82195217-70950385[1]

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی حمایت مردم درقبال بیانیه باشگاه ملوان را لذتبخش تر از کسب هر مدالی دانست و اظهار کرد: رسانه ها با پوشش وسیع اخبار تیم بانوان ملوان، ما را شرمنده کردند.
مریم ایراندوست روز شنبه در حاشیه تمرین تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با اشاره به شکایت قضایی نسبت به بیانیه توهین آمیز باشگاه ملوان اظهار کرد: پدرم با جدیت پیگیر این قضیه بوده و تا حصول نتیجه لازم تا هر مقامی که لازم باشد، پیش می رویم.
وی افزود: علاوه براینکه نسبت به تصمیم گیری فردی غریبه برای فوتبال انزلی معترضیم، منتظر عکس العمل سایر مسئولان انزلی هستیم .
ایراندوست با اشاره به شروع لیگ برتر فوتبال بانوان از ۲۶شهریورماه امسال گفت: اگر تا قبل از آن زمان مشکلات مرتفع نشود، درقبال کوتاهی که درحق زنان این استان اتفاق افتاده، ما مقصر نیستیم.
وی به کسب اولین مدال المپیک بانوان توسط بانوی تکواندوکار ملی پوش در المپیک ریو اشاره و تصریح کرد: وزارت ورزش با اعتماد به بانوان بازخورد آن را در جامعه دید، اما تشبیه زنان در باشگاه ملوان به بار اضافی و هزینه مازاد، تشبیه درستی نبود.
ایراندوست با اشاره به مذاکره با چند بازیکن برای حضور در تیم بانوان ملوان خاطرنشان کرد: تا روز آخر منتظر اقدام مسئولان انزلی و گیلان می مانیم و درصورت عدم انجام اقدام مقتضی، بازیکنان مجبور به حضور در تیمی در خارج از استان خواهند بود.
وی تاکید کرد: درصورت مشخص شدن تکلیف تیم بانوان ملوان با هر اسمی، یکی از تیم های مدعی در لیگ برتر بانوان خواهیم بود.
سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان حمایت مردم از این تیم درقبال بیانیه توهین آمیز باشگاه ملوان را بسیار لذت بخش تر از هر مدال و جام قهرمانی دانست و خاطرنشان کرد: ثمره ۱۴سال تلاش و زحمت این تیم، جای گرفتن در دل مردم بود و این، بسیار ارزشمند است.
ایراندوست با تشکر از حمایت همه جانبه رسانه ها از این تیم یادآور شد: در مدت ۱۴سال فعالیت در فوتبال کشور تا این اندازه اخبار این تیم پوشش خبری نشده بود و باید بگویم رسانه ها با پوشش وسیع این واقعه و حمایت همه جانبه، ما را شرمنده خود کردند.
به گزارش خبرنگار ایرنا تیم فوتبال بانوان ملوان درسال ۱۳۸۱ تاسیس و پس از دو سال حضور در لیگ استان، با قهرمانی در لیگ منطقه ای در سال ۱۳۸۵ به لیگ برتر راه یافت.
کسب چهار عنوان قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی، قهرمانی در رقابت های بین المللی پاکستان و شش عنوان نایب قهرمانی در کارنامه این تیم دیده می شود.
باشگاه ملوان بندرانزلی اوایل مردادماه جاری، با انتشار اطلاعیه ای دلایل انحلال تیم فوتبال بانوان این باشگاه را اعلام کرد.
تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با کمترین امکانات موجود و بدون هیچ گونه حمایتی و تنها برای حفظ آمادگی لازم، در ساحل دریای انزلی به تمرینات خود ادامه می دهد./ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *