به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، نخستین سینمای پنج بعدی منطقه آزاد انزلی در محدوده طرح ساحلی این منطقه آغاز به کار نمود.

این سینما با هدف گسترش خدمات رفاهی، تفریحی، سرگرمی به گردشگران، افزایش روحیه نشاط اجتماعی، ارائه امکانات تکنولوژیک جدید سینمایی دنیا، پرکردن اوقات فراغت نسل جوان و تکمیل امکانات ارائه شده در بزرگترین طرح ساحلی استان گیلان در منطقه آزاد انزلی توسط بخش خصوصی ایجاد شده است. ادامه مطلب …

بنابراین گزارش سینمای پنج بعدی نسل جدیدی از تکنولوژی پخش فیلم های سینمایی است که در آن با اضافه نمودن افکت های حرکتی و محیطی مانند حرکت صندلی در چهار جهت، سقوط، لرزش، وزش باد، مه غلیظ، بو، تحریک پا، پاشیدن آب و برف، شبیه سازی آتش و رعدوبرق و … به صحنه نمایش فیلم لحظات بسیار مهیج و مفرحی را برای تماشاگر می آفریند.

این مجموعه سینمایی با سرمایه گذاری بخش خصوصی با هزینه ای بالغ بر ۱۶۰ میلیون تومان در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع با ظرفیت ۴۰ نفر ایجاد شده است.

مجموعه بزرگ طرح ساحلی منطقه آزاد انزلی در فضایی به مساحت ۱۹ هکتار دارای دو طرح شنای بانوان و آقایان، ۶ هکتار پارکنیگ با گنجایش بالغ بر ۴ هزار خودرو، افزون بر ۱۰۰آلاچیق، دو پارک بازی و بادی کودک، ورزشهای آبی(غواصی،جت اسکی،قایق سواری،قایق پاراسل،قایق پدالو،قایق های تفریحی) و ورزشهای ساحلی(والیبال و فوتبال)، کارتینگ، کالسکه رانی، ادوات ورزشی، کاروان شتر، بازارچه صنایع دستی استان و برپایی چادر عشایری به منظور عرضه غذاهای محلی، از جمله امکانات و تسهیلات ارائه شده از سوی منطقه آزاد انزلی  به گردشگران می باشد.

منتظر دریافت نظرات ارزشمند شما عزیزان هستیم…

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *