201201031750597

دبیر هیات کاراته استان گیلان گفت: سه گیلانی در لیست یکصد نفر برتر دوره های مختلف فدراسیون جهانی کاراته قرار گرفتند.

 

علی اسماعیلی افزود: بر اساس لیست فدراسیون جهانی کاراته که پس از برگزاری بیست و دومین دوره رقابت های جهانی کاراته در آلمان منتشر شد، سه کاراته کار از استان گیلان، جزو برترین کاراته کارهای دوره های مختلف فدراسیون جهانی قرار گرفتند.

 

وی اظهار کرد: بر این اساس و طی این لیست ،حامد زیگساری کاراته کار شایسته استان گیلان با یک هزار و ۵۶۶ امتیاز در مکان بیست و سوم وزن منهای ۶۷ کیلوگرم فدراسیون جهانی کاراته قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: همچنین جاسم ویشگاهی یکی از کاراته کاران باسابقه و شایسته استان گیلان با کسب یک هزار و ۵۸۴ امتیاز در مکان بیست و هشتم وزن منهای ۷۵ کیلوگرم لیست فدراسیون جهانی کاراته قرار گرفت.

 

دبیر هیات کاراته استان گیلان بیان کرد: در همین وزن نیز سعید حسنی پور دیگر نماینده گیلان که مدال طلای رقابت های آسیایی اینچوان کره جنوبی را کسب کرد، با ۶۴۴ امتیاز در مکان هفتاد و یکم برترین های کاراته دنیا قرار گرفت.

 

اسماعیلی خاطرنشان کرد: حضور سه کاراته کار گیلانی در لیست یکصد نفر برترین های این رشته ورزشی در جهان، نشان از قدرت این استان در این رشته رزمی است و گیلان در کاراته یکی از قطب های برتر در ایران بشمار می رود و همواره مربیان و کاراته کاران این استان در تیم های ملی حضور گسترده و چشمگیری دارند.
منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

3eyedAli

۱۲ آذر ۱۳۹۳

استعدادی دیگر از ایران رفت و سرمربی کاراته سوئد شد
ویشگاهی‌: دلم می‌خواست در کشورم کار کنم اما…

http://www.khabarsport.com/detail/34379/razmi/Karate

پاسخ