IMG11543933 

به گزارش خبرگزاری فارس از رودسر به نقل از هلال احمر این شهرستان، حسام ستوده در تشریح چگونگی ماجرای ناپدید شدن دو سرنشین قایق موتوری، اظهار کرد: شب گذشته یک قایق موتوری که از بندر انزلی به طرف تله کابین رامسر در حرکت بود ناپدید شد.

وی ادامه داد: این قایق موتوری توسط صاحب تله کابین رامسر خریداری شده بود و توسط دو نفر سرنشین جوان از انزلی به طرف تله کابین رامسر در حرکت بود که در ساعت پنج غروب روز گذشته از سرنگونی این قایق مطلع شدیم.

این مسئول با بیان اینکه بلافاصله امدادگران، مرزبانی و… در نوار ساحلی رودسر حضور پیدا کردند، گفت: قایق متلاشی شده که احتمالاً با تورهای ماهیگیری برخورد کرده است.

سرپرست هلال احمر رودسر اضافه کرد: اکنون امداد هوایی و زمینی در منطقه مستقر بوده و با پوشش کامل آب‌های شهرستان رودسر در حال جستجو هستند.

وی افزود: تاکنون به جز باک بنزین و صندلی قایق و کفش کتانی هیچ اثری از قایق و سرنشینان آن نیست.

ستوده خاطرنشان کرد: سرنشین‌های قایق در واقع دو نفر پسر عمو به نام‌های مصطفی صفایی ۱۸ ساله و سجاد صفایی ۲۰ ساله بودند که همچنان جستجو برای یافتن آنها ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۹ آبان ۱۳۹۲

جسد یکی از دو سرنشین قایق موتوری که در آب های شهرستان رودسر استان گیلان مفقود شده بودند، پیدا شد.
سرپرست جمعیت هلال احمر رودسر روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: با تجسس در منطقه، جسد یکی از دو سرنشین قایق موتوری که در آب های ساحلی این شهرستان مفقود شده بودند، پیدا شد.

ˈحسام ستودهˈ ادامه داد: جسد این فرد در پره صیادی صیادان در منطقه حسن سرا گیر کرده بود و صیادان جسد این فرد را از آب به بیرون کشیدند.

وی افزود: تلاش ها برای یافتن جسد دیگر سرنشین قایق موتوری در منطقه همچنان ادامه دارد و پایگاه امدادی استان گیلان نیز به منطقه اعزام شده است.

سرپرست جمعیت هلال احمر رودسر یادآور شد: چهارشنبه شب دو سرنشین یک قایق موتوری که از بندر انزلی به سمت تله کابین رامسر در حال حرکت بودند، به دلایل نامعلوم در سواحل شهرستان رودسر ناپدید شدند و در ابتدای امر، تنها باک بنزین و صندلی قایق در منطقه کشف شد.

ستوده هر دو سرنشین قایق موتوری را اهل و ساکن شهر کلاچای از توابع شهرستان رودسر عنوان و آنها را دو جوان ۱۸ و ۲۰ ساله ذکر کرد.

شهرستان رودسر در ۷۵ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است و ۴۵ کیلومتر نوار ساحلی دارد.

پاسخ