82169921-70903346[1]

سرمربی سابق تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با اشاره به سکوت خود در قبال بیانیه باشگاه ملوان گفت: مردم شهر به بهترین شکل درحال پاسخ دادن به بیانیه توهین آمیز باشگاه ملوان نسبت به بانوان هستند.
مریم ایراندوست روز یکشنبه در گفت وگوی تلفنی با خبرنگار ایرنا با اظهار تاسف از انتشار بیانیه توهین آمیز باشگاه ملوان نسبت به تیم بانوان اظهار کرد: موارد اعلام شده در بیانیه باشگاه به هیچ عنوان در شأن فوتبال بانوان انزلی نبوده و مردم انزلی شاهد زحمت های فراوان بانوان ملوان بودند.
وی تصریح کرد: بازیکنان بانوان ملوان همواره از احترام خاصی بین مردم برخوردارند و در مقابل این بیانیه توهین آمیز از سوی فردی که در زمان کسب افتخارات بانوان ملوان در انزلی حضور نداشته، نمی دانم چه باید گفت.
ایراندوست بانوان ملوان را تیمی مردمی و با انسجام اخلاقی توصیف و تاکید کرد: علاوه بر کسب عنوان های مختلف در همه رده های ملی و بین المللی در خط دفاع ، دروازه بانی ، مربیگری و خانم گلی، در المپیک نوجوانان نیز یاسمن فرمانی و پرناز زادحسین علی دو بازیکن ملی پوش از بانوان ملوان به دلیل پوشش و حجاب اسلامی در آن رقابت ها بیشترین توجه رسانه ها را به خود اختصاص داده بودند.
وی با اشاره به اینکه پدرش مدیریت فنی تیم بانوان را برعهده داشت، افزود: نصرت ایراندوست از نظر اخلاقی و فنی به تمام نکات اشاره شده در بیانیه باشگاه اشراف داشته و به عنوان یک انسان و ایرانی مسلمانی که سکوت در برابر ظلم را جائز نمی داند، شکایت خود را نسبت به انتشار این بیانیه تنظیم و جهت پیگرد قانونی به مراجع قضایی تحویل داده است.
سرمربی سابق تیم فوتبال بانون ملوان با اشاره به کناره گیری اش از هدایت این تیم بعد از ۱۴سال فعالیت مستمر گفت: در ابتدا احساس می شد که مسئولان باشگاه با حضور و وجود من در این تیم مشکل دارند و خسته از همه موارد و مشکلات و عدم تحقق وعده های هیات مدیره باشگاه درنهایت از هدایت تیم کناره گیری کردم.
ایراندوست افزود: متاسفانه مشکل باشگاه ملوان با تیم فوتبال بانوانش فراتر از حضور بنده به عنوان سرمربی این تیم بوده و درنهایت به بدترین شکل ممکن و در کمال ناباوری و اهانت بار، این تیم پرافتخار مردمی توسط مسئولان باشگاه ملوان بندرانزلی منحل اعلام شد.
تیم فوتبال بانوان ملوان درسال ۱۳۸۱ تاسیس و پس از دو سال حضور در لیگ استان، با قهرمانی درلیگ منطقه ای در سال ۱۳۸۵ به لیگ برتر راه پیدا کرد.
کسب چهار عنوان قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی، قهرمانی در رقابت های بین المللی پاکستان و شش عنوان نایب قهرمانی در کارنامه این تیم دیده می شود.
باشگاه ملوان بندرانزلی روز گذشته (شنبه) با انتشار اطلاعیه ای دلایل انحلال تیم فوتبال بانوان این باشگاه را اعلام کرد.
در اطلاعیه باشگاه ملوان بندرانزلی آمده است: این باشگاه از اواسط فصل گذشته تصمیم به تیمداری نکردن در حوزه بانوان گرفت، این تصمیم دلایل خاص خود را داشت و نمی توان تنها دلیل آن را به موضوع مالی ربط داد، چرا که شاید مسائل مالی، کوچکترین بخش از دلایل این تصمیم بود و بزرگترین دلیل آن را باید در مواردی جست و جو کرد که نمی توان در یک جامعه اسلامی آنها را مطرح کرد.
در بخشی از این اطلاعیه آمده است: از این پس، این باشگاه تصمیم ندارد در فوتبال بانوان به صورت حرفه ای تیمداری کند بلکه تمرکز خود را معطوف به فوتبال آماتور، آکادمیک و پایه ای در سطح شهرستان و استان خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

شاهین

۱۰ مرداد ۱۳۹۵

در صورت صلاحدید متنی تهیه و به نظر سنجی هواداران ملوان گذاشته و از مسئولین شهر بخصوص جناب آقای حسن خسته بند نماینده محترم مردم شهرستان بندر انزلی به لحاظ وقایع پیش امده واظهارات ناپخته کادر مدیریتی باشگاه
در رابطه با تیم فوتبال بانوان باشگاه ملوان که موجب شایعات ناخوشایند گردیده خواستار برخورد با افراد خاطی گردیده و برکنار گردند از تیم بانوان ملوان نیز دلجویی نمایند :-*

پاسخ

عبدالرضا از لاهیجان

۱۰ مرداد ۱۳۹۵

با سلام خدمت دوستداران ملوان . خواستم ببینم مردم فوتبال دوست انزلی چرا بیکار نشستند که چنین تصمیمی برای فوتبال بانوان که آبرو داری کرده وجنین مقامی کسب کرده اند تا از شرمندگی مسئولینی که ملوان مردان را به لیگ یک سقوط دادند شاید کمی کاهش داده باشد و توانستن تنفر مردم به مسئولین ملوان که روی اعصاب مردم راه رفتند را پوشش بدهند . لذا از مسئولین باشگاه ملوان خواهش داشته که اگر قصد انحلال باشگاه ملوان را دارید کور خوانده اید و افکار پوسیده خودرا صرف جایی دیگه کنید که مردم عاشق ملوان که در ایران کم نیستند تا شما خواب چنین تصمیمی را ببینید . اگر بخاطر مسایل مالی تیم بانوان ملوان را منحل کردید این حرفتان گزافه ای بیش نیست چون شما حاضر بودید که باشگاه نفت تهران را با رقم بالایی خریداری نمایید .

پاسخ