نادر دست‌نشان در نشست خبری پس از بازی با ملوان پس از پیروزی تیمش مقابل سپیدرود رشت تیم اظهار کرد: تشکر می‌کنم که در یک روز شلوغ و پر دردسر زحمت کشیدید و آرامش خوبی بر هواداران هر دو تیم حاکم بود، هر دو تیم به دنبال تشویق تیم خود بودند.

وی در ادامه افزود: به همین دلیل هر دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند، بازی سختی برای ما بود شروع بازی به ویژه ۱۰ دقیقه ابتدایی بازیکنان ما در جو بازی بودند، سپیدرود برتری داشت به ویژه در میانه زمین.

سرمربی تیم ملوان در ادامه گفت: مردم رشت واقعاً در مدتی که من با افتخار کنارشان زندگی کردم من را مورد محبت خود قرار دادند حتی روز گذشته زمانی که کنفرانس خبری قرار بود برگزار شود. امروز نیز قبل از بازی به خوبی از من پذیرایی کردند. فوتبال یعنی همین.

دست‌نشان در ادامه افزود: در مورد بازی تیم ملوان باید بگویم سطح بازی‌اش فراتر از لیگ یک است. در لیگ یک، یک سری تاکتیک‌هایی وجود دارد که بازیکنان ما هنوز با آن وفق پیدا نکردند و اسیر حواشی لیگ یک شده‌اند. ما دو بازی تدارکاتی انجام داده‌ایم که هر دو را برنده شده‌ایم.

وی در ادامه گفت: امروز هم سپیدرود لیگ برتری را بردیم این نشان می‌دهد بازیکنان تیم ما توانایی زیادی دارند که باید روند بازی کردن در لیگ یک را بیاموزند.

سرمربی تیم ملوان در مورد دلال معروف گفت: دلال معروف به نام « ف- ک» این دلال از من مبلغی را می‌خواست و اسم دو و سه نفر را نیز آورده بود که من با آن دو سه نفر برخورد تندی کردم که چرا از اسم آنها سواستفاده کرده است. من در پگاه کار کرده‌ام ولی مبلغ قرارداد من را ندادند و قفل خانه‌ام را شکستند. من آن سال در قبال تیم پگاه یک کار اخلاقی کردم. تیم تراکتورسازی تبریز سه بار از من دعوت کرد اما نرفتم. یکی از دوستانم مدعی شد که این رفتار زشت است و برویم با تیم تراکتورسازی صحبت کنیم. تراکتوری‌ها گفتند شما با تیم پگاه قرارداد ثبت نکرده‌ای و بیا با تیم ما قرارداد ببند اما من قبول نکردم.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: یک مسافرت شش روزه به همراه ناظمی و خانواده‌ام رفتم که همان (ف – ک) معروف یکسری کارهایی با مدیرعامل انجام داد. به من گفتند ما با هیأت مدیره جلسه داریم و شما به منزل برو. وقتی من راهی خانه‌ام شدم دقیقاً‌ ۱۷ دقیقه بعد روابط عمومی باشگاه به من خبر داد که با شما قطع همکاری کردیم. این نشان‌دهنده این بود که هیأت مدیره‌ای در کار نبود بلکه مدیرعامل و مشاورش که حقوق خوبی می‌گرفتند، حکمم را زدند. مشاور مدیرعامل گفته ۲۰ تا ۲۵ درصد باید به من بدهید تا اجازه بدهم اینجا کار کنی. من چون فصل قبل به فینال جام حذفی تیم را رسانده بودم مردم شهر مرا دوست داشتند. فکر می‌کردم نمی‌توانند من را از تیم بیرون کردند که در نهایت با زور آقای مشاور بیرونم کردند.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: ترکیب ایده‌آل شاید از نظر بعضی‌ها این باشد که خوب نیست که این همه تغییر می‌دهم این در حالی است که این حس من است. همین امروز کلی تغییر دادم، بازی ندادن مغانلو که سپیدرود هم فکرش را نمی‌کرد. نیمه دوم بازیکن را آوردم و او خیلی خوب کار کرد. باید به من اجازه بدهند شکل تیمی خودم را بسازم. تیم سپیدرود در پایان ۱۲۰ دقیقه توان دویدن را نداشت در حالی که تیم ما مسافت بیشتری طی کرده بود و از نظر بدنی هم آماده بود.

دست‌نشان در ادامه افزود: پژمان نوری به خاطر زندگی سالم و فرمانبری از مربیان و تمرینات خوب نشان داد الگوی خوبی برای سایر بازیکنان به ویژه بازیکنان مسن‌تر می‌تواند باشد.

سرمربی ملوان در پاسخ به این سؤال که نظرتان در مورد سینا دست‌نشان پسرتان که امروز بازی کرد چیست؟ گفت: او نیاز دارد آرامش بیشتر و اعتمادبه‌نفس بیشتری پیدا کند. در دنیای مجازی نگاه قشنگی به این بازیکن نیست به خاطر همین فشار زیادی به وب متحمل می‌شود. سینا در خانه پسر من است و در تیم اینطور نیست مثل بازیکنان دیگر است. امروز هم ۱۰۵ دقیقه بازی کرد. اگر کمی اعتمادبه نفسش بیشتر شود می‌تـواند توانایی‌هایش را اثبات کند.

وی در مورد دو بازیکن دیگر تیم خود گفت: در مورد دو بازیکن‌مان که از تیم‌های دیگر پیشنهاد داشتند با مدیریت خوب دنیامالی و نصیری این دو بازیکن را راضی کردیم و ماندند. حسین شنانی که امروز بازی کرد و قنبری هم در کنار تیم است.

دست نشان در ادامه صحبت‌های خود در مورد اینکه سپیدرود نشانی از تیم لیگ برتری را ندارد گفت: این بازی فارغ از بازی در سطح لیگ برتر یا لیگ یک است. تیم سپیدرود در این بازی بار سنگینی روی دوش خود داشت که باید ما را به واسطه لیگ برتری بودن ببرد ما هم به خاطر سابقه‌مان باید می‌بردیم چون بازیکنان‌مان لیگ یکی بودند به ما کمک کرد. بازیکنان سپیدرود زیاد باور نداشتند بازیکنان ما اینطور بازی کنند خیلی به ما راحت اجازه بازی خوب را دادند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

سیاوش

۱۸ شهریور ۱۳۹۶

ضمن تشکر وسپاس از جناب آقای نادر دست نشان ، به سبب گزینش و کاربرد هوشمندانه ” شهریار مقانلو” و همینطور افزودن به خط حمله ملوان در انتهای وقت اضافه، که در نوع خود حرکت خلاقانه ای محسوب می شد و همچنین با گماشتن دو فوروارد و ارسال از ناحیه دفاع ملوان برای آنها که مانع حمله سراسری تیم رشتی گردید و حتی در واقع عملا” نظم تیم رشتی را فروپاشید و آنان را از حمله همه جانبه باز داشت ، تبریک عرض نموده و در انتظار ارائه تاکتیک های جدید و بی باکانه شما در بازیهای آتی خواهیم ماند . وقتی تیم حریف در حمله بود ما فوروارد آوردیم و مانع حملات سراسری آنها شدیم . این بسیار شجاعانه و درست است . برتر عددی ما در حمله آنان را به عقب باز گرداند . و تفکر تیمی تیم رشتی را از هم گسیخت .

پاسخ