حسن خسته بند

حسن خسته بند

حسن خسته‌بند امروز (سه‌شنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس خطاب به رییس‌جمهور اظهار کرد: با توجه به سفرهای استانی که انجام می‌شود سهل‌انگاری بعضی از دستگاه‌ها در اجرای مصوبات شهرستان بندرانزلی موجبات یاس و ناامیدی را در مردم فراهم می‌سازد لذا درخواست می‌شود نحوه اجرای اصل ۴۴ در بعضی از وزارتخانه‌ها مانند نفت جلوگیری و نیز لایحه کالاهای همراه مسافر و مناطق آزاد تجاری صنعتی از جمله منطقه آزاد انزلی که از مصوبات سفر هیات دولت به گیلان بوده به مجلس ارسال شود تا رفع تبعیض میان مناطق آزاد و مصوبات دولت عملی شود.

خسته‌بند در ادامه با تذکر به وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: از وزیر راه درخواست می‌شود اتمام پروژه راه‌آهن قزوین رشت انزلی را به صورت ویژه پیگیری کند.

وی همچنین از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار حق بیمه صیادان که از مصوبات دولت در سفر دوم به گیلان بوده، شد.

نماینده مردم بندرانزلی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تذکر به دولت، ابراز داشت: با توجه به جهش قیمت در بازار ارز و سکه و اثرات جبران‌ناپذیر آن بر روی تولید و زندگی روزمره قشر محروم به ویژه کارگران و کارمندان هیچگونه تعادلی در هزینه‌ها و درآمدهای این قشر زحمت‌کش وجود ندارد.

خسته‌بند خواستار جلوگیری از تورم و گرانی و افزایش قیمت کالاهای اساسی و خدمات شد و گفت: این موضوع نگرانی بسیار عمیقی را برای مردم ایجاد کرده؛ لذا با هماهنگی همه مسئولین سه قوه چاره‌جویی فوری مورد انتظار ملت است.

وی با یادآوری این که دولت در آخرین ماه‌های خود قرار دارد، اظهار داشت: مردم انتظار دارند که دولتمردان و مسئولان با تلاش شبانه‌روزی خود در صدد حل مشکلات معیشتی و به ویژه ایجاد اشتغال و جلوگیری از تورم قرار دهند.

 منبع:ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *