IMG

انزلی کلاب- ابتدای این ماه مطلبی تحت عنوان عملکرد ضعیف شهرداری انزلی در خیابان پاسداران پیرامون مساله ی پیاده رو سازی در خیابان پاسداران انزلی و سد معبر و عدم ساماندهی تابلوها در سامانه انزلی کلاب منتشر شد.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید شهرداری انزلی در این رابطه اقدام عملی صورت داده و این تصویر اولین تابلویی ست که در منطقه مذکور مجوز گرفته است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

حسام

۱۱ آذر ۱۳۹۳

واقعا که…. :rain:

پاسخ

guilak

گیلک

۱۱ آذر ۱۳۹۳

قابل توجه مسئولین محترم شهرداری و اماکن انزلی.مسئولان محترم خودشان می دانند که دیگر نمی توانند شهر را به سبک پنجاه سال پیش اداره کنند.خوشبختانه امروزه برای جزئی ترین امور و تخلفات شهری قانون و مقررات وجود دارد اما چرا اعمال نمی شود تعجب برانگیز است!!! شهرداری ما که همیشه از کمبود بودجه مالی گله دارد خوب: نان بامو تی در سر – به زور جریمه هم شده میتوانید به شهر سر و سامانی بدهید و هم مبالغی به حساب شهرداری بریزید.اینگونه تخلفات مختص خیابان پاسداران نیست و متاسفانه در سطح شهر فراوان دیده می شود.

پاسخ

sari

۱۱ آذر ۱۳۹۳

از همه ممنونیم…………….

پاسخ

majid

majid

۱۱ آذر ۱۳۹۳

این گزارش از اول با انتقاد از شهرداری و الان با نشن دادن اصلاحات شوی جالبی نبود.ضعف عملکرد شهردار با این چیزا پوشیده نمیشه.

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آذر ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۰۷:

داستان چی هست مجید جان، گزارش اول رو سینا برداران گرفته و این گزارش رو عمران حیدر پور برای سایت ارسال کرده، شوی تبلیغاتی و … تو کت ما نمیره، از شما بعیده.

محمد (فعال محیط زیست)

۱۱ آذر ۱۳۹۳

واقعا جای خوشحالی و تشکر داره که مسءولان شهری مطالب و نظرات مردم رو دنبال میکنند و این اتفاق خوب رو از جانب شهرداری به فال نیک میگیریم. واقعا راه های توسعه و زیبایی شهر فقط و فقط با مشارکت سازنده مردم و همراهی مسءولان امکانپذیر خواهد بود….

پاسخ

علیرضا اسدی پاسخ در تاريخ آذر ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۴۶:

:yes: :yes:

sinaclub

sinaclub

۱۱ آذر ۱۳۹۳

این تابلوها باید مدیریت بشه.یکی عقبه یکی جلو یکی وسط پیادهرو یکی وسط خیابون.یکی بدونه مجوز.شهرداری خودش میتونه تابو و نوع تابلو رو طراحی کنه و در واقع قالب آماده رو در اختیار افراد بگذاره.و محل قرارگیریش را هم شهرداری مشخص کنهوتا دیگه شاهد این نابسامانیها و آلودگیهای بصری نباشیم.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ آذر ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۴۳:

هیچوقت به تابلوهای خیابان سپه دقیق شدید؟

انزلیچی

انزلیچی

۱۱ آذر ۱۳۹۳

نمیدونم برا سرو سامون دادن این تابلو ها چه برنامه ای دارن،اما بهتره همه تابلو ها یک شکل ،یک رنگ و با یه فونت یکسان طراحی بشن و در ارتفاع مشخص و در یک ردیف نصب بشن. :yes:

پاسخ

هییت همراه

۱۱ آذر ۱۳۹۳

اخه تو این مدت کم تو این برهه از زمان چطور باور کنیم اونم کمتر از ۱۵ روز واقعا چی فکر کردید …واقعا که ……!!!!!خودتی :laugh: :laugh: :evilgrin: :evilgrin:

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ آذر ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷:

منم همینو میگم.به انزلی کلاب این کارا نمیخوره