DSCN3089

به گزارش سامانه تحلیلی خبری انزلی کلاب، در بازیهای آسیایی اینچئون و در مسابقات کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر سعید فضل اولی و علی آقامیرزایی قایقرانان انزلیچی تیم ملی با قرار گرفتن در سکوی دوم موفق به کسب مدال نقره شدند.

سعید فضل اولی عصر امروز با استقبال همشهریان خود وارد انزلی شد که در ادامه تصاویر استقبال از این ورزشکار با اخلاق شهرمان به همراه مصاحبه اختصاصی انزلی کلاب با دارنده مدال نقره بازیهای آسیایی اینچئون را مشاهده خواهید نمود.

فضل اولی با اشاره به بالا بودن سطح مسابقات گفت: این هفدهمین دوره بازیهای آسیایی بود و تیم قایقرانی ایران روند رو به جلویی را در این مسابقات داشت، قایقرانان در چهار دوره بازیهای آسیایی شرکت داشتند که از سال ۲۰۰۶ موفق به کسب مدال شدند و اگر شرایط فراهم شود قایقرانی ایران در آینده بهتر از این نیز خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه با امید به خدا و دعای خیر مردم توانستیم جواب زحماتمان را بگیریم، افزود: ما به صورت مداوم در اردو به سر می بردیم و به دلیل فشرده بودن تمرینات حتی فرصت دیدن خانواده هایمان را نداشتیم و پدر و مادرم برای دیدن من به تهران می آمدند.

DSCN3091

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا کسب مدال نقره را پیش بینی می کردند، گفت: در حقیقت با وجود رقیبان سر سختی که داشتیم کسب مدال کار بسیار سختی بود اما ما برای کسب مدال به این بازیها رفته بودیم و پیش بینی کسب مدال را نیز داشتیم، اما نمی دانستیم مدالی که به گردمان می اندازند چه رنگی است.

سعید فضل اولی در رابطه با برنامه آینده خود گفت: مسابقات بعدی که پیش رو داریم انتخابی المپیک است که در آن مسابقات تنها قایق اول به المپیک راه می یابد و ما همه سعی خود را می کنیم تا در این مسابقات معتبر حاضر شویم.

وی در پیامی خطاب به مردم بندرانزلی گفت: می دانم که آنها با دعاهایشان در این موفقیت همراه من بودند، انزلی شهری است که تقریبا همه همدیگر را می شناسند،  من رفیق این مردم هستم و از اینکه حامی من بودند از آنها تشکر می کنم.

دارنده مدال نقره بازیهای آسیایی اینچئون در پایان خاطر نشان کرد: از همه مربیانی که برایم زحمت کشیدند تشکر میکنم و جا دارد از آقایان ساویز و اقلیمی تشکر ویژه ای داشته باشم.

DSCN3096

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

a.n.z

۱۱ مهر ۱۳۹۳

مبارکت باشه قهرمان :inlove:

پاسخ

majid

majid

۱۱ مهر ۱۳۹۳

انزلیچی آبایه :yes:

پاسخ