذاشتید . در نهایت شما عزیزان به عنوان یک کاربلد در تخصص بخشی از مدیریت باشگاه تصمیم گیر می شدید و اختیار باشگاه در دستانتان قرار می گرفت. ای کاش استراحت نمی کردید و برای باشگاه مفید فایده بودید
شما عزیزان می توانستید با مشاوره و مشارکت افراد توانا و با تجربه باشگاه سنتی ملوان را به یک باشگاه با تشکیلات سازمانی با استانداردهای جهانی ایجاد کنید. شاید به خودتان گفتید که دیگر به ما ربطی ندارد . ما که دیگر مالک و تصمیم گیر ملوان نیستیم اما باز هم اشتباه کردید .آن موقعه ای که باید درست جلو می آمدید ، نیامدید و جای که باید نمی آمدید ،آمدید
پس این می شود که هر کس از بیرون با باشگاه آشنا می شود ناراحت می شود و افسوس می خورد و با خود می گوید : باشگاه بزرگ ملوان با این همه اعتبار ، درونش هیچ اعتباری برای خودشان ، دوستان قدیمی شان وآینده ملوان قایل نیستند. و سپس تصمیم گیران غیر بومی هیات مدیره ملوان با غریبه ها وارد مذاکره می شوند
تکرار اشتباهات شما بزرگان آنقدر زیاد شد که حتی گوش تان به حرفهای کارشناسانه و منطقی هواداران نبود و جایی هم بیان نکردید ، زیرا دیگر نظراتتان دیگر قدرت کافی را نداشت و تصمیم گیران غیر بومی حرفهای شما را با ارزش کافی و لازم و کارا نمی دیدند . حرفها و نظرات بزرگ نزدید که کسی جذب این نظرات بشوند
در فصل جاری که این هوادار بیچاره گلوی خود را پاره کرد و تصویر این روز را برای همگان کشید ،اما آقایان خیال کردند که کار بلدند ، فقط خیال کردند
حال باشگاهی که وضعیت خودش به هیچ وجه مشخص نیست و نمی داند که خود می خواهد چه کار کند؟ و هدفش چیست؟ و یا با چه برنامه ریزی مناسب به خواسته های نصفه و نیمه خود برسد، می خواهد یک تصمیم در بحرانی ترین زمان ممکن تاریخ ملوان بگیرد. با چه افرادی می خواهد مشورت وتصمیم بگیرد
متاسفانه مالک ۷۰ درصدی باشگاه ، باز هم با افراد سیاسی ، دوستان قدیم ، دوستان جدید و مسئولین شهر که اهدافشان معلوم است ،مشورت می کند. آقای محجوب عزیز اشتباهاتتان را با اشتباه بزرگ تر و خطر ناک تر تکرار نکنید. یک بار هم که شده به شکل رسمی از ما هواداران به شکل درست و محترمانه نظر کارشناسانه بخواهید ، باور کنید همین هواداری که با ملوان زندگی می کند ، می تواند ناجی این مشکلات شود.هوادارانی داریم که از شما ،بزرگان و مسئولین بیشتر می دانند و می توانند ملوان را به ساحل آرامش و سپس رشد و توسعه پایدار برساند. شما از آنان خواهش کنید ،خواهش کنید. از هیچ چیز شما و تصمیم گیران کم نمی شود. حتی تاریخ ساز هم خواهید شد. خواهش می کنیم که با هواداران مشورت کنید نه یک روز ، نه دو روز بلکه همیشه ، با ایجاد تشکیل گروه های تخصصی در سطوح مختلف مدیریت باشگاه داری
آقای محجوب عزیز ،امیدواریم که حواستان کاملا به ملوان باشد نه به دیگر تیم ها. پس اگر می خواهید بیزینس کنید با مشاورین و متخصصین باتجربه مشورط و در نهایت با هواداران به جمع بندی و تصمیم نهایی گرفته شود.همه راضی خواهند بود. شما برای چه باشگاه داری می کنید؟؟؟ احتمالا برای رضایت و لذت بردن هوادارو مردم تلاش و بزینس خواهید کرد. برای کاهش گرفتاری های گوناگون مردم و نشاط جامعه ، مالکیت یک باشگاه مردمی را در استیجار گرفته اید ومی خواهید تلاش کنید ، اما واقعا تلاش جدی و سازمان یافته دیده نمی شود.امیدواریم با مذاکرات و تماسهای پی در پی با مسئولین شهر و نظر خواهی درباره باشگاه خودتان ،تجدید نظر بفرمایید. یعنی باید افراد غیر تخصصی اعمال نظر داشته باشند؟!!
شاید مسئولین از مشورت نگرفتن شما ناراحت بشوند ، مگر شما با آنها می خواهید بیزینس کنید ، شما که می خواهید با هواداران و ایجاد شرکتهای مشترک منافع با باشگاه ، بیزینس کنید و به درآمد زایی لازم و خود کفایی برسید و محتاج این و آن نباشید. پس لطفاخودتان باشید و اگر درست تصمیم بگیرید و به نظرات هواداران گوش کنید ،آنها همیشه حمایتتان می کنند.امتحان کنید . همین امروز امتحان کنید. تجربه نشان داده اگر با مردم انزلی باشید همه چیز براحتی حل می شود مگر آنکه مسئولین نخواهند و منافعی را طلب کنند. پس طرف حمایتی خودتان را انتخاب کنید. از همه طرفین می خواهیم که لجبازی نکنند و ملوان را وابسته به خود ، گروه و یا حزبی نکنند. فوتبال ورزش است ،نباید از آن بهره برداری سیاسی و اقتصادی برای منافع برخی ها شود
در پایان باید بیان شود که وضعیت بسیار اسفناکی در باشگاه بوده و هست و باید ریشه و ستون اصلی مشکلات باشگاه را ساخت و بعد به دنبال بودن و کیفیت کار(آینده) فکر کرد. هر شخصی که می خواهد بالا سر باشگاه ملوان باشد می خواهد زیر ساختها را درست کند. از آقای درودگر دفاع نمی کنم اما فهمید که باید پیشکسوتان را دور هم باشند و آنان را هم دل و هم راه باشگاه کند ، که به نظر می رسد پیشکسوتان نخواستند این اختلافات پایان یابد . زیرا یک غریبه چیزی را فهمید که (ما هواداران هم می دانستیم)به غرور این بزرگان بر خورده است. و تمام تلاششان را برای خروجش از انزلی بخرج دادند
اول حل موضوعات درونی باشگاه بعد اولویت بندی زیر ساختها و ایجاد اهداف و برنامه با گروه مشاور و اجرایی متخصصین مدیریت باشگاهداری
باشگاه بزرگ ملوان مدیر عامل ندارد چه برسد که توانا ،اجرایی و جسور باشد و در سطوح و فنون مختلف مدیریت کارآمد باشد
با اینکه فرصتی نداریم و وضعیت تیم بیمار ملوان مهم تر است اما از هواداران ،پیشکسوتان و دلسوزان ملوان می خواهیم که برای واکاوی و ریشه کن کردن کلیات باشگاه داری و راه حل آنها جلسات و راه کار ارائه نمایند. متاسفانه حقیقت تلخ است اما می توان از یک جایی شروع کرد و دونه به دونه با فعل خواستن برخی ها این کار شدنی است.اگر کسی سهم خواهی نکند ملوان پر پر نمی شود و یکپارچه اداره و به اهداف و موفقیت هایش خواهد رسید
حال آینده باشگاه ملوان با خواستن همه ، رقم خواهد خورد
یا علی
به امید روز های خوب ملوان
ایران ملوان

پاسخ

nabid.port

نگار

۱۳ مهر ۱۳۹۳

خدا رو شکر که جلال رافخایی هم جریمه نقدی شد تا به بزرگتر از خودش توهین نکنه حالا هر چقدر هم ایراندوست بد باشه، جلال خودش مگه کی بود خوب شد علی دایی ٢ دوره با خودش تیم ملی برد و بعد هم رفت ذوب آهن اصفهان ، پس تو هم به خاطر پول تیم ملوان رو گذاشتی و رفتی…

پاسخ