به گزارش انزلی کلاب و به نقل ازخبرگزاری فارس محمد احمدزاده پس از شکست سه بر یک تیمش مقابل سپاهان گفت:‌ در نیمه اول سپاهان برتری نسبی داشت اما در نیمه دوم بازی را بسیار خوب آغاز کردیم و بعد از دریافت گل دوم حتی سه بار فرصت جبران نتیجه را داشتیم. یک بار مدافع سپاهان توپ را از روی خط درآورد و در دو فرصت دیگر مازیار زارع و مهرداد اولادی نتوانستند توپ‌ها را به گل تبدیل کنند.

وی افزود: پس از دریافت گل سوم کارمان بسیار سخت شد. موضوعی که امروز هر دو تیم را دچار مشکل کرده بود عدم حضور مدافعان مرکزی بود. ما به دلیل نداشتن مدافعین مرکزی مجبور شدیم سید جلال رافخایی را از خط حمله به دفاع ببریم که این موضوع باعث شد زهر خط حمله ما کاسته و نیمی از توان هجومی خود را از دست بدهیم. مصدومیت احمد آهی و محرومیت هادی تامینی باعث شد تا مدافعین میانی نداشته باشیم.

احمدزاده با اشاره به محرومیت هادی تامینی تاکید کرد: واقعا برای من جای سؤال است تامینی که در بازی هفته ۲۳ کارت قرمز دریافت کرد و در مسابقه بعدش محروم بود چرا باید در هفته ۲۷ مقابل سپاهان نیز تاوان آن اتفاق را بدهد. این هم از اتفاقات جدید و جالب فوتبال ماست. در این اتفاق قربانی شدیم و واقعا جای تعجب دارد.

وی افزود: کسی را متهم نمی‌کنیم اما باید یک نفر به ما جواب بدهد که چرا چنین محرومیتی را بعد از گذشت ۴ هفته در نظر می‌گیرند. کجا این اتفاق افتاده؟ چرا در بازی بعد از هفته ۲۳ مقابل نفت داماش و یا استقلال این محرومیت را اعمال نکردند؟ ما حتی تا لحظه آخر به امید اینکه هادی بخشیده شود او را در کنارمان داشتیم تا بهانه‌ای به وجود نیاید اما برای اولین بار چنین تصمیمی اتخاذ شد.

احمد زاده در مورد صحبت‌های نصرت ایراندوست که اعلام کرده مشکل ملوان مالی نیست و این تیم از مسائل فنی رنج می‌برد، خاطرنشان کرد: ایراندوست مسئول آکادمی باشگاه ملوان و نظرش برای خودش محترم است. او هم مثل هر کسی نظرش را می‌دهد. هیچ تیمی نمی‌تواند بگوید مشکل فنی ندارد. سپاهان به عنوان بزرگترین تیم مملکت هم دارای مشکلاتی است. چنین صحبتی از یکی از اعضای تشکیلات باشگاه ملوان دور از ذهن است و امیدوارم شرایطی به وجود بیاید تا مشکلات فنی را کمتر کند.

سرمربی ملوان در مورد اینکه او در صحبت‌هایش از مشکلات مالی انتقاد کرده است، گفت: من مسئول فنی تیم هستم و اگر مشکلی وجود دارد. خودمان دست مسئولان را باز گذاشتیم تا اگر می‌خواهند تغییر و تحولات انجام دهند. درودگر می‌گوید مشکلات مالی در این نتایج دخیل نبوده است پس بیاید مشکلات فنی را حل کند. بازیکنان ملوان به مطالبات خود نرسیدند. در نیم فصل تنها ۲۵ درصد از پول خود را دریافت کرده بودند.

وی افزود: از هفته ۱۱ به این تیم اضافه شدند و اکنون که حدود ۱۷ هفته است در ملوان حضور دارم در این مدت تنها ۱۱ درصد به بازیکنان پرداخت شده است. در صحبت‌هایم اشاره به این داشتم که تنها یکی از مشکلات ملوان مسائل مالی است و همچنین اعلام کردم بدبیاری‌ها برخی اشتباهات داوری و حتی اشتباهات خودمان هم در نتایج تیم دخیل بود.

احمدزاده خاطرنشان کرد: اگر بازیکن کم کاری کرده این موضوع را اعلام کند و جلوی این اتفاق را بگیرد. مردم به خیال اینکه فکر می‌کنند همه چیز سر جایش قرار دارد توقع‌شان از ملوان بالا رفته در حالی که این طور نیست. در مصاحبه‌ام یکی از مشکلات ملوان را اعلام کردم تا خودزنی نکرده باشم. من هم مشکلاتی دارم. بدشانسی هم آوردیم و تمام این مسائل باعث شد در این مدت نتایج خوبی کسب نکنیم. بعد از دیدار با فولاد سه دلیل را اعلام کردم اما نمی‌دانم چرا فقط به این موضوع مالی توجه شد.

وی افزود: ما در تیم وظایفی داشتیم. وقتی به اینجا رسیدیم این مسئله را عنوان کردیم و خودمان را در مقابل شخص یا مالک تیم قرار ندادیم. چه اشکالی دارد مردم بدانند مشکلاتی وجود دارد؟ ما ۸۰ درصد از بازی‌ها را پشت سر گذاشتیم و تنها ۴۰ درصد از تعهدات عملی شده است. نباید این موضوع به کسی بربخورد.

احمد زاده تاکید کرد: شرایط جامعه ما به شکلی است که مشکلات مالی وجود دارد. ما هم در ایران زندگی می‌کنیم و از این موضوع مطلع هستیم. خیلی جاها به هدایتی در جهت حل مشکلات کمک کردیم تا جایی می‌شد این موضوع پنهان بماند و هیچ اشکالی ندارد این مسئله را محترمانه بیان کنیم و مردم در جریان قرار بگیرند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *