isna (12 of 12)-5

 

در پی مشکلات پیش آمده برای تیم فوتبال دختران انزلی که این تیم از سوی مدیران باشگاه با تهدید منحل شدن روبه‌رو است با عضو شورای شهر و مسئول امور بانوان ورزش انزلی تماس گرفتیم تا نظر او را درباره اتفاقات پیش آمده درخصوص تیم دختران جویا شویم که متاسفانه فخری خاکپور این گونه پاسخ داد:” صحبت خاصی ندارم. سعی بر این است با هیات فوتبال جلسه‌ای را برگزار کنیم. به نتیجه رسیدیم اطلاع رسانی می‌کنیم”.

خاکپور در پاسخ به این سوال که شما عضو شورای شهر انزلی هستید، نظرتان در رابطه با اتفاقات رخ داده چیست و آیا درست است که این گونه با دختران فوتبالیست این شهر برخورد شود، بیان داشت: “من با خبرنگاران در این رابطه صحبتی ندارم! دلیل خاصی برای صحبت نیست و اجباری نمی‌بینم برای صحبت!”

به گزارش ایسنا، وقتی مسئول امور بانوان ورزش انزلی در قبال مهم‌ترین اتفاق ورزش بانوان این شهر اینچنین اظهار نظر می‌کند، مشخص نیست اولویتها در ورزش بانوان این شهر به چه صورتی هستند و در واقع وظیفه مسئول امور بانوان در این مواقع چه باید باشد؟
منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محمد صادق

۲ تیر ۱۳۹۵

ایشون کلاً از دماغ فیل افتادن!!

پاسخ

علی

۲ تیر ۱۳۹۵

مایه تاسف برای شهر که همچین مسئولینی در راس کار هستند . در پی انحلال تیم بانوان خیلی دور نیست که شاهد انحلال وورشکستکی تیم های مردان خواهیم بود با این مسئولین شک نکنید

پاسخ

guilak

گیلک

۲ تیر ۱۳۹۵

در سیستمی که اکثر کارها باری به هر جهت انجام می شود و کمتر مسئولی پاسخگویی به مردم و افکار عمومی را که رسانه ها آنرا نمایندگی می کنند وظیفه خود بداند.وضعیت همین می شود که همگان شاهد و ناظر آن هستیم. مگر می شود تیم بانوان ملوان را که با تحمل مشکلات مادی و بی مهریهای معنوی و عاطفی فراوان همواره برای این شهر و استان افتخار آفرین بوده اند منحل کرد؟!!! این چه سئوالی بود؟ لابد می شود.فکر نمیکنم کسی از مدیریت باشگاه بپرسد پس تکلیف پولهایی که تا امروز به عناوینی صرف این تیم شده و وقت و عمری که از بازیکنان و کادر فنی هدر رفته چه می شود.اصلا چرا این تیم تشکیل شد که بخواهد منحل شود؟

پاسخ

دکتر هوشیار فرد

۲ تیر ۱۳۹۵

با سلام. گزارش را خواندیم و تاسف برانگز است. قطعاً اینگونه اظهارنظرات و ادبیات سخن گفتن ر شان یک مسئول در نظام جمهوری اسلامی نمی باشد. همه ما می دانیم. با اندک توجهی به ورزش بانوان می توانیم شاهد مدال آوری رشته های بانوان شهرمان در رقابت های مختلف باشیم بایستی امور بانوان اداره ورزش شهرستان انزلی سعی در شناسایی مشکلات و نیازهای بانوان ورزشکارداشته تا بدون دغدغه به فعالیت حرفه ای خود بپردازند.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ مرداد ۹ام, ۱۳۹۵ ۲۰:۰۰:

با سلام .ضمن تشکر از بابت کامنتهای خوبتان ورود شما را به انزلی کلاب خیر مقدم عرض می کنم.امید که با همدلی و همفکری همدیگر و با همت والای مسئولان محترم بتوانیم گره ای از مشکلات شهرمان را بگشاییم.