اختصاصی- به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، یک سالن بزرگ ورزشی که در طالب آباد انزلی ساخته شده بود پس از بازگشایی تعطیل شد.
به گفته‌ی اهالی طالب آباد، این سالن ورزشی که یکی از بزرگترین باشگاه های انزلی‌ست به دلیل بی تدبیری مسئولین به حال خود رها شده است.
یکی از اهالی طالب آباد در این خصوص به خبرنگار انزلی کلاب گفت: ما برای ورزش کردن با وجود این سالن در محله‌ی خودمان، به سالن ویشگاهی می‌رویم.
وی ادامه داد: این باشگاه به مدت چند هفته باز بود ولی به دلیل نداشتن کنتور برق و گاز نتوانست به فعالیت خود ادامه دهد و در همین راستا دستور بستن این باشگاه صادر شد.
یکی دیگر از اهالی نیز اظهار داشت: ما نامه نگاری هم کردیم که با این باشگاه قرارداد ببندیم و آن را یک سال اجاره کنیم، اما به دلیل اینکه طالب آباد جزء محدوده منطقه آزاد انزلی محسوب می‌شود به این امر راضی نشدند.
وی در مورد وضعیت داخلی این باشگاه افزود: نمای داخلی این باشگاه بسیار شیک و تمیز و مطابق با استانداردها ساخته شده، ولی متاسفانه هم اکنون به عنوان پایگاهی برای معتادان در آمده و تمام شیرآلات و سیم ها ربوده شده اند.
اهالی طالب آباد از مسئولین درخواست دارند تا هرچه سریع تر فکری به حال این باشگاه بکنند تا جوانان محل در اوقات بیکاری به ورزش روی آورند.

1

2

3

4

5

6

7

خبرنگار: صادق صیاد

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

آریو

۲۹ آبان ۱۳۹۳

فقط بی تدبیری مسئولین ورزش شهرستان

پاسخ

majid

majid

۲۹ آبان ۱۳۹۳

منطقه ازاد جز شر برای انزلی هیچی نداشته.الانم که باعث بلاتکلیفی سالن ورشی شده.
مسرور یه زحمت نداد یه اعلامیه برای شادی سرخیل بده.فقط ادعا.
میام سر میزنم به سایت های ورزشی و اجتماعی انزلی، فقط دل درد و زخم معدم عود میکنه

پاسخ

۲۹ آبان ۱۳۹۳

انزلی با وجود این که در ورزش استان اول است باید ورزشگاه های خوب ومناسب هم داشته باشدتا ورزش خوبی داشته باشد

پاسخ