unnamed

نخستین سمینار آموزشی آشنایی با ابزارها و ظرفیتهای بورس کالا در حوزه کالاهای مورد نیاز و تأمین مالی از بورس برای فعالان و صنعتگران استان گیلان در این منطقه برگزار شد.
مهندس وحید طالب پور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: این سمینار با هدف آموزش های تخصصی فعالین اقتصادی، تولید کنندگان و صادرکنندگان استان ، منطقه و در راستای آشنایی با ظرفیتهای تالار بورس کالای منطقه آزاد انزلی و همچنین بهره گیری ازآن جهت تأمین مواد اولیه کارخانجات و واحد های تولیدی، دامداری ها و مرغداری های استان گیلان به مدت یک روز در این منطقه برگزار شد.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان با تأکید بر مشوق های قانونی مناطق آزاد گفت: تالار بورس این منطقه به عنوان یکی از ظرفیتهای تولیدکنندگان و بازرگانان استان و کشور با تکیه بر مزایا و معافیتهای قانونی منطقه، می تواند نقش موثری در شفاف سازی معاملات کالایی فعالین اقتصادی ایفا نماید و رشد معاملات آن در سال گذشته موید نقش قابل توجه بورس کالا منطقه است .
گفتنی است در این سمینار افزون بر ۷۰ نفر از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی منطقه و استان گیلان شرکت داشتند که آموزشهای مربوط به نحوه تامین و خرید مواد اولیه به صنعتگران ارائه شد و در پایان این سمینار نیز به شرکت کنندگان گواهی آموزشی حضور در دوره اعطا می گردد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *