پیش-بازی7

به گزارش سامانه تحلیلی خبری انزلی کلاب، تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و ملوان بندرانزلی از ساعت ۱۸:۵۰ پنجشنبه سیزدهم شهریور ماه ۹۳ در دیداری از هفته هفتم چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران ”جام خلیج فارس“ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف یکدیگر می روند.

شرایط نصرت ایراندوست در ملوان خوب نیست و این مربی  به شدت از سوی هوادران ملوان زیر فشار قرار گرفته و بنابراین برای مقابله با سپاهان و نباختن به این بازی می‌آید.

در تیم سپاهان، کرانچار هم بعد از ۳ بازی بدون برد دیگر فرصت اشتباه ندارد و برای بازگشت به جمع مدعیان حتما باید ۳ امتیاز این مسابقه را به دست آورد.

مصدومان: ایمان صادقی (ملوان) ، مازیار زارع (ملوان) ، علیرضا رمضانی (ملوان) ، صادق محرمی (ملوان) ، شهاب گردان(سپاهان) ، علی حمودی (سپاهان) ، رحمان احمدی (سپاهان)

اسامی داوران:غلامرضا جباری – سعید آل وردی – فرهاد مروجی – محمدحسین ترابیان
ناظر: جواد تقی پور

ترکیب احتمالی ملوان:
ترکیب-ملوان7

سرمربی:نصرت ایراندوست
ترکیب احتمالی سپاهان اصفهان: امینی، هادی عقیلی، عبدالله کرمی، وریا غفوری، علی احمدی، سعید قائدی‌فر، رسول نویدکیا، حسین پاپی، جواهیر سوکای، محمدرضا خلعتبری و لوسیانو پریرا

سرمربی: کرانچار

نصرت ایراندوست در نشست خبری پیش از بازی:
ایراندوست:مقابل سپاهان عملکرد خوبی از خود به نمایش می‌گذاریم.

سرمربی ملوان خاطر نشان کرد: در بازی فردا تلاش می‌کنیم که یک دیدار بسیار خوب از خود به نمایش بگذاریم و عملکرد خوبی داشته باشیم تا هواداران لذت ببرند و بدون شک به دنبال رفع نقاط ضعف خود برای این بازی هستیم.
وی افزود: ملوان قبل از سپاهان، بزرگ‌ترین تیم شهرستانی کشور به شمار می‌رفت و فردا دیدار بین این دو یک یک دیدار بسیار فنی و خوب خواهد بود و اگرچه سپاهان با استفاده از امتیاز میزبانی به دنبال کسب ۳ امتیاز است اما برنده تیمی است که موقعیت‌های خود استفاده کند.

کرانچار: هدف اصلی سپاهان، پیروزی مقابل ملوان است

زلاتکو کرانچار عصر امروز در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با بیان اینکه هدف اصلی تیم ما در حال حاضر، کسب پیروزی مقابل ملوان است، اظهار کرد: ما در این بازی به میدان می‌رویم تا با برداشتن گام‌های بلند، به دنبال کسب نتیجه باشیم.
وی افزود: اگرچه به دلیل مشکلاتی که تیم ملی امید و جوانان برای ما به وجود آورد، سه بازیکن خود را در اختیار نداریم اما تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را کسب کنیم، هرچند که حضور حمودی، رحمان احمدی، شهاب گردان و جواهیر سوکای در این بازی به دلیل مصدومیت هنوز مشخص نیست.

نگاهی بر سوابق رویارویی ملوان مقابل سپاهان
برد:۴
مساوی:۸
باخت:۱۲
تعداد گل زده:۱۹
تعداد گل خورده:۳۱

آخرین مصاحبه اعضای دو تیم :

ملوان:
یوسفی:نتایج تیم ما نه خیلی خوب بود و نه خیلی بد، متوسط نتیجه گرفته‌ایم

سپاهان :
هادی عقیلی: دیدار با ملوان مهمترین بازی فصل ماست
شجاع خلیل‌زاده:بازی با ملوان بازی سختی به حساب می‌آید
خلعتبری:به امتیاز بازی برابر تیم ملوان احتیاج داریم.

– محمد حسین کنعانی مدافع تیم ملوان  در اردوی تیم امید حضور دارد.
– جدال ابوالحسن جعفری (مدافع تیم ملوان) با تیم سابق خود،سپاهان از نکات جالب این دیدار می باشد.
– ملوان مقابل سپاهان در غیاب(مازیار زارع،مهرداد اولادی،علیرضا رمضانی،ایمان صادقی) به میدان می رود که این کار را برای ملوانان سخت میکند.
– سه بازیکن تیم سپاهان(کریمی،شریفی و سرلک) در اردوی تیم ملی امید حضور دارند و به بازی مقابل ملوان نمیرسند.

تهیه و تنظیم: علیرضا پور رجب

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۲ شهریور ۱۳۹۳

ملوان همیشه در برابر تیم ها قدر . کم نیاورده وگاهکاهی هم تلاش کرده از آنها هم سر تر باشد ..ملوان همیشه باشگاهای که دفاعی کرده ویا فقط دنبال زد حمله هستند .اندکی عاجز بوده که مختص امسال نمی باشد بلکه دو سه سال .پیش هم اینچنین بوده . ما امروزی هر امتیازی بگیریم راضی کننده می باشد . وبخاطر مصدومیت چند تن از بازینان ملوان .برعکس امروز ملوان روانتر بازی می کند .ودیگر اینکه اینگونه مصدومیت ها به سود بازیکنان ذخیره می باشد که باید از اینگونه فرصت ها استفاده لازم را بکنند . .ما می توانینم امروز بهترین نتیجه را در اصفهان بگیریم .چون با فکر راحتری بازی می کنیم ونبودن چند بازیکن اصلی .هر امتیازی در این بازی کسب نمائیم .سئوال بر انگیز نخواهد بود.

پاسخ

nabid.port

نگار

۱۲ شهریور ۱۳۹۳

طبق معمول می بازه یا مساوی میکنه با این مربی ارزون قیمتی که ما داریم .

پاسخ

nabid.port

نگار

۱۲ شهریور ۱۳۹۳

طبق معمول یا می بازه یا مساوی میکنه با این مربی ارزون قیمتی که ما داریم .نگاهی به سوابق بندازید حساب دستتون میاد…

پاسخ