DSCN4647[1]

سومین مرحله اردوی تیم ملی قایقرانی بادبانی ایران برای آمادگی حضور در المپیک آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی در بندرانزلی آغاز شده است.

عمار رئوفی از آغاز سومین مرحله اردوی تیم ملی قایقرانی بادبانی در بندرانزلی خبر داد و اظهار کرد:این اردو با شرکت ۱۴ قایقران در دو بخش مردان و زنان از ۴ مرداد در بندرانزلی آغاز شده است.

سرمربی تیم ملی قایقرانی بادبانی افزود: ملی پوشانی که از استان های گیلان،مازندران و آذربایجان شرقی در این اردو حضور دارند، در مدت ۲۱ روز خود را برای شرکت در المپیک آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی آماده می کنند.

وی گفت: تیم ملی بادبانی ایران تا مسابقات المپیک آسیایی اندونزی حداقل در ۸ تورنمنت بین المللی شرکت خواهد کرد.

سرمربی تیم ملی قایقرانی بادبانی یا سیلینگ افزود: از ۲۷ مرداد ماه بمدت سه روز نفرات برتر این اردو در تورنمنت بین المللی آسیایی در سنگاپور حضور خواهند یافت تا در شرایط مسابقه قرار بگیرند.

رئوفی گفت: نیما رهبری، علیرضا خطیب، عارف و عرفان طالبی، ماهان صبایی، محمد میلانی، کیارش ذوالفقاری، محمد رهی و آرمان باقری نیا از گیلان، مسعود جانی نسب از مازندران و شهاب خاتم از آذربایجان شرقی در بخش مردان تیم ملی حضور دارند.

وی افزود:بانوان اردوی تیم ملی بادبانی را نیز کیانا جهانخواه، درسا عبدالحسین نژاد و لیانا لقایی از گیلان تشکیل می دهند./ ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *