82013439-70612048[1]

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با مهم دانستن تیم های پایه این باشگاه گفت: توجه به تیم های پایه از اولویت ها و الزامات باشگاه ملوان و کادر فنی این تیم است.
محمد احمدزاده  با تاکید بر لزوم توجه به بازیکنان تیم های پایه باشگاه ملوان اظهار کرد: این دیدگاه مختص امروز و دیروز نبوده و باشگاه ملوان همواره به تیم های پایه خود توجه ویژه دارد.
وی ملوان را باشگاه بازیکن ساز دانست و افزود: نیروهای بالقوه زیادی در تیم های پایه ملوان وجود دارد که با ارزیابی و بهره گیری از این بازیکنان در تیم بزگسالان، می توان ملوان را از نظر بازیکن خودکفا کرد.
احمدزاده به انجام سه دیدار تدارکاتی بزرگسالان ملوان با تیم های پایه اشاره و تصریح کرد: در بازی تدارکاتی با تیم امید ملوان، پنج تن از بازیکنان امید توانستند با جلب نظر کادر فنی به تیم بزرگسالان اضافه شوند.
وی با اشاره به برگزاری یک دیدار تدارکاتی با تیم جوانان ملوان یادآور شد: ملوان بندرانزلی همواره باشگاهی مطرح در راستای تحویل بازیکنان بزرگ به جامعه فوتبال کشور حتی در سطح ملی بوده است.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که درحال حاضر با ۲۸ بازیکن تمرینات خود را انجام می دهد، از زمان حضور احمدزاده به عنوان سرمربی این تیم، دو دیدار تدارکاتی با ملوان نوین و یک دیدار تدارکاتی نیز با امید ملوان را برگزار کرد که پنج بازیکن از تیم امید ملوان توانستند با جلب نظر کادر فنی به تیم بزرگسالان ملحق شوند.
ملوانان روز دوازدهم فروردین ماه جاری در یک بازی حساس، باید در اصفهان به مصاف فولاد مبارکه سپاهان بروند.
ملوان بندرانزلی درحال حاضر با کسب ۲۲امتیاز از ۲۳بازی، در رده سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال قرار دارد.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *