82159527-70883635[1]

سرمربی ملوان بندرانزلی در بیانیه ای خواستار حمایت همه جانبه مسئولان گیلان از همه باشگاه های ریشه دار این استان شد.
محمد مایلی کهن عصر جمعه با اشاره به پذیرفتن مسئولیت خطیر هدایت تیم محبوب و مردمی ملوان بندرانزلی اظهار کرد: خدمت در تیم ریشه دار ملوان فراتر از تصورم بوده و ضمن تشکر از اعتماد اعضای هیات مدیره ، از بهمن صالح نیا به عنوان پدر ملوان نیز رخصت می طلبم.
وی افزود: از همه مسوولان گیلان اعم از استاندار، نمایندگان مردم شهرهای مختلف استان در مجلس شورای اسلامی خصوصا نماینده مردم انزلی، مدیرکل ورزش و جوانان، مسئولان هیات فوتبال گیلان، ادارات و نهادهای مختلف شهرستان انزلی و خصوصا مردم عزیز و هواداران پرشور این تیم مردمی تقاضا دارم از همه باشگاه های ریشه دار و مردمی گیلان مانند فرزندان خود حمایت کنند.
مایلی کهن خاطرنشان کرد: امیدوارم به مانند کشورهای مترقی در عرصه ورزش فوتبال علاوه بر رقابت سالم در کنار رفاقت های بیشتر در کشور محبوبمان و استان سرسبز گیلان شادابی و نشاط واقعی در ورزش را برای همگان به ارمغان آوریم.
به گزارش خبرنگار ایرنا، پس از اعلام انصراف نادر عزت اللهی از سرمربیگری ملوان بندرانزلی و طی مذاکرات محمد مایلی کهن با مسعود رضاییان و احمد دنیامالی، سکان هدایت این تیم به سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران رسید.
وی پس از انصراف فرهاد پورغلامی، محمد احمدزاده و نادر عزت اللهی چهارمین سرمربی ملوانان تا قبل از آغاز مسابقات است.
مایلی کهن سابقه سرمربیگری تیم های سایپا، فولاد خوزستان، پیکان و گهر دورود و همچنین سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران در سال های ۱۳۷۴ و ۱۳۷۸ را نیز در کارنامه خود دارد.
کسب عنوان چهارمی تیم ملی فوتسال در دومین دوره جام جهانی فوتبال داخل سالن در سال ۱۹۹۲ در هنگ کنگ نیز در سوابق این سرمربی دیده می شود.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در آخرین بازی خود در رقابت های لیگ برتر فصل گذشته، با شکست در مقابل تیم سیاه جامگان به لیگ یک سقوط کرد و تلاش مسئولان ارشد شهرستان و استان نیز برای خرید و انتقال امتیاز لیگ برتری تیم نفت تهران به بندرانزلی، ثمری نداشت و ملوانان ناچار به حضور در لیگ یک و کسب نتایج لازم برای رسیدن به لیگ برتر هفدهم هستند.
مایلی کهن در اولین حضور خود در تیم ملوان، عصر پنجشنبه در تمرین این تیم در مجموعه ورزشی حسن رود حاضر شد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *