60930t[1]

 

استاندار گیلان گفت: سقوط ملوان ضربه مهلکی برای جامعه فوتبال استان و کشور بوده است.

محمد علی نجفی در نخستین جلسه ستاد فرهنگی و اجتماعی مدیریت و ساماندهی آسیب های اجتماعی گیلان به وضعیت تیم های فوتبال استان اشاره کرد و گفت: در استان ۴۷ هیئت ورزشی وجود دارد که باید به هرکدام آنها در قالب های مختلف رسیدگی شود اما برخی رشته ها همچون فوتبال که توجه قشر کثیری از مردم و جوانان را به خود معطوف کرده باید به صورت ویژه دیده شود.

وی با اشاره به اتفاقات تلخ فوتبال گیلان گفت :آسیب سقوط ملوان و داماش برای من و مردم گیلان بسیار سخت و ناراحت کننده بود هر دو تیم باید در یکسال آینده قوی تر از گذشته به لیگ برتر برگردند .

استاندار گیلان تاکید کرد: آنهایی که در سقوط این تیمها نقش داشته اند باید پاسخگو باشند و تکلیفشان روشن شود زیرا باخت ملوان ضربه محلکی برای جامعه فوتبال استان و کشور بوده است.

وی با بیان اینکه در سفر به مشهد با حضور در اردوی تیم ملوان از نزدیک پای صحبت بازیکنان و عوامل این تیم نشستم افزود: ملوان تیم شهرستانی و استانی نیست تمام کشور به ملوان به عنوان تیم ریشه دار نگاه دیگری دارند .

استاندار گیلان ادامه داد: معاونت سیاسی و اجتماعی، ادارات کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و ورزش و جوانان به این بخش ورود جدی کنند و ضمن بررسی مشکلات مسائل را برای مردم بازگو کنند .

وی افزود: من به خودم و سایر مسئولین استان که نسبت به فوتبال دقدقه دارند می بالم اگر می شد از پوشیدن لباس و حضور در زمین نیز دریغ نمی کردم اما نباید همه بنشینند تا فقط استاندار مشکلات مالی تیمها را حل کند .

وی بر ضرورت تقویت تیم های دیگر استان نیز تأکید و خاطرنشان کرد: به تیم های داماش،سپیدرود و چوکای تالش باید توجه ویژه ای شود/ ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مجيد ق

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

اقای استاندار شنیده ای که میگویندعلاج واقعه را قبل از وقوع کرد درنابودی فوتبال گیلان ردپای بی تدبیری وناشایستگی مسئولین به وضوح دیده میشود همه ی ما وحتی خودشمانیز میدانیدبزودی ابهاازاسیاب خواهدافتاد وهمه ی شما هرانچه راکه گفته ایدفراموش میکنیدوفقط این هواداران هستندکه باید اماده شوندتاسال دیگرکه چه عرض کنم سالهای متمادی بنشینندوخون جگربخورند چگونه است که مسئولین درتمامی این روزها حتی نتوانستند منطقه ی به اصطلا ازاد انزلی را که فقط نام انزلی رایدک میکشدباان همه درامدواداربه حمایت از ملوان کننددرتمام این روزها شماکجابودید صحبت امروز ما تنها انزلی وملوان نیست داماش نیزهمین حال وروز راداشت وبه همین سرنوشت دچارشده اینها همه نشانه ی سقوط یک شهروفوتبال نیست نشانه ی سقوط گیلان به کنج عزلت است شماپای حرفهای تان بایستیدما نیز پای شما خواهیم ایستاد امروزرادریابیدکه خیلی زود دیرخواهدشد

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

جوانان انزلی چی

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

همش حرف. هه بلدن فقط حرف بزنن. هیچکس کمک نکرد چون دید اگه ملوان بمونه ممکنه یکی دیگه به اسم خودش بزنه. همه نشستن تا ملوان رو بدن بهشون و بگن ما تیم رو نجات دادیم . این وسط اونایی هم که ممیتونستن کمک کنن کارشکنی کردن. خسته شدیم از شنیدن حرفهای توخالی و فقط تاسف. همه هم ادعا دارن ملوان متعلق به کل ایرانه و …

پاسخ