61423t[1]

مهدی ولی پور ضمن گرامیداشت سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر گفت: استان گیلان با تقدیم ۸ هزار شهید در جنگ تحمیلی یکی از استان‌های پیشتاز در از خودگذشتگی و ایثار است که در جوانان گیلانی در تمامی مراحل دفاع از کشور و مردم سرزمین صادقانه در عرصه حضور داشتند .

سرپرست جمعیت هلال احمر استان با تقدیر از زحمات مدیرعامل سابق جمعیت هلال احمر استان افزود: دکتر خصوصی در مدت مدیریت توانسته وفاق و همدلی را در هلال احمر جاری کند که لازمه حضور در ماموریت‌های بزرگ این جمعیت اخلاق خوب و مهربانی است .

ولی‌پور با بیان اینکه از پدری مازندرانی و هلال‌احمری و مادری گیلانی در شهرستان آمل به دنیا آمده گفت:مدت سی سال در هلال احمر در ماموریت‌هایی همچون زلزله دلخراش رودبار در سال ۶۹ بعنوان امدادگر حضور داشته و آرزویش خدمت به مردمان خونگرم و مهربان سرزمین مادری در لباس امدادگری است .

وی تصریح کرد: وظیفه هلال احمر افزایش اعتماد مردم به این نهاد عام المنفعه، آموزش عمومی جهت ارتقای تاب آوری مردم در برابر حوادث و سوانح و ارایه خدمات امدادی در بحران است و این مهم با اتحاد و همدلی کارکنان و اعضای هلال احمر میسر می‌شود .

ولی پور در پایان گفت: من از خانواده بزرگ هلال احمر هستم و خون هلال احمر در رگهای من جاری و ساری است و آمادگی دارم در راه تحقق اهداف والای جمعیت در راه تسکین آلام دردمندان از جان و مال خود بگذرم .

دکتر خصوصی ثانی مدیرعامل سابق جمعیت هلال احمر استان در ادامه گفت: خداوند را شاکرم که با حضور در هلال احمر در راه خدمت به نیازمندان و آسیب دیدگان حوادث در تمامی فصول مختلف سال و به صورت شبانه‌روزی در کنار همکاران و امدادگران بی‌همتای هلال احمر قدم برداشته و با بی‌غرضی و بی‌طرفی در ستاد و شعب هلال‌احمر در این جمعیت فعالیت کردم .

وی با تاکید بر شعار وحدت و همدلی در هلال احمر افزود: خدمت در هلال احمر با مهربانی و همدلی میسر می‌شود و یکی از افتخارات زمان مدیریت در هلال احمر اخلاق مداری و ایجاد وحدت و همدلی در همکاران بوده که امیدوارم در سایه مدیریت شایسته مهندس ولی پور به رشد و بالندگی برسد .

خصوصی ثانی خاطرنشان کرد: مدیریت امانتی بود که از سوی ریاست جمعیت به اینجانب محول شد و امروز بسیار خرسندم که توانستم در جمع صادق و صمیمی هلال احمر در جهت خدمت به مردم سرزمین قدم بردارم .

حجت الاسلام و المسلمین سید هادی موسوی مسئول نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان نیز در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات ارزنده دکتر خصوصی ثانی گفت: تغییر مدیریتی یکی از ویژگی‌های هر سازمانی است که همسو با تحول و رشد است.

وی افزود: مهندس ولی پور دارای سوابق درخشان و از خانواده بزرگ هلال احمر می باشد و با توجه به توانایی و تجربیات ارزشمند وی و کمک و همدلی کارکنان و اعضاء امیدوراریم در جهت تحقق اهداف این سازمان انساندوست قدم برداریم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *