IMG_4408

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در یک دیدار معوقه از هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس از ساعت ۱۷ روز جمعه در ورزشگاه انقلاب کرج میهمان سایپا بود که در نهایت با یک گل مغلوب میزبانش شد.

تک گل این دیدار را حکیم نصاری در دقیقه ۸۵ وارد دروازه ملوان کرد تا قوهای سپید بعد از چهار پیروزی پیاپی مقابل نارنجی پوشان سایپا متوقف شوند.

فرزاد حاتمی به دلیل سه اخطاره بودن غایب ملوان در این دیدار بود که فیروز کریمی از رافخایی در نوک حمله به جای او استفاده نمود.

در حالی که ملوان قبل از تعطیلی لیگ به انسجام مناسبی دست یافته بود و سایپا نیز با چهار گل از حریف خود شکست خورده بود می توان این تعطیلی را یکی از عوامل اصلی این شکست دانست.

ملوان روز سه شنبه ۱۸ فروردین در ورزشگاه تختی بندرانزلی مقابل پیکان تهران یک دیدار حساس را برگزار می کند که طبق اعلام قبلی تماشای این دیدار برای علاقمندان رایگان است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

MajiD

۱۵ فروردین ۱۳۹۴

ایشاله بازی با پیکان جبران میکنیم

پاسخ

۱۵ فروردین ۱۳۹۴

همانطور که قبلا بعضی از ماها پیش بینی کرده بودیم. …که این تعطیلات طولانی در افت فوتبال بخصوص در افت باشگاه ملوان .می تواند تاثیر گذار باشد ..همانگونه شد.
زیرا تعطیلات نوروزی خواسته وناخواسته .همراه با استراحت وخوردن همراه می باشد. زیرا کل این تعطیلات با رفت وامد ودید وبازدید با اقوام می باشد.ودیگر اینکه بازیکنان غیر بومی زیادی هم در این فصل در ملوان داریم که شهرهای دور به باشگاه ملوان امده وملوانی هستند .وهمه باعشق وبا تعصب و برای ملوان می جنگند . خدائی جانفشانی این عزیزان را هرگز نمی توان کتمان نمود.زیرا زمانی که در داخل زمین مبارزه می کنند .بومی ویا غیر بومی را کسی نمی تواند تشخیص دهد.
در اصل جمع وجور کردن وهماهنگ شدن بازیکنان با این بازی که بیرون از انزلی انجام دادن .آن هم با تیم چون سایپا .می توان گفت .ملوان افت زیادی نداشته .زیرا سایپا هم تیم بسیار خوب ومنظمی می باشد .وهمچنین .مربی های خوبی چون آقای جلالی وآقای پور غلامی در کنار این تیم می باشند.
ملوان با یکی دو تمرین درست وحسابی دوباره به بردهای اش ادامه خواهد داد. یعنی از بازی با پیکان .شاید بازی های خوب بازی ملوان خواهیم بود.
این هفته بسیاری از باشگا های خوب مشکل دادشتند.
به امید پیروزی های آینده باشگاه ملوان.

پاسخ

علیرضا اسدی

۱۵ فروردین ۱۳۹۴

آقای آبشک گفتند عیدی میدیم که ؟!!! احتمالا شاید منظورشان ۱۸ فروردین بود ?:-)

پاسخ

علی بردبار پاسخ در تاريخ فروردین ۱۶ام, ۱۳۹۴ ۲۲:۴۹:

بعداز این همه گیر به کیروش بیچاره حالا گیر میدی به آبشک :-)) :-))

جوانان متحد انزلی چی

۱۵ فروردین ۱۳۹۴

بازی بدی بود، یخ زدیم انقدر بازی بی روح و سردی بود، فقط آدم میسوزه که تو این بازی چرا گل خوردیم تونم تو دقایق پایانی، نیمه دوم کلا مال اونا بود…
ان شاالله بازی با پیکان جبران میکنیم

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

۱۵ فروردین ۱۳۹۴

من داشتم از شعار دادن تماشاگرا فیلم میگرفتم یه لحظه دوربینو چرخوندم تو زمینو بگیرم همون لحظه گل شد و این گل تلخ رو شکار کردم

پاسخ

علی بردبار

۱۵ فروردین ۱۳۹۴

بی صبرانه منتظر برد مقابل پیکان هستیم به امید خدا میریم که جای پرسپولیس رو تو جدول بگیریم . آقای علیرضااسدی شما هم انقدر بیچاره کیروش رو اذیت نکن حالا اومدی اینجا چی کار

پاسخ

علیرضا اسدی پاسخ در تاريخ فروردین ۱۶ام, ۱۳۹۴ ۲۳:۰۹:

البته بنده گفتم آبشک
ضمنا به لطف دوستان کلاب که نظرات ما را تحمل میکنند ما خیلی وقته اینجاییم
و اینکه عملکرد ایران در زمان برانکو ایوانکوویچ خیلی بهتر از حالا بود تازه اینقدر ناز هم نمیکرد مودب ترین و نجیبترین مربی بود که در عمرم دیدم