80817163-4900296

نایب رییس فدراسیون جودوی جمهوری اسلامی ایران گفت: می توانیم در المپیک ۲۰۱۶ نیز مدال کسب کنیم.

آرش میراسماعیلی عصر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی در رشت افزود: می توانیم با تک چهره ها در المپیک ۲۰۱۶ نیز مدال کسب کنیم اما هدف فدراسیون جودو کسب سهمیه خوب و اعزام یک تیم قوی به المپیک است.
وی که در انتخابات ریاست هیات جودوی گیلان حضور داشت اظهار کرد: هدف فدراسیون جودو این است که چند تیم قوی در همه رده های سنی اعم از بزرگسال، امید، جوان، نوجوان و حتی نونهال داشته باشد.
او ادامه داد: البته جودوی ما در سطح جهانی نیست و با آن فاصله داریم و تاکنون نیز برنامه مدونی را برای حضور در مسابقات المپیک و جهانی نداشته ایم اما دید و هدف مسوولان فعلی فدراسیون حضور در المپیک و کسب مدال در رقابتهای المپیکی است.
وی بیان کرد: با توجه به مشکلاتی که فدراسیون در امر تهیه ویزا و مشکلات مالی دارد مسابقاتی را که در جهان برگزار می شود گلچین می کند تا بتواند در تعدادی از آن رقابتها حضور یابد.
نایب رییس فدراسیون جودو در ادامه گفت: خوشبختانه امسال برای نخستین بار در رقابتهای نوجوانان جهان مدال کسب کردیم و همچنین در مسابقات گراند اسلم مسکو نیز صاحب مدال طلا شدیم.
میراسماعیلی همچنین سرمایه گذاری و برنامه ریزی در سطوح سنی پایه را از اهداف مهم فدراسیون جودو ذکر و بیان کرد: برای نخستین بار مسابقات نونهالان را برگزار کردیم، تیم ملی نونهالان را تشکیل دادیم و برگزاری منطقه ای لیگ نونهالان نیز از نکات مثبت است.
نایب رییس فدراسیون جودو اضافه کرد: گرچه سرمایه گذاری در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و حتی جوانان زودبازده نیست اما پشتوانه سازی بسیار مناسبی برای جودو خواهد بود.
وی گفت: هم اکنون حدود ۶۰ هزار جودوکار به صورت سازمان یافته در سطح کشور فعالیت دارند که بطور حتم تعداد ورزشکارانی که در این رشته فعالیت می کنند بیش از این رقم است.
او در ادامه به اهم فعالیتهای فدراسیون جودو طی شش ماهه دوم امسال نیز اشاره و بیان کرد: حضور قدرتمند در رقابتهای جوانان جهان مهر ماه آتی در اسلوونی، شرکت در مسابقات قهرمانی کاتا از ۲۷ مهرماه در ژاپن و حضور در چندین مسابقه برون مرزی برای تغییر در رنکینگ جودوکاران از مهمترین برنامه های فدراسیون در سال جاری است.
میراسماعیلی همچنین گفت: با صحبتهایی که با صادق درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان انجام داده ایم قرار شد این باشگاه در ورزش جودو نیز سرمایه گذاری کند و تیمی از ملوان در رقابتهای لیگ کشور حضور یابد. 
وی افزود: با توجه به صحبتهایی که انجام شده امیدواریم باشگاه ملوان به نحو احسن از ورزش جودو حمایت کند و بتوانیم با باشگاه بزرگی همچون ملوان بندرانزلی همکاری داشته باشیم. 
همچنین انتخابات ریاست هیات جودوی گیلان عصر امروز در رشت برگزار و طی آن شهرام اسکندری به عنوان رییس انتخاب شد.ک/۳
۷۲۸۵/۶۹۵

ارسال نظر

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲۴ شهریور ۱۳۹۲

د…. کیلویی چند.خود مهمون امروز و فردای ماست.حالا داره برامون تز تشکیل تیم جودو رو میده

پاسخ

فرهاد

۲۴ شهریور ۱۳۹۲

همونطور که من گفتم مدتی است رشتی ها پلاک منطقه آزاد انزلی برای اونها قابل هضم نیست و تغییر نام اون رو توی برنامه دارن وتوی سایتهای اونا تکرار میشه

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۲۷:

نه فرهاد جان مشکل پلاک نیست و مردم رشت هم نیستن مشکل پول و قدرتیه که توی منطقه آزاده و دست برخی با رسیدن بهش برای جولان دادن باز میشه همین. مگر استفاده از بسیاری از امکانات در رشت برای مردم انزلی ایجاد ناراحتی میکنه. ضمن اینکه این بحث ها بیشتر بحث های ورزشگاهیه و توی عام مردم جایی نداره چه بسا بسیاری از هنرمندان انزلی در رشت استقبال بیشتری ازشون شده.