13920310161928618607873
سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: تنها راه پیروزی مقابل سپاهان ضد حملات است و ما با دانستن این مسئله، مقابل سپاهان پیروز شدیم.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از تسنیم، دراگان اسکوچیچ عصر امروز پس از پیروزی دو بر یک ملوان مقابل سپاهان اصفهان اظهار کرد: امتیاز خوبی را در اصفهان گرفتیم و از این سه امتیاز خوشحال هستم زیرا این سه امتیاز قدرت بیشتری به ما داد.

وی افزود: ما در نیمه نخست خوب بازی نکردیم و از تیم ناراضی بودم و دفاع پراشتباهی داشتیم، وقتی مالکیت توپ با ما بود، در دفاع خودمان را تحت فشار می‌گذاشتیم و سپاهان در نیمه نخست بهتر بود اما ما در نیمه دوم بهتر بودیم و متراکم‌تر بازی می‌کردیم.

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی پیرامون ضدحملات تیمش در نیمه دوم تصریح کرد: به نظر من ما در ضد حملات نیز بهتر بودیم و از تیم خودم در این زمینه راضی هستم، سپاهان تیم خوبی است و تنها راه برد مقابل این تیم ضد حمله بود.

وی پیرامون داوری و پنالتی‌های مشکوک اعلام شده به سود ملوان بندر انزلی خاطرنشان کرد: اگر بخواهم از داوری حرف بزنم، باید بگویم که در ۵ بازی ۷ اشتباه داوری بر علیه ما بود و درباره پنالتی مطمئن نیستم و تنها می‌توانم احساسم را از روی نیمکت به شما منتقل کنم.

اسکوچیچ در پاسخ به این سئوال که از بین پاشنکو، رافخایی و فشنگچی کدام یک بهترین بازیکنان ملوان بودند، بیان کرد: واقعاً نمی‌شود گفت که کدام یک از بازیکنان ما خوب بازی کرد چون دروازه‌بان ما در همه بازی‌ها خوب بازی کرده و امیرحسین نیز در این بازی خوب بازی کرد و جلال نیز خیلی خوب پنالتی‌ها را تبدیل به گل کرد.

وی اضافه کرد: در نیمه نخست از تیمم ناراضی بودم چون نمی‌توانستیم خوب بازی کنیم اما در کل از چنین بردهایی در زمین حریف خوشحال هستم و به بازیکنانم تبریک می‌گویم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *