farmandar

به گزارش انزلی کلاب؛ سومین جلسه علنی شورای شهر بندرانزلی برگزار شد و سرانجام شهردار انزلی انتخاب شد،  بعد از یک جلسه طولانی فرماندار انزلی آقای سعاتمند داوودی سخنرانی کوتاهی داشتند که توجه شما را به مطالعه متن این سخنرانی جلب می کنیم.

سعادتمند داوودی در ابتدا جلسه شورای شهر را جلسه ای خوب و پر بار دانست و گفت: در کشوری که رهبر آن خود را خادم مردم می داند پس ما مسئولین نیز باید در این مسیر گام برداریم، هدف خدمت به مردم است و امیدوارم فردی که به عنوان شهردار انتخاب شده است در عمل نیات خادمانه خودش را اجرا کند.

فرماندار انزلی افزود: نباید شهرداران قبلی را زیر سوال ببریم اما شهر انزلی به اندازه اسم خودش پیشرفت نکرده است، من دید مثبتی به این شورا دارم و امیدوارم شهردار جدید کارهای به زمین مانده را انجام دهد، البته کارهایی که انجام شده بیش از اعتبارات بوده و این شهر استحقاق این را دارد که اعتبارات بیشتری کسب کند.

وی اقدامات دولت جدید را مثبت دانست و گفت: دولت آقای روحانی در تلاش هستند که معضلات را برطرف کنند و اتفاقات خوبی در حال انجام است.

فرماندار بندرانزلی در ادامه گفت: شهرستان بندرانزلی یک ویژگی خاص دارد، این شهرستان ۱۴۰ هزار نفر جمعیت دارد که ۱۲۰ هزار نفر آن در شهر انزلی ساکن هستند و در واقع شهرستان بندرانزلی با ۲۵ روستا دارای کمترین روستا در سطح استان و شاید در سطح کشور باشد، این ویژگی شهرستان به ما این فرصت را می دهد تا بیشتر در کنار شهرداری باشیم و به شهرداری بیشتر کمک کنیم.

سعادتمند داوودی ایجاد تامل بین نهادها را حلال مشکلات دانست و گفت: زمانی که من فرماندار انزلی شدم مشکلات زیادی از جمله متوقف بودن دو ایستگاه CNG و رها شدن ایستگاه ترمینال غرب به دلیل اختلافات وجود داشت اما با ایجاد تامل این مشکلات برطرف شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

امیر حسین

۲۷ مهر ۱۳۹۲

این فرماندار یکی از بهترین فرماندارای انزلی بود ولی حیف که به احتمال زیاد عوض میشه. خدا کنه نفر بعدی هم که میاد مثل آقای داوودی دلسوز و مردمی باشه.

پاسخ

۲۷ مهر ۱۳۹۲

کاش جناب فرماندار در مورد علت هم توضیح می دادند تا پیگیر علت ها می بودیم

پاسخ

جاوید

۲۷ مهر ۱۳۹۲

خداروشکر حداقل یکی پیدا شد بگه انزلی به اندازه خودش پیشرفت نکرده!!!۱

پاسخ

3eyedAli

3eyed Ali

۲۷ مهر ۱۳۹۲

خب مسئولش کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقش شما این وسط چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

جاوید

۲۷ مهر ۱۳۹۲

من به عمر خودم ندیدم توی این شهر کسی مسئولیت کاری رو که انجام نمی ده قبول کنه ، الانم این بحث توپ رو به زمین حریف انداختن مد شده!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۲۷ مهر ۱۳۹۲

خوشحالیم که شما متوجه مشکلات هستین ولی این همت نیست.این خدمت به مردم نیست که مسئولین شهرمون انجام میدن.الان هر کسی می تونه بگه انزلی چه مشکلی داره ولی کیه که راه حل و بدونه.چیکار باید کرد تا هر چه زودتر مشکلات حل بشه.ای کاش مسئولین به جای این که فقط مشکلات و بگن، راه حل این مشکلات و ایده ها رو بگن.بخدا خسته شدیم از این همه شعار و حرف.بخدا دینمون گفته راستی نه شعار و دروغ،گفته خدمت به مردم نه بی توجهی به مردم،
کاش واقعاً به روز حساب و کتاب اعتقاد داشته باشیم

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ مهر ۲۸ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۲۳:

کلامت حق

جاوید

۲۷ مهر ۱۳۹۲

سیناکلوب عالی بود

پاسخ

رهسپار

۲۷ مهر ۱۳۹۲

سلام چقدر خوب جناب فرماندار گفتن که انزلی از نظر تعداد روستا نسبت به شهرستان های دیگه کمتره اما نمیدونم با این وجود چرا هیچ کمک خاصی بهشون نمیشه…
در زمینه های اموزشی بسیار مدیریت اموزشی مدارس پایین هستش…
از نظر کمک های فضاسازی بگید که واویلا…
نه اسفالت درست و حسابی و بعضی از روستاها هم که اصلا جاده های اون یا نورپردازی ندارند یا بسیار کم….
تو خود شهر انزلی رو ببینین که همین فضای پارک ساحلی که بسیای از مسافران بیشتر در همون جا چادر می زنن یا خیلی از اهالی انزلی به اونجا میان اما بنده هر موقع رفتم از۲۰ تا لامپ پارک ۱۰ تاش خاموشه….ما که مثلا اینقدر جذب توریست داریم چرا هیچ فکری نمی کنیم؟؟؟ فقط امار دادن نیست که…
البته میدونم کامنتم تنها مربوط به فرماندار نمیشه و جز وظایف شهردار و نماینده مجلس هم هست اما ما تنها از نماینده مجلس زمان انتخابات فعالیتشو در بروشورهای انداخته در داخل خانه ها میبینم…!!!!….کاش بیشتر به فکر باشیم…

پاسخ

آوا

۲۷ مهر ۱۳۹۲

…… حاج آقا، مهندس ، تا الان کجا بودی استاد!!!!!!با وجود مسئولینی مثل …… که بدون اجازه …….. آب نمیخوری و با هر ساز ناکوکش………انجام میدی معلومه این شهر پیشرفت نمیکنه

پاسخ